arrow
profile_image
ksandik
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo zkušenost s velikostí bot converse, mám všechny boty vetšinou ve velikosti 36 asi 23cm a chci si objednat conversky URL, ty co chci mají ve velikostech UK 3,5 (EU 36) v cm psaná 22,5cm a velikost UK 4,5 (EU 37) v cm 23,5, ale v Renu jsem si zkoušela nízké 3,5 a tlačili mě...a pak měli vysoké ve 4,5 a ty mi byly zas hrozně velký..tak nevím jaký si mám objednat..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně ty vyšší Conversy přijdou úzké a dlouhé, musela jsem si koupit o číslo menší a pak je roztahovat do šířky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A jaké tedy tedy chceš? Vysoké, nebo nízké?

Jinak mám vypozorované, že jsou většinou o číslo menší. Já mám kožené vysoké Conversky, velikost UK 5, EUR 37,5 a psáno 25cm.

Běžně mám velikost 38,5 a 25cm, ale UK 5 taky, oni to mají nějak jinak popsané, tobě by asi sedla ta UK4, jestli je k mání..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nosím většinu bot 38, pár letních mám i 37 a u Converse můžu mít jen 37,5.
A jejich 38 a 39 jsou uplně stejně velké, prostě blázinec.

Zajdi vyzkoušet do Office, tam mívají velký výběr velikostí včetně půlek.

arrow
profile_image
Serafina
od 14. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám nízké a velikost mi sedí - 38 (5,5). Vysoké jsem měla minulý rok taky ok. Taky navrhuji, zajít si je vyzkoušet, když si nejsi jistá. Teď jsem si kupovala Star Player v D-sportu a měli tam docela dobrý výběr na vyzkoušení. Jinak ještě snad Humanic, tam ti je prodavačka ani nemusí nosit.

já mám vysoké 5,5 a nízké 5 a mám pocit, že ty nízké jsou i přes menší velikost v reálu větší Takže podle mě je lepší si je vyzkoušet anebo se smířit s tím, že nebudou sedět zcela perfektně. upozorňuju ale, že do šířky se fakt HODNĚ vytáhnou ... mám je už spoustu let (9 a 5), stav havarijní, ale vlepila jsem vložku, což tu velikost srovnalo - díky roztažení žádný problém (ovšem mě to ke stylu nějak nevadí)

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji truksajda: já mám vysoké 5,5 a nízké 5 a mám pocit, že ty nízké jsou i přes menší velikost v reálu větší

Holky,já tyhle botky mám moc ráda,ale jsou to šunty,neznám nikoho,komu by rychle neodešly,vždy praskne podrážka a nebo strany u špičky,kupuji pouze kožené,ale známým sed to stává i u látkových.

arrow
profile_image
dahilla mojeid
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na SOLU:

já mám svoje Conversky 7let a pořád jsou jako nové a to je nijak nešetřím..takže s tebou nemůžu souhlasit že jsou to šunty...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji dahilla: já mám svoje Conversky 7let a pořád jsou jako nové a to je nijak nešetřím..

neber to jako útok,ale tomu nevěřím,Sama jsem měla těchto bot mraky,neteře,chlap a kamarádi,jelikož se nám líbí,ale opravdu nám nic nevydrží a já osobně jsem hodně opatrná na boty,takže se o ně starám.
Celkem mě stačí i jen to,když pozoruji majitele těchto bot na ulici,všichni je mají v dezolátním stavu a popraskané přesně na místech,o kterých mluvím.
Ale ok,vyhovují ti a to je super.

Holky máte někdo doma conversky 38 a mohly byste změřit stélku? Mám normálně 38, ale convers jsem objednala 39, protože psaly stélku 24,5cm a to mám, jenže byly velké, po změření doma byla stélka samozřejmě věstší, takže to co písmou na botě, tomu už nevěřím, a potřebovala bych info od někoho kdo má při ruce i botu i metr dilky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené