arrow
Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě proč někomu vydrží od jedné nehtařky gelovky měsíc a proč někomu jen jeden den. Musí se s gelovkami umět zacházet? Chtěla bych si je nechat po dlouhé době udělat, ale chtěla bych, aby mi co nejdýl vydržely. Jak to děláte, aby vám nehty vydržely co nejdýl a nezačaly se odlamovat? Děkuji za všechny rady

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím si, že je to nehtařkou, jak ti nehty odmastí, jak nanese gel...atd....Mě kdyby neodrůstaly, tak mi asi vydrží snad i půl roku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Klariska1241: Právě jsem slyšela už zkušenosti holek, které byly u stejné nehtařky a jedné to třeba vydrželo měsíc a druhé třeba fakt jen 3 dny.. Podle mě se s tím asi musí umět zacházet, nebo těžko říct.. Ale souhlasím, že hodně záleží na tom, jak si dá nehtařka s tím zrovna práci, závidím, že ti tak dlouho vydrží

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lady Marmalade: závidím, že ti tak dlouho vydrží

Gelovky už nenosím více jak půl roku a předtím jsem je měla taky jen půl roku, už bych do nich nikdy nešla....Svoje nehty mám pěkné a dlouhé.

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já co jsem kdysi chodila na nehty, tak od nehtařky mi vydržely max 14 dní a pak se mi začaly dělt bubliny a nebo se celý nehet ulomil. Potom jsem se naštvala a začala si dělat nehty doma a nehty mi držely jako přibyté i po měsíci.

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že je to kombinace víc věci. Základ je dobrá a poctivá nehtařka, která pracuje s kvalitním materiálem. Ale i tak každému sedne něco jiného, proto někomu nehty drží a jinému ty stejné padaji. No a taky je asi potřeba aspoň trošku opatrnosti. Co vím že svého okolí, tak docela dobře většinou drží nehty od Vietnamců, ale na nehty od nich se názory hodně různí...

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bagqueen: Já si osobně myslím, že důležitější je spíš kvalitní nehtařka, která správně dodrží postup. Já co vystřídala více nehtařek, tak žádná mi nedávala podkladový gel, ale rovnou modelovací a proto se mi gel odloupával i když měly daleko dražší gely než já co si potom koupila na domácí použití. Kamarádce ale třeba gelové nehty nedrží i kdyby se na hlavu stavěla a za 2 dny má nehty odloupané.

Reaguji na Lady Marmalade: Záleží na nehtařce - kvalitě modeláže i na samotné nositelce. Nehtařka používá různé techniky a značky materiálu, které ti samozřejmě nemusí vyhovovat. Ze zkušenosti u málokoho jsou první nehty perfektní, je potřeba se s nimi naučit zacházet. Většinou holky s manuální prací nebo s větší zátěží na nehty mají problémy, odchlipky a sem tam ulomený nehet. Ale můžu říct, že jsem dělala opravy zadarmo a nehty jim padaly a když jsem už chtěla opravy zaplatit, tak nehty zázrakem najednou držely. Ale je taky důležité dodržovat termín doplnění, který ti určí nehtařka, někdo musí na doplňko po 3 týdnech a ani o den déle a někomu to stačí i po 5 týdnech, dokonce jsem měla holčinu po 7týdnech a kdyby nenarazila malíček, tak by to ještě vydržela, protože nehty byly pořád hezké. Je důležité se naučit, že nehty nejsou nástroj a zásadně je tak nepoužívat. Prostě moje holky mají doporučeno nehty nic nedělat - škrábat špínu, otvírat konzervy, splachovat wc, vyďoubávat věci ze skulinek, zastrkávat prostěradlo apod. Všechny činnost lze nahradit např. klouby prstů, pomoci si pravítkem či příborovým nožem. Taky dávat pozor při zavírání dveří auta nebo kufru, tam se snadno zbrkne ruka a přide silný náraz na nehty, co většinou bolí a někdy to nějaký nehtík nepřežije. Studentky mají většinou nehtíky nejlepší, protože je nenamáhají jako pracující nebo pečující o domácnost, ale není to samozřejmě pravidlo. Na druhou stranu mají právě víc času zaobírat se těmi nehty a ďoubat do nich, to samé čerstvé nositelky. Taky ti nikdo nezaručí, že zrovna ty nebudeš problémovka, jednou za čas se nějaká objeví a když má trpělivost, tak za různě dlouhou dobu, pokud dodržuje, co jí říkám, tak se dohrabem zdárného konce a nehty drží suprově. Mám ale i slečnu, která ví, že musí chodit po třech týdnech a stejně na to kašle. Stěžuje si, že to pořád není ono a padá jí to, ale neposlechne mě a nedojde dřív, i když jednou došla včas a odchlipky byly minimální a jen na něhterých nehtech. Ona ví, že by ji ty nehty mohly držet na 100% ale je prostě nezodpovědná a to zase štve mě, protože jí pak nehty dělám déle někdy i hodinu, mám na tom víc práce, ale za stejné peníze. Takže když budeš na nehty prostě dávat aspoň trochu pozor a najdeš dobrou nehtařku, nebudeš mít s nehtíky žádné problémy(ani po odborném! sundání oslabené nehty).
Najít dobrou nehtařku je dneska těžké. Mě nehty moooooc baví, takže moje holky jsou spokojené, ale plno nehtařek jede nehty hlavně pro peníze - šup šup a další prosím. Tak ti přeju hodně štěstí v hledání.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s holkama nahoře. Vlastní zkušenost je, že od kámošky s certifikátem mi gelovky vydržely asi 4 dny (splnily účel, naštěstí), pak jsem je začala dělat sama a než jsem našla techniku a přípravky, co sedí, tak mi to trvalo, teď vydrží podle práce - když pleju zahradu, tak jsou během 2 týdnů dole, jinak drží snad pořád. Ale co mi přišlo divný, že mi takhle drží, přičemž mamce při stejným postupu, stejný kombinaci přípravků třeba nevydržely ani přes noc - ráno se probudila a dva měla dole :-/

Mě se osvědčilo být na gelovky hodná. Tj. v mém případě zamezit kontaktu s vodou, nikde ruce nemáchat. Dělám zásadně všechno v rukavicích - mytí nádobí, myju si vlasy v rukavicích v předklonu, na vaření mám takové ty doktorské na jedno použití. Dávám na ně pozor při práci a nic s nima nečistím, neštourám apod. Drží mi krásně 3 týdny i déle.
A důležité je i nehty nechat být, neštudovat každý detail a nepilovat je neodchlipovat...

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lady Marmalade: každýmu sedí něco jiného - já když jeden čas nehty dělala, tak jsem volila gely podle toho, co dotyčná dělala. Důležitý je taky do toho nezasahovat, neďoubat, což mají ženský taky ve zvyku...

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na noninek: gelovky reagují i na léky, tetce držely jak přibitý, dostala antibiotika a do rána jí pět nehtů slezlo

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na wovel: ty stilleta co máš na profilu jsou tvoje práce? pokud ano, tak tleskám

Mne vydrží gelovky, 3 měsíce. Nemám, ale umělé typy. Mám svoje nehty potažené gelem. A mám je dlouhé opravdu hodně. Mám je přes 15 let. Takže je to asi kombinace velmi dobré nehtařky, náročnosti zatěžování nehtů a to že jsou nehty už zvyklé. to je můj názor.

arrow
profile_image
Lucykal
od 17. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já ze své zkušenosti mohu říct, že se svými gelovými nehty můžu dělat naprosto vše, at mýt okna, házet dříví do sklepa či mýt nádobí, drží jako přibité. Myslím si, že hodně záleží na kvalitě gelu, ale také na kvalitě nehtů a hlavně šikovné nehtařce, ne každé nehty přijmou gel, vím sama ze svého okolí, že at se snaží teta sebevíc, gel ji prostě nedrží a basta.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené