arrow
profile_image
potvurkapodivna
od 26. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jsem po dvou porodech.První byl kleštěmi, následně problémy s udržením moči, druhý nebyl tak drastický. Poprvním mám velký nástřih, který se nehojil moc dobře a jizvu občas cítím. Cítím, že svaly jsou povolené, ikdyž pravidelně cvičím svaly pánevního dna. Dočetla jsem se, že vaginoplatika se dá dělat již i na pojišťovnu, je potřeba doporučení gynekologa. Bohužel můj je dlouhodobě nemocný a k zastupujícímu zatím nemám takovou důvěru to s ním probírat. Víte o nějakém pracovišti ve středočeském kraji ( rakovnicko ), kde by zákrok na pojišťovnu udělali, popřípadě kolik to stojí jako placený výkon? Manžel ve mě docela plave a ani pro mě to není nic moc.

arrow
profile_image
Siamina
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
na poševní plastiku (přední i zadní) se chystám začátkem dubna do Gyncentra, protože po dvou porodech čtyřkilových dětí jsem v celkem děsivém stavu. Ačkoli také pravidelně cvičím pánevní dno, je to naprosto bez efektu a můj dr. řekl, že tohle už vycvičit nelze (mám cystokélu, rektokélu...). Plastiku si budu platit hotově, 18 000,- Kč.

arrow
profile_image
sumi
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Siamina
Ahoj,
jsem po třech porodech na tom úplně stejně,zajímá mě,jestli jsi už po operaci, a vůbec všechno kolem,taky o ní přemýšlím,ale mám pocit,že by to mělo jít na pojišťovnu ze zdravotních důvodů,proč jsi platila? nedělali ti náhodou závěs dělohy do síťky?já bych to ráda spojila s abdominoplastikou...

arrow
profile_image
Maminka
od 18. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

31

Ahoj holky,já jdu na vaginoplatiku ted v září.Je mi sice jen 29,ale nedávno mi vyndali dělohu,protože byla v děsným stavu a měla jsem jí i o dost větší,než je obvyklé a bolesti atd.jsem po 3 dětech a přítele skoro necítím jak to mám vše vytahané tam uvnitř a i venku,takže se mooc těšim Mě to bude hradit normálně pojišťovna,jelikož mi to doporučil přímo primář po vyndání dělohy a má gynekoložka mi poté napsala doporučení,takže si myslim,že se stačí domluvit se svým gynekologem a není co řešit Chtěla bych,aby sem napsala nějaká dobrá dušička,která už to má za sebou,co a jak po operaci,pak styk jak probíhal,jestli bylo znát,že je to zužené atd díky moc...

arrow
profile_image
Holy
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj dámy, na plastiku jdu v říjnu a jde to na pojišťovnu. Zákrok mi budou dělat v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí a nemusela jsem mít vůbec žádně doporučení. Objednala jsem se na vyšetření, dr. mě prohlédl a rovnou dohodl termín operace, což mě opravdu mile překvapilo, že to jde tak rychle. Navíc dr. byl velmi příjemný, všechno mi vysvětlil. Sice musím dojet ze 150 km vzdálenosti, ale jelikož je to specializované pracoviště a takových operací už dělali spousty, mám k nim větší důvěru než k lékařům u nás v místní nemocnici. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené