arrow
profile_image
verculik
od 29. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj holky, vím že je normální přibírat na váze během těhotenství, ale chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás měla veliké váhové skoky? Já jsem nejvíc přibrala během prvního trimestru, kdy se obyvkle nepřibírá, celkem asi 5kg. Přito jsem jedla pořád stejně, ani jsem dlouho nevěděla, že jsem těhotná Doktor říkal, že to mohly způsobit hormony v těle, nevím. Od 12-18 týdne jsem nepřibrala ani deko, dokonce jsem naopak kilo zhubla. Byla jsem ráda, že se přibírání zastavilo. Jenže včera jsem se zvážila a zjistila jsem, že mam o dvě kg vic. Znamená to tedy, že jsem přibrala dvě kila za jediný týden! Dnes mně začal 20.týdne Nejdřív +5, později -1 a ted další +2, celkem tedy +6kg. Přitom se během celého těhu sravuji pořád stejně. Snažím se jíst menší porce několikát denně už od doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná. Rozhodně nejím za dva, ani nejím víc než před těhu. Vím, že přibírání na váze je v těhu normální. Jen nerozumím tomu, že během 6 týdnu zhubnu 1kg a během dalšího týdne dvě naberu...Máte některá podobné zkušenosti?

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mimo těhu taky váhá kolísá během měsíce, takže s tím bych si moc hlavu nedělala. Dojdeš si na wc a hned vážíš jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

asi tak. Stačí vypít litr vody, něco sníst a hned máš 2 kila nahoře. Nedělej si s tím hlavu. Hlavní je, aby bylo miminko zdravé

arrow
Neprodává v Bazaru

Sestřenice nabrala 25kilo,nějakých +-2kg nic není.Ještě určitě něco nabereš.Hlavněže bude mimi zdravé.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

kamarádka je teď 31tt a má nahoře 26 kilo...v průbehu taky váha kolísala o nějaký to kilčo, tak si myslim že to je normální..
ale zastávam názor že jestli se ti v těhotenství COKOLIV (nejenom váha) nezdá, tak buď "hysterka" a otravuj doktory třeba desetkrát zbytečně než jednou pozdě..
podle mě to nic není, ale jestli tě to uklidní tak si zavolej doktorce - ono se to zdá jako prkotina, ale pomůže ti, když uslyšíš od odborníka že je vše ok..

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nelámala bych si s tím hlavu V'ždyť během těhotenství se toho v těle odehrává tolik, že člověk snad ani nějakou "stálost" nemůže očekávat Nikde není psané kolik je v těhotenství správné přibrat, ale uvádí se cca 12 kg nahoru, ty jsi v polovině a máš nahoře 6 kg, podle mně je to naprosto normální

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Janča92: kamarádka je teď 31tt a má nahoře 26 kilo

co? já stále nechápu jak jde tolik přibrat když mimi je prtavy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucineni: přesně..taky mi to hlava nebere ale ona se prý hodně zavodňuje tak možná jestli to nemá na váhu vliv? netušim..
a ještě mi jako těhotenská záhada přijde, že druhá kamarádka dva dny po porodu 3800g mimča měla jenom o 1 kilo mín než před porodem jako když už v ní to miminko není tak měla mít o ty necelý 4kila dole a nejen o 1kg né?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucineni: Reaguji na Janča92: já jsem přibrala přes 20 kg a to jsem hodně hubená. Na otok a pod. jsem netrpěla. Měla jsem teda megabřicho

Přibrala jsem celkem 13 kg, šlo to tak nějak postupně, z 56 na 69 kg, břicho normální. Nijak extra jsem tu váhu nesledovala, jedla jsem normálně jako předtím. Po porodu to šlo hned dolů, po čtyřech týdnech jsem na 60 kg. Buď v klidu, důležité je, jestli se cítíš dobře.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do cca pátého měsíce jsem chodila ve vlastních džínách a do porodnice jsem odjela s + 30kg.Výchozí váha 62kg a konečná 92kg.Za čtyři měsíce jsem byla zpět na 62kg bez diet a trápení.
Takže no stres.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Tiakia: Do cca pátého měsíce jsem chodila ve vlastních džínách a do porodnice jsem odjela s + 30kg.Výchozí váha 62kg a konečná 92kg.Za čtyři měsíce jsem byla zpět na 62kg bez diet a trápení.
Takže no stres.

dobrý. No ja mohla ve vlastních chodit klidně celou dobu, jen to břicho se tam nevešlo

Já jsem před těhotenstvím měla 62 kg, během prvních třech měsíců jsem přibrala 10 kg a pak jsem přibrala ještě dost, no den před porodem jsem měla 89 kg. Po porodu - po návratu z porodnice jsem měla 76 kg.
Ale bohužel jsem si poté nechala zavést Mirenu a díky ní jsem přibrala 20 kg. Mirena je pryč a váha jde pomalu dolů ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené