Ahoj všichni,

v lednici už na mě čeká antikoncepční kroužek Nuvaring. Bude to má úplně první antikoncepce, tak se trošku obávám. Příbalový leták mám důkladně prostudovaný, avšak mě zajímá jaké vedlejší účinky jste měly nebo máte vy (zvýšení váhy, nechuť k sexu, zvětšení prsou atd.)? Vážím 51 kg při 170 cm a potřebovala bych pár kilo navíc (i přes prsa ) Paní doktorka říkala, že kdyby mohla, předepsala by Nuvaring každé. Podle recenzí a názorů ostatních to vypadá fakt na kvalitní antikoncepci, výhodou je, že nejde přes játra a má minimum hormonů. Spíše mám strach, že bude vypadávat...

Děkuji za odpovědi

ahojky, nevypadával. ale bohužel mě při něm bolelo břicho stejně jako při menzes.. takže u mě neuspěl...

arrow
profile_image
Gepro
od 17. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, nevypadává, vůbec nevím že ho mám, a už 4 roky bez jakýchkoliv vedlejších účinků Za mě doporučuji!!

A cítí nebo cítil to Váš přítel?

Nevypadává, nevím o něm, přítel většinou taky ne, při ničem nevadí, už skoro 5 let. Váha ok, všecho ostatní taky, prostě ideální.

arrow
profile_image
sexydracek
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem ho měla několik let a vše v pohodě, ale před půl rokem jsem ho vysadila a zhubla jsem 7 kilo a za nic na světe nemůžu teď přibrat, ale tak každé tělo asi reaguje jinak no..

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádka si to taky moc chválí, ale jiná zase říkala, že to její přítel občas cítí, tak nevím..toho bych se ale asi dost bála

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
kroužek používám už cca 5 let a žádné problémy.
Určitě nevypadává, ani o něm nevím a váhový přírůstek či zvětšení prsou se také nekonalo (max. kilo - dvě, ale nejsem si jistá, že za to může zrovna Nuvaring).

Jediné nevýhody, o kterých jsem slyšela jsou buď že někomu ten cyklus prostě neudrží, jelikož uvolňuje opravdu malé množství hormonů a někomu to prostě nestačí, nebo po čase může docházet k zánětům.

Cituji Desire: Kamarádka si to taky moc chválí, ale jiná zase říkala, že to její přítel občas cítí, tak nevím..toho bych se ale asi dost bála

Tak toho bych se nebála. Žádnému partnerovi kroužek nikdy nijak extra nevadil. Pokud by vadil, dá se na max. 4 hodiny během 24 hodin vyndat a potom dat zpět, aniž by byla ohrožená účinnost (viz příbalový leták).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené