arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím holky, chystáte se na podzimní interbeauty prague? já plánuji, že se pojedu kouknout. Jsem z Ostravy, ale mám v Praze kamaráda. Takže to spojím s výletem. Jen nevím jestli je lepší jít na výstavu už v pátek nebo až v sobotu. Pojedu poprvé.

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já spíš přemýšlím nad world of beaut v Letňanech, to je mi bližší než interbeauty, to mi přijde hodně zaměřené na kadeřnice...
Ale jestli lepší pátek nebo sobota to těžko říct, jezdím prodávat na akce týkající se módy, takže mam trochu představu odtamtud - v pátek je tam dost lidí když chodí z práce, takže to neni k hnutí, ale zas mají prodejci největší nabídku, v sobotu dopoledne jsou někteří prodejci i na velkých akcích flákači a chodí pozdě, takže některé stánky jsou zavřené, nebo jedou jen tak částečně a odpolko je zas spousta lidí a zboží je přebrané... Každopádně snad na všech těhle akcích i na world of beauty spousta prodejců začíná balit dřív než je oficiálně konec...

arrow
profile_image
pralinka.23
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jj o world of beauty jsem také slyšela spíše pozitivnější reakce než na interbeauty. Ale smůla je, že zrovna na world of beauty budu na dovči. Jinak děkuji za názor.

arrow
profile_image
Kyky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem zaměřená na nehty, mamka je kadeřnice, a tak si každý rok oba Interbeauty nenecháváme ujít, nicméně ostatního je tam pomálu. Na druhou stranu těch 80 korun vstupného není tolik a vždycky si tam koupím i něco z pečující kosmetiky (ať už od Freemanna nebo Cannabis). I pár dekorativních stánků najdeš, takže ÚPLNĚ o nehtech a vlasech to není, ale z velké části ano.
Jinak vždy jsme byly v sobotu před polednem, vystály jsme si relativně normální frontu na vstupenky a bylo sice narváno, ale rozhodně méně, než odpoledne, když jsme odcházely, takže jestli můžu radit, jestli půjdeš v sobotu, šla bych ne úplně na chvíli otevření, ale co nejdřív.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené