arrow
profile_image
Anifeanife
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jsem 5 týdnů po augmentaci, před operací jsem měla mírnou asymetrii, doktor řekl, že bude mírná asymetrie i po operaci, doporučil 330ml anatomy do obou prsů, rozdílné velikosti nedoporučil, aby nebyl efekt nakonec opačný. Operaci pod sval pan doktor provedl před bradavku s modelací, kdy mi bradavky posunul výše. Teď po 5 týdnech mám ale dle mého názoru velkou asymetrii, levé prso je veliké, bojím se, že to tak zůstane, jediná naděje je, že v tom levém prsu mám ještě otok a že se to zmenší. Doktor říkal, že jsem měla asymetrii i před tím a že buď se s tím vyrovnám a nebo pak po půl roce, můžeme pravý prs dole vyplnit vlastním tukem, ale to je další operace, i když lokální a ještě ke všemu nemám na sobě mnoho tuku, jsem hubeňour Pořád doufám, že se ta velikost alespoň malinko vyrovná i když ne úplně, že třeba to pravé ještě neslezlo, i když teď je mám ve stejné výšce, jen to levé je ve spodní části vetší. Také mi bylo řečeno, že po 330ml, budu mít tak vetší dojky až trojky, ale když se změřím přes prsa, tak mám 87 a pod prsy 75, tak to podle tabulky jsou furt 75A..

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anifeanife: Asymetrii jsi měla před a máš ji i po operaci. Pokud Ti dával MUDr. stejný objem tak je to logické.

Nicméně říkám to velmi zřídka, protože k tomu obvykle nemám důvod, ovšem Tvůj výsledek vypadá velmi dobře a to jak prsa samotná, tak i dvorce.

Pokud jde o asymetrii, tak jak už jsem psala výš, je to logické, avšak na rozdíl od stavu před, působí opticky díky větším a pěkně tvarovaným prsům, menší a celkově Tvoje prsa nyní vypadají hodně přirozeně, což není tak běžné.
Na Tvém místě bych byla za takový výsledek ráda a neřešila nesouměrnost, protože tu už jsi měla před operací hodně výraznou. Stejně tak bych na Tvém místě neřešila velikost, protože jsou prostě pěkný.

arrow
profile_image
Anifeanife
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky Veselko za reakci:prsíčka jsou pěkná to ano, ale pokud je zkusím v plavkách, tak musím do toho pravého dát vložku, je celkem o 1 a půl cm výše než to levé. Já se s touto asymetrií bohužel nejsem schopná spokojit, protože jsem už od narození perfekcioniska a potrpím si na souměrnost a estetičnost Ale třeba si to pravé prsíčko ještě časem více sedne a to levé i když necítím žádnou bolest, tak třeba je tam uvnitř ještě nějaký hematom, který se tak dlouho vstřebává. Měla jsem to levé prso od začátku bolestivější a nateklejší.. Někde jsem četla, že otoky opadávají u někoho i 3 měsíce a více, tak sned to bude můj případ a proto jsem i založila tuto diskuzi, aby mi třeba napsal někdo, kdo měl podobný rozdíl ve velikosti a pak se to upravilo. No a jestli se to neupraví, tak si pak jsem rozhodnutá zkusit ten rozdíl dovyplnit tukem jak mi radí můj operatér.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před operací mi to nepřijde jako mírná asymetrie, ale dost výrazná a vypadají teda o 100% lépe než předtím. Holt si dávej zatím vycpávku, zlepší se to nebo to pak doktor dál upraví. A buď ráda, že ti to dopadlo takhle pěkně.

arrow
profile_image
navi
od 30. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anifeanife:
Ahoj Anifeanife, dej tomu čas. Mám po augmentaci 4 měsíce a také jsem měla mírnou asymetrii a vložení stejných implantátů. Po operaci se mi asymetrie ještě zvýraznila, ale nyní se prsa usadila a jsou stejná a krásná . Je to běh na dlouhou trať.

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anifeanife: Ahoj Anifeanife V prvom rade si treba uvedomiť, že existuje niekoľko druhov asymetrie napríklad ako poloha komplexu bradavky dvorca a dvorca bradavky, asymetria uhlu prsníka, poloha podprsnej ryhy alebo asymetria ako rozdielne veľkosti prsníkov. Nekonkretizovala si o akú asymetriu ide u teba, ale počítam keďže ti pán doktor neznižoval podprsnú ryhu (čo je zjavné aj v tom, že máš rez prevedený bradavkou), tak v tom asi problém nebol.
Podľa fotografie sa zdá, že išlo asi o rozdieľnosť v objeme prsníkov. Viem, že fotka skresľuje, ale ja osobne si myslím, že tým pádom vyzdvihuje do popredia práve nedokonalosti a asymetriu. Takže vidieť, že ľavý prsník si mala už aj pred operáciou väčší, a keďže pán doktor zvolil rovnakú veľkosť implantátov logicky z toho vyplýva, že prsia objemovo rovnaké nebudú. To objemovo väčšie bude skrátka takzvane prevýsať a tým pádom aj pôsobiť nižšie. Ďaľšia logická vec, ktorá predznačuje, že objemovo sa nenarovnajú je to, že doktor ti už aj navrhol vypĺňanie vlastným tukom, to znamená, že aj on vie, o čo ide...
Viem, že mnoho plastických chirurgov neradi vkladajú rôzne veľkosti implantátov, vo výsledku to totiž nemusí vždy "vypáliť" podľa očakávania, napríklad by sa mohla vyskytnúť asymetria iného druhu a podobne.
Viem aj to, že aj keď si baby uvedomujú svoju asymetriu už pred operáciou, je ťažké si predstaviť, čo to môže znamenať po operácii keď budú prsia zväčšené, takže tomu pri konzultácii nevenujú veľkú pozornosť. Áno asymetria sa zvykne v niektorých prípadoch po operácii napraviť, ale ako som už spomínala z iných dôvodov ako z objemovej odlišnosti, to je predsa logické.
Neviem čo by som ti v tomto príde poradila, viem ťa plne pochopiť, že používať vypchávku do jednej strany podprsenky ešte aj po operácii ak si chceš spraviť pekný dekolt alebo ako si už spomínala v plavkách, môže byť trošku psychicky nepríjemné.Chodíme na zväčšenie prsníkov, aby sme si trochu uvoľnili psychiku a zbavili sa problému, ktorý je spojený so ženskosťou, čo je úplne prirodzená vec, za ktorú sa netreba hambiť. Sme ženy, je nám prirodzené, že sa chceme páčiť, a krása predsa znamená aj symetria, to je aj vedecky dokázané Takže ak sa problém operáciou úplne nevyrieši, môže to naozaj mrzieť.
Podľa mňa máš prsia pekné, písala si, ak som správne pochopila, že sa ti aj tak zdajú byť malé, preto by možno moja rada bola, aby si to skúsila zatiaľ takto, a po čase ak budeš mať chuť na zväčšenie nájdi si chirurga, ktorý ti bude riešiť aj už spomínanú asymetriu, a všetko ostatné k čomu by si sa ešte chcela po estetickej stránke priblížiť. Dá sa to, naozaj existujú chirurgovia čo sa odlišujú od ostatných a vedia vykúzliť krásne prsia. Len treba veľa hľadať. A ešte raz máš ich pekné, hoja sa pekne, netreba sa trápiť, daj im šancu uži si ich a neskôr uvidíš...

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trošku som toho veľa napísala, ospravedlňujem sa

arrow
profile_image
PavlaAnetka
od 14. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Anifeanife, já jsem po augmentaci s modelací 3 měsíce, měla jsem asymetrii a mám vložené rozdílné implantáty L 300 a P 270. Asi měsíc po operaci jsem taky řešila asymetrii, ale opačnou než před operací. Teprve nyní se mi zdá, že se prsa začínají srovnávat. Také mě to levé, větší, od začátku více bolelo. Ještě pořád pracují a není to úplně ono, ale určitě to chce více času na závěry. Asi nebudou na chlup stejná, ale to nemá nikdo. Chápu tvé obavy, ale určitě vydrž, 5 týdnů je opravdu brzy.

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anifeanife: koukni do me galerky

arrow
profile_image
Anifeanife
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sveťa9: Děkuji Sveti, krásn jsi mi to napsala, mám i ted radost z toho, že každý den vidím malinkou změnu, že mi to levé prsíčko po tom co ho zkouším ledovat, tak se mi zmenšuje a naopak to pravé cítím jakoby se začalo prověšovat, tak možná že ještě sleze dolů a bude ta asymetriee méně viditelná a jak mi tu holky píšou, tak to opravdu chce čas, mám z toho obrovskou radost ..dám pak po měsíci další fotku

arrow
profile_image
Anifeanife
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikitka: Niki, poslední Tvá fotka je focena 3,5 měsíce po augmentaci, jak vypadají Tvoje prsíčka nyní..díky za příspěvek

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anifeanife: Nemáš za čo, držím palce

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anifeanife: Naprosto stejně, nic se nezměnilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jsem 2 týdny po augmentaci, jedno prso mám větší než druhé. přijde mi, že je to horší než první dny po operaci. myslíte že to může být tím, že se každé hojí jinak? že u jednoho už opadl otok a u druhého ješte ne?

Reaguji na Anifeanife: Ahoj,já mám pod prsy stejně jako ty,základ mám trochu větší a na trojky mám navrženo 350ml,pod sval,výška profilu asi 4,5cm.
Požádám o 375ml,jelikož děvčata zde píší,že pod sval to trochu připlácne.
No mohl ti na trojky dát více.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené