Narazila jsem teď na téma ohledně snub. prstenů, zkrátka podle mého ty klasické prsteny, údajně praktické, co vypadají jako kroužky na klíče jsou tragédie .Říkám to upřímně. Váš názor je...? A co si myslíte o ceně prstenů? Ještě chci podotknout k té praktičnosti, prsteny s kamínky se nezadrhávají a pokud ano, jsou na reklamaci.

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elizabethcorleone:
Já jsem chtěla zlaté snubní prsteny, pro mě samozřejmě s kamínkem, manžel je však alergický na zlato, takže jsem byla nakonec donucena si vybrat z chir.oceli nebo wolframu nebo titanu, titanové jsem zavrhla hned vzhledem k jejich přemrštěné ceně, z wolframových se mi žádný nelíbil, tak jsem si vybrala z chir. oceli v kombinaci se žlutou ocelí, za snubní prsteny bych byla ochotná dát do 5000kč.Jinak mám zásnubní klasika žluté zlato skoro stejný jako na obrázku č.1. a potvrzuji, že se nezadrhává o nic.Máme tyto:

Reaguji na elizabethcorleone:
Představu o ceně zatím žádnou nemám - svatba je u mne dost v nedohlednu
Ale sakra, ty cos sem dala.. Vrrrrrrr

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U mě svatba také v nedohlednu - zatím, ale rozhodně bych chtěla bílé zlato, kupříkladu něco takového http://www.originalni-sperky.cz/snubni-prsteny-exc 010.html - podle tebe kroužek na klíč (myslím jenom ten dámský, pánský se mi nelíbí). Mě se ty s těma kamínkama moc nelíbí, když už tak něco nenápadného, ty 2, co jsi sem dala se mi nelíbí vůbec (nic proti tvému vkusu )

Snubák je podle mě klasický kroužek a pro oba stejný,to,že žena má s kamínkem a muž bez kamínku mi připadá dost nelogické.Podle stejných prstýnků by měl být pár identifikovatelný ve společnosti.
Za snubáky max pět tisíc.

Cituji snupalek: ty 2, co jsi sem dala se mi nelíbí vůbec

Je super, že každá máme jiný vkus
Mně se právě líbí moc, jak jeden tak druhý
Šperky moc nenosím, jen jeden prsten, hodinky a náušnice, takže si klidně dovolím něco výraznějšího, a s tímhle se mi Elizabeth trefila přesně do vkusu

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale ty s jedním kamenem, co si sem dala jsou spíše zásnubní ne?

Ceny podle toho, jak si kdo může dovolit, ale je to přeci jen důležitá věc na celý život, tak by se na ní nemělo šetřit.

Přidávám obrázek snubních, co se mi moc líbí. A osobně by se mi líbilo mít podobný zásnubní a snubní jako na obrázku č.2, přeci jen se nosí spolu, tak aby to trochu vypadalo.

20 - 35 000,-
mám radší zdobnější než holé kroužky

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky se myslím ještě dlouho vdávat nebudu, ale kdybych mohla, vybrala bych si prstýnek ve stylu obrázků 1 a 2, tenhle styl se mi prostě líbí, ale je fakt, že snubní prsteny by pro manžele měly být stejné, jsem tak zvyklá od rodičů, babiček a dědečků a je to prostě logické, tudíž č. 3 na ceně nezáleží, dle možností a situace, rozhodně si nepotrpím na diamanty..

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Laky:
Naprostý souhlas. Když jsme vybírali snubáky, věděli jsme oba, že chceme úplně hladký kroužek z bílýho zlata. Já na něj nechtěla šutr přesně z toho důvodu, abychom měli prsten stejný.

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se nejvíce líbí prsteny na které dávala odkaz snupalek. klasika jen kroužky nák zdobené a pro slečnu s kamínkama. jinak ty ostatní s mi taky líbí ale jedině jako zásnubní.

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky hlasuju pro kroužky, snubák má podle mně vypadat jako snubák.
A cena? No, já bych po svých zkušenostech chtěla co nejdražší, aby mi pak jeho prodej aspoň pokryl náklady na rozvod....

Snubák s kamínkem mi teda přijde dost divný. To bych preferovala rozhodně klasický kroužek. Jinak co se týče zásnubního prstenu, tak jeho praktičnost záleží také na velikosti kamínku a také v jakém prostředí se člověk pohybuje. No a jinak na ceně mi opravdu nezáleží. Nejsem povrchní, takže prsten za 100tis nepotřebuju. Duležité je, aby se mi líbil a ještě víc to, co vlastně představuje.

arrow
profile_image
Domi
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elizabethcorleone: Souhlasím klasické prsteny(jednoduchý kroužek jen s nějakým min. zdobením moc nemusím).Líbi se mi jak žluté zlato tak bílé,ale preferují spíše bílé zlato s nějakým výraznym kamínkem.

Cituji Malajka: Ceny podle toho, jak si kdo může dovolit, ale je to přeci jen důležitá věc na celý život, tak by se na ní nemělo šetřit.

Souhlasím

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám prstýnky s vystouplým kamínkem a prostě to není úplně praktické, nehledě na to, že mi jeden zlikvidovat saténové šaty... možná jako zásnubák, který sundáš, jinak bych o nechtěla
zásnubák nic vystouplého nemá a jsem spokojená. za snubáky bych dala tak do 10tis. a líbí se mi něco takového

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené