arrow
Neprodává v Bazaru

Tak holky, která máte jako já silikony, jak vidite situaci, když se něco takového dostane na světlo boží? Nevím, jestli se v ČR a SR používají, ale kdyby ano... Úplně se mi stáhlo hrdlo z tohohle článku..

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/253920-des etitisicum-francouzek-voperovali-nebezpecne-prsni- implantaty-uz-druha-zemrela.html?ref=stalo-se

H.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No to je strašné. Oni vyrábějí implantáty PIP nebo i jiné značky?
Děkuji

arrow
profile_image
macik993
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

naprostý šok pro mne .....doufám že jen ty PIP

To je hrůza, jak si to sakra můžou dovolit takhle hazardovat se zdravím a vyrábět takový šunty jak psala macik993, doufám že jde jen o ty PIP.. Každopádně chuděry ty ženský, co je mají když jsem četla, že se k tomu vyjadřoval dr. Urban z Esthe tak mi zatrnulo ještě víc, mám prsa dělaný právě od něj. Naštěstí ne přes pojišťovnu a teprve nedávno, tak snad nic nehrozí. Ale těch co je mají upřímně lituju..

arrow
profile_image
efkap mojeid
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Někde jsem četla, že se to týká pouze implantátů s tekutým silikonem a u nás se pracuje pouze s kohenzivním gelem, tak by se u nás neměly vůbec vyskytovat.....ale i tak, kdo ví ,jak to všechno je a o čem ještě nevíme......dnes jde hlavně o byznys v této sféře a nám můžou navykládat cokoliv.....

arrow
profile_image
miadia
od 13. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sice implantáty nemám, ale příjde mi to jako šílená nehoráznost. Když už si ty holky našetří tolik peněz, a že to opravdu není malá částka, čekají odpovídající kvalitu, tak jak si může výrobce něco takového dovolit!! Je to ostuda!

Reaguji na efkap: V tom článku co dala odkaz hradecanda je psáno, že se u nás ty implantáty nepoužívají od 2.dubna... Takže je u nás v republice zřejmě taky někdo má....

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kuliferda: bohužel je to tak

Nechápu, jak jim mohlo vůbec něco takového projít. Copak se nedělají žadné pořádné inspekce? Je to hyenizmus!
Nechci si ani představit, jak se cítí ty ženy, které prodělaly rakovinu a následnou rekonstrukci prsu, a teď toto.....

arrow
profile_image
jirinaj
od 10. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky co máte PIP jak to budete řešit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Zakladatel francouzské firmy, která se ocitla v ohnisku mezinárodního skandálu s rizikovými prsními implantáty, je bývalý řezník, který se snažil agresivně ovládnout lukrativní trh plastické chirurgie přehnaně nízkými cenami. Potvrdil to plastický chirurg, který ho zná.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/254541-riz ikove-silikony-ve-francii-vyrabel-byvaly-reznik.ht ml
Uff ještě že je nemám..Ale je mi líto těch co ano..

arrow
profile_image
006
od 27. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Také nechápu, jak se vůbec takové implantáty mohly dostat do zdravotnictví. Vždyť přece musí procházet nějakou kontrolou, ne?! Já je naštěstí nemám, ale vím, jaký je to hnus, když někdo za účelem výdělku peněz dokáže poškodit zdraví či psychiku pacienta. Každopádně je mi těch pacientek líto. Je to podvod, neskutečnej podvod. Myslím, že seriozní plastický chirurg by neměl s takto podezřele levnými implantáty ani pracovat.

arrow
profile_image
MartinaSB
od 27. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Založila jsem na podporu ženám, které mají voperovány implantáty PIP tyto webové stránky "vadneimplantatypip.webnode" během pár dnů bude i adresa "vadneimplantatypip", přijde mi neuvěřitelné, že v zahraničí již tohle probíhá delší dobu, ženy tam podávají hromadné žaloby a brání se, u nás nejsou informace ... až média tohle prolomila ... neuvěřitelné!! Pokud máte nějaké možnosti jak rozšířit mezi lidi tuhle webovou adresu budu velmi ráda. Je mi těchto žen velmi líto a myslím, že jen uvítají, když nebudou na tento problém samy. Děkuji.

drsný teda, snad žádná z Vás co takovou operaci podstoupilo nemá zrovna tyto...držím pěsti

...mělo být všem hned divné, že takový výrobce mohl nabídnout 4krát nižší cenu než ostatní výrobci (normálně 1200eur, on nabízel za 250eur)....největší skandál je to, že tyto implantáty se používali u pacientek, které to měli hrazené od pojišťovny - tzn. ženy nemocné (po rakovině) nebo s výrazným hadicapen typu velkých velikostní rozdílů prsů....to že pojišťovny chtěly ušetřit na úkor zdraví již nemocných žen je fakt hrůza

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MartinaSB: v zahraničí již tohle probíhá delší dobu, ženy tam podávají hromadné žaloby a brání se, u nás nejsou informace

U nás nedoporučují je vyměnit. A hádejte proč? No? Nejspíš proto, že by páni byznysmeni - lékaři zkrachovali, Museli by totiž dělat výměny zadarmo. Co vím, tak je rok záruka na kapsule a prasknutí. Tohle by ovšem byl zlom, protože je prokázané, že jsou PIP vadné a ta záruka na rok by se musela zrušit a výměna by musela být zdarma. To je teda něco.. Jo a pochybuju, že kromě nějakých velkých prasklin se na UZV dá vidět, že imploše prosakují, pokud by obsah nebyl z velké části mimo. Ten průmyslový silikon je jed, takže stačí pár kapek a může se to zvrhnout v raka. Ne hned, až za pár let, ale to každá z nás ještě chce být naživu!
Ještě jedna věc: ohledně toho zdravotnictví - u nás snad je dokonce povinnost dávat co nejlevnější věci, které jsou zrovna na trhu, aby pojišťovny ušetřily. Připlácení si není novinka, to už se tu děje několik let..Třeba za plastovou sádru.
H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji hradecanda: u nás snad je dokonce povinnost dávat co nejlevnější věci, které jsou zrovna na trhu, aby pojišťovny ušetřily.

Přesně tak to je a moc bych se divila kdyby doporučovali výměnu tak jako v zahraničí. To budou raději tvrdit že se u nás nepoužívali a nebo že nejsou žádné informace o tom že by s nimi byly problémy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené