arrow
profile_image
duckie
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě jednoznačně prodloužení řas. Už jsem je měla, pak jsem je nechala na čtvrt roku odpočinout a pak našla na slevomatu docela sympatickou nabídku.
Řasy vypadaly prvních několik dní opravdu dobře, byť mi je paní udělala docela dlouhý, přestože jsem chtěla něco přirozenýho, co mi nebude štruchat o brejle.
No ale už po týdnu bylo patrný, že to rozhodně není metoda řasa na řasu - na jedný mojí chudince bylo x tlustých vláken jak odstřižených ze smetáku, který se začaly tíhou otáčet do oka...
No fakt jsem byla hrozně naštvaná, hlavně proto že jsem x týdnů vypadala jako opelichaný kuře, než to celý vypadalo (nechtěla jsem po předchozích zkušenostech je nechat sundavat, ale samovolně vypadnout)....
Takže za mě už tohle nikdy víc.

arrow
profile_image
JituShkaaa
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem minulý týden v úplně hrozném kadeřnictví na můj vkus..Dostala jsem k narozeninám voucher na kadeřnický balíček s mytím, barvou, stříháním a vyfoukáním do Studia Mia v Ovenecké ulici na Letenském náměstí. Do kadeřnictví jsem volala asi 4 krát než to vůbec někdo vzal abych se objednala, když už to někdo vzal tak už telefonní rozhovor byl pro mě velmi nepříjemný, protože na druhé straně byla nepříjemná kadeřnice, která vypadala jak když jí obtěžuje že vůbec někdo volá. Kadeřnictví na mě hned mezi dveřma už působilo velmi neprofesionální a spíše vypadalo jak nějaký bunkr kde se učí mladé holky stříhat a česat. Dvě mladé potetované kadeřnice co si tam velmi neslušně klábosí s kolemdoucíma kamarádkama a v kadeřnictví běhaj jejich děti a pejskové a podobně.. Tak nic proti tomu, jsem si říkala tak uvidím třeba mi ty vlasy udělají hezky..ani se mě pomalu kadeřnice nezeptala co chci..domů jsem přišla s barvou přes půl čela..abych měla obarvené i čelo nemusím chodit do kadeřnictví.. Většinou když jdu ke kadeřnici tak jsem nadšená z účesu a ještě večer někam vyrazím nebo se objednávám ke kadeřnici když vím že někam jdu večer..ale takhle jsem musela rovnou doma skočit do vany a drhnout barvu z čela..moje kadeřnice ke které normálně docházím mi už dvakrát dělala barvu co jsem chtěla, tahle kadeřnice mi řekla že to na moje vlasy nepůjde a že to nechytne aniž by to zkusila i když jsem jí říkala že mi to normálně chytá hezky ta barva že s tím mám zkušenosti. Jinak mi potom jen zastřihla konečky a vyfoukala vlasy tak už asi neměla co zkazit..ale do tohoto kadeřnictví už bych nikdy nešla ani zadarmo, takhle si umím vlasy nabarvit doma sama a nemusím chodit do kadeřnictví za 700 kč..opravdu mě to zklamalo..

arrow
profile_image
teresa
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

http://www.slever.cz/slevy/2-3-hodiny-foceni-s-pav linou-holasovou-profesionalni-fotografkou-celebrit /

Nemá někdo zkušenost s touto fotografkou? Chtěla bych to věnovat kamarádce k narozeninám.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tenhle pobyt na zámku na 4 dny, bylo to úžasnéhttp://www.newgo.cz/zivot-na-zamku-hostacov-na-2-n ebo-3-noci/

I všechny další hotelové pobyty, kam jezdíme ne výlety byly vždy super!!

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nympha:

Cituji Nympha: Taky máte pocit, že to šíleně upadá?

Jo, pěknou nabídku aby člověk hledal s lupou a vybíral jak ostříž Ale najít se dá, jen to cjce čas

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené