arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,

bydlím sama a mám problémy s tím, dokopat se vůbec k vaření. Sama pro sebe mě to prostě nebaví. Dělat od všeho jen jednu porci mě nebaví a druhý den už se mi to nezdá ,,ono''. Pro více lidí nemám problém a dělám i několikachodové večeře.

Poraďte mi nějaký fígl, abych sama pro sebe vařila ráda a s chutí? A hlavně-už ne jen těstoviny?

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem si dlouho vařila sama pro sebe, dělalo mi to radost, vždycky si k jídlu zapálím svíčku a udělám pěknou atmosféru. Vím, že jíst něco narychlo nebo jen studené jídlo (chleba s něčím) není nejzdravější. Nebo jsem zvala na večeři kámošky a pak jim vařila

To já klidně vařím i peču i sama pro sebe,protože vaření mě baví a odreaguju se u toho a aspoň můžu vyzkoušet nový jídla,přece jenom když to nebude k jídlu tak budu nadávat jen já než kdyby remcala celá rodina

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak já tě chápu! Pro dva a víc klidně budu vyvařovat několikachodové menu, ale pro sebe.
Takže se stejně odbývám těstovinami, bramborami na loupačku, kuskusem, krupičnou kaší, saláty... No a fajn jsou husté polévky (čočková, zeleninová...)

donutit se uvařit jídlo sama pro sebe je pro mně boj, a to mám vaření docela ráda (jen ne pro sebe ).

arrow
Neprodává v Bazaru

Souhlasím, taky mě vařit sama pro sebe neba. Ale stává se dost často, že zůstanu sama doma třeba víc dní, navíc když mám volno a být jen o pečivu se mi neosvědčilo... celý den pak chodím, co bych tak do té pusy strčila
Občas na tom vyzraju, že si šoupnu do mražáku nějakou tu mističku už hotového jídla nebo třeba jednu porci masa, ryby, kterou si teda pro sebe na minutku upravím.

arrow
profile_image
Karamelka12
od 29. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Martinaaa:
Podle mě je základem zajímavý recept, takže se pak člověk na jídlo vyloženě těší a baví ho hrát si s ním a ladit ho do nejmenších detailů (zajímavé recepty jsou na www.FOODstyle.cz). Mně také baví pustit si k vaření fajn hudbu, nebo klidně i film na notebooku - třebas cukroví pečeu zásadně u koled, a tak. Chce to jen udělat si z vaření ten "svůj čas", užít si ho a hlavně těšit se na výslednou dobrotu!

arrow
Neprodává v Bazaru

mňa to kedysi bavilo, robila som si rôzne rizotá, cestoviny, zeleninové jedlá - ale to bolo za čias, ked som chodila do školy a mala viac času. Teraz ked pracujem tak si radšej dám chlieb so šunkou ako niečo varit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené