arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
chci se zeptat,jaký objem silikonů bych si měla dát když mám přes prsa asi 75 cm meřím 160 a vážím 46 kilo..Chtěla bych tak trojky..

tak na tohle ti bez dalších údajů, jako jak velká prsa máš teď, kolik máš pod prsy a bez fotek nikdo ani přibližně neodpoví.

Vážím a měřím stejně jak Ty a mám 275 ml a jsem spokojená

Ahoj, taky přemýšlím o implantátech. Měřím 168cm, vážím 50kg a představovala bych si tak plné 3. Máte někdo podobně míry a implantáty? Chtěla bych poradit, případně kouknout na fota. Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vážím 45kg (v nabratém stavu), jinak 42-43kg, mám 161cm a mám 500ml...a super myslím....teda pro ty, kdo chtějí mít velká prsa...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

claudie78

ja mám 167cm a vážim 52,čo je približne ako v tvojom prípade.neviem ale aké prsia máš teraz,ja som mala vačšie polky,menšie jednotky a mám 350ml a menšie trojky to sú,takže byť tebou pod tú veľkosť by som nešla ak chceš plné trojky.

Cituji Thami: teda pro ty, kdo chtějí mít velká prsa...

No tak ty máš už skoro megaprsa! Ale fakt pěkná, to semusí nechat a dávají ti spoustu možností co na sebe, třeba s jedničkama, si spoustu triček člověk prostě vzít nemůže.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eleanora22
nojo, člověk má,to co se mu líbí, ale s těma tričkama...to možná jednoduchý je, ale s jinejma věcma je to trochu peklo teď jsem sháněla šaty na promoci a to byl nadlidský výkon...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Eleanora22: třeba s jedničkama, si spoustu triček člověk prostě vzít nemůže

Tak to bych řekla přesně naopak. Celý život jsem žila s velikýma prsama a právě že to obepnuté oblečení jsem hlavně kvůli slintajícím chlapům nerada nosila protože vnady ještě víc vynikly a to volnější které mělo na postavě nějak sedět se prostě sehnat vůbec nedalo, takže já osobně jsem moc ráda že jsou pryč.

Cituji Evelyn: Tak to bych řekla přesně naopak.

Ale výstřihy se na malá prsa moc nehodí, stačí se předklonit... A to ani nemluvím o tom, že to moc dobře nevypadá.

Cituji Thami: teď jsem sháněla šaty na promoci a to byl nadlidský výkon...

A co jsi nakonec koupila, pochlubíš se fotkou?

arrow
profile_image
Elite
od 12. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Thami
prosím tě kolik měříš pod prsama? Před augmentaci jsi měla jakou velikost? Prsa máš fakt obrovská! Já jdu na podzim do 400 ml pod sval, ted mám 210 ml pod žlázou a fakt jsou malinký ale zase nechci mega prsa (165/50kg, 70 cm pod prsama).

arrow
profile_image
Elite
od 12. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

claudie78
záleží kolik měříš prsama a jakou velikost máš. Já chci plné trojky a jdu do 400 ml. Hlavně ted mám 210 ml prsa jsou od sebe, jsou to dvojky (75B, 70C) bez push-up nejsou ani vidět, v bikinách nic moc. A to jsou pod žlázou, říká se že pod žlázou ještě bývaji větší. Míry jsem už psala (165/50 kg, 70 cm pod prsama). Moje původní velikost byla (75A,70 co mám ted nevim, jsem po kojeni, asi menší jedničky, samozřejmě kdyby mi vyndal ty implantáty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eleanora22
No..na tělo mi byla velikost 32, ale samozřejmě jsem to vůbec nedopla...jakš-takš jsem dopla vel. 38 (korzetíkové), takže jsem je vzala a dala na vééélké zúžení do krejčovství snad to dopadne,zítra si pro ně jdu!

Elite
Pod prsama mám 71, ale prsenku mám radši 75... měřím 161cm...předtím jsem měla pěkné čtyřky, po rapidním zhubnutí (na 38kg) nic moc trojky a teď...no výsledek vidíš (teď mám cca.45kg)

arrow
profile_image
janule600
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, chtěla bych se k vám připojit (snad moc neodbíhám od tématu)...Záleží hodně na výšce? Já nejsem malinká, mám 177cm a mám navrženo 620g kulaté Nagory, teďka mám cca jedničky...Myslíte, že se "to vleze"? A hlavně jestli na té výšce záleží, prostě jesli stejné implantáty vypadají stejně na holce, která měří 150cm a na 180cm...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

janule600

podla mna výška nie je úplne rozhodujúca,ale určite aj na nej záleži.nikdy nebudú rovnaké implantáty vyzerať na dvoch dievčatách s rovnakou výškou rovnako,takže už duplom to bude vyzerať inak na dievčati ktoré meria 150cm a druhé 180cm.samozrejme,že na nízkom dievčati vyzerá 4OOml inak,ako na dievčati,ktoré je vysoké.taktiež to inak vyzerá na dievčati,ktoré je pevné a inak na dievčati ktoré je veľmi štíhle.a či sa ti zmestí 620ml,tak to je otázka pre doktora,lebo to vie iba on.ak ti takú veľkosť navrhol,tak je zrejme,že sa ti to tam zmestítak ako vravím,výška nie je rozhodujúca,ale určite aj na nej dosť záleži.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené