arrow
profile_image
whitelily
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já sice silikony nemám, ale pokud můžu poradit tak:
1. Jestli tě zajímá jak se na tebe bude po operaci dívat okolí, nejprve si kup hodně vycpatelnou push upku a tu pravidelně nos. Hned uvidíš jak se okolí zachová.
2. Rozhodni se jestli opravdu nedáš přednost dobré push up, kterou pak pohodlně sundáš a nemusíš se bát třeba dvojitého prsa nebo neforemné postavy.

arrow
profile_image
nahodnykolemjdouci
od 5. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přítelkyně má přirozeně velká prsa na drobnější postavě (65G na necelých 170 cm výšky). Prostě prsa jsou pak dominantní znak, nikdy už je neodložíš. Imho velká prsa na malé postavě vypadají nádherně, ale jsem chlap a navíc horňák.
Pokud máš 75B, tak máš tak široký hrudník, že C nebo D nebudou vypadat nijak extrémně. Ale myslím, že by to nejdřív chtělo zajít do obchodu a koupit správnou velikost podprsenky (přítelkyně si taky myslela, že má 75D) Obvod 80 měla moje máma, která je stejně vysoká jako ty, v době, kdy měla přes 90 kilo. Pokud se v obchodě ukáže, že máš místo 75B velikost 65D, tak tě možná i chuť na augmentaci přejde.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nahodnykolemjdouci: sakra, profík

Ale souhlasím, droboučká dívka/žena s velkými prsy vypadá úchvatně, jsem na chlapy, ale když jsem viděla několik synových spolužaček v tanečních - velice štíhlých a drobných - s většími prsy - byly nádherné.

To jen ženy silnější si musí na velká prsa nechat zajít chuť, páč by vypadaly jak mašiny...

Reaguji na jadviga: no podľa tabulky by som mala mať 65 E ale ešte som nebola nakupovať pekné prádlo. Zatial mám dve bezkosticové pohodlné podprsenky 75 D čiže asi nesprávna veľkosť ale tieto mi strihom sadli cekom dobre a cítim sa v nich bezoečne. Tak za 3 týždne by som chcela na nakupy vysnívané balconette podprsenky bez vystuže jupí

Počkejte, ale berenika saudková je má pokud vím přírodní, ne?

Cituji nahodnykolemjdouci: Pokud máš 75B, tak máš tak široký hrudník, že C nebo D nebudou vypadat nijak extrémně.

Ano, myslím si to samé. Bude to hezké, svůdné a přirozené, 75 je dost
Možná je důležité i to, kolik máš přes boky - ať je to vyrovnané.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nahodnykolemjdouci: Pokud se v obchodě ukáže, že máš místo 75B velikost 65D, tak tě možná i chuť na augmentaci přejde.

Abo to si myslím taky, asi 90% žen si myslí že má asi 75B a když si zkusí např 70D zjistí, že najedou i ty prsa ve správný podprsence působí i 2x větší

Cituji dadabus: je důležité i to, kolik máš přes boky - ať je to vyrovnané.

ano, pokud máš boky, nebála bych se, pokud je máš rovné, bude to vypdat hodně uměle a nežensky.. (velká prsa+rovné úzké boky mají často transvestiti)

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám 160cm/49kg...a prsa mám 75C ...a taky chci jít na zvětšení takové aby to bylo poznat..pokud se ti to líbí běž do toho

arrow
profile_image
Theresita
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přeji všem hezký den a moc vám děkuji holky za odpovědi, názory a zkušenosti a omlouvám se za pozdní reakci. A propos, není moc možností, kde si lze popovídat o plastikách a kde se vám ostatní nebudou snažit vymluvit díru do hlavy a jak jste "blbá". Svěřila jsem se teď velmi dobré kamarádce, že mě to už za týden čeká a dostala jsem - byť v dobrém - dost sodu a strašně dlouho mi to rozmlouvala a pořád snaží rozmluvit. Přitom mě, kdyby se takto svěřila kamarádka, tak ji sice řeknu svůj odlišný názor, nicméně se ji nebudu snažit zuby nehty přesvědčovat, že je to naprostá hloupost a budu se ji snažit naopak pochopit a podpořit.

Amelie1111: Děkuji za názor . O samotné plastice jsem zcela přesvědčena a těším se na ni. Jde o to, že si nejsem jistá tou velikostí, měla jsem za to, že prsa číslo 4, košíček asi D jsou o něco menší, než jsem měla na vyzkoušení, prostě mi to na sobě připadalo obrovské, ale je opravdu možné, že je to o zvyku, pan doktor říkal, že právě ta velikost 375 ml jsou tak 4.

Měřila jsem se a pod prsa mam cca 73-75 cm, navíc mám široký hrudník a do implantátu jdu hlavně z toho důvodu, že ač jsem měla v pubertě větší prsa a nepřibrala/nezhubla jsem nikdy více než 5 kg, tak se mi prostě časem, nějak asi hormonálně, ztratila. Teď nosím košíček 75B, ale přijde mi, že jsou to menší dvojky. Mám strie a prsa celkem povislá, byť jsem se je snažila cvičením zpevnit, od klíční kosti po bradavku je to asi 22 cm, pan doktor mi říkal. že ta prsa vypadají jako bych musela hodně zhubnout, přitom to není pravda. Ráda bych tedy vyplnila ten prázdný prostor nahoře na hrudníku, protože ho mám prostě široký a stydím se za to nahá a v plavkách a nenosím vůbec výstřihy. Tudíž jsem se rozhodla pro plastiku, byť super zvětšovací podprsenky jsou taktéž super řešení .

Líbí se mi prostě větší prsa, ale ne gigantická, taktéž mi to přijde svůdné a ženské.Ale co se Bereniky Saudkové týče, tak mi přijde jako naprostý přírodní úkaz se svoji drobnou postavou a mohutným přírodním poprsím. Osobně mám za to, že má prsa rozhodně větší než mnou chtěné menší 4, nebo se pletu? Nevíte přibližně někdo, jak velká má prsa, přijdou mi spíše jako 6, nebo jsou to opravdu 4 ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já mám 47kg a 160cm. Doktor mi doporučil pouze 295ml anatom. Prý by mi tam víc prostě nenarval, tak jsem zvědavá!

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechápu jak někdo může srovnávat push upku se silikonama Nevim já bych se asi cejtila dost trapně kdybych před chlapem sundala vycpanou podprsenku a prsa nikde

Reaguji na Theresita: Jinak 375 neni vůbec moc já bych se toho vůbec nebála, raději víc ml než mín. Když jsem otevřela tuhle diskuzi tak sem hned myslela že máš namysli nějak kolem 900ml Držim palce a těšim se pak na foto

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Theresita:
Je vidět, že to máš v hlavě srovnané a že víš, proč chceš jít na plastiku a to je fajn.
Víš, ohledně velikosti je to těžké. Já sama mám pod prsy cca. 76 cm, ale nosím objem 70, protože 75 mi je většinou volný. Mám 305 ml a 70DD mi padne jako ulitá (75D je mi v košíčkách občas volnější a 75C zase v naprosté většině malá). Měřím 172 cm a vážím 58 kg, takže nejsem žádná nítěnka.
Já teda nejsem plastik, ale jestli teď máš 75B tak s 375 ml k tomu budeš mít velikost min. 75E(F). Ale jsou tu holky, co mají větší prsa a přitom krásná, ne že ne. Spíš to chce zvážit, jestli ti to nebude překážet v různých aktivitách. Já už jsem někde psala, podle čeho jsem se rozhodovala já. Najdu to a zkopíruju ti to sem:
1. Nechci být na první pohled "silikonka".
2. Nechci být charakteristická svým objemem poprsí (aby se říkalo: ta "kozatá z osmého patra")
3. Mám i jiné fyzické přednosti a nepotřebuju, aby mi každý čučel jen na prsa
4. Sportuju (běhám, posiluji atd.) a velká prsa by mi překážela.
5. Ráda spím na břiše a už tak mi to občas vadí, kdybych měla větší silikony, fakt nevím, jak bych spala, na zádech to neumím.
6. S velkými implantáty hůře sedí oblečení a některé věci prostě vypadají s velkými prsy vulgárně, prádlo se těžko shání.
7. Poslední a hlavní důvod: menší implantáty, menší riziko komplikací, poklesu a tím pádem nutnosti výměny..
Ale jak už jsem psala. Někdo má zase jiné požadavky, naopak chce výrazná prsa, která nikdo nepřehlédne a pokud třeba nesportuje a v klidu může spát na zádech, tak proč ne Každého volba.
Pravda je, že tu většina holek tvrdí, že na velikost si rychle zvykneš. Zkus to ještě promyslet a pořádně zkonzultovat s doktorem.
Držím palce

arrow
profile_image
Theresita
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji vám holky, že jste se mi snažily poradit a podělit o zkušenosti.

Ptala jsem se na na velikost paní sestřičky z této kliniky - jsou opravdu moc milí a snaží se poradit, zatím jsem s klinikou Surgal Clinic a přístupem moc spokojená a doporučuji:

"Pokud si přejete velikost mezi 3-4, pak je opravdu 375 ml dobrá volba, podstatně nižší velikost by udělala cca velikost 2-3. Samozřejmě na konečném vzhledu má největší podíl to, jak prsa vypadají před operací. Ale jak Vám naprosto přesně řekl pan doktor, i kdyby jste zvolila 325 ml, pak by šlo o minimální efekt v podobě rozdílu pouze několika mm. Vulgárně a neesteticky jako např. podle mého názoru Julie Zugarová, určitě vypadat nebudete. Je nutno si uvědomit, že implantát v podprsence při konzultaci je pro hrubou představu, ale v reálném pohledu je implantát mnohem rovnoměrněji rozprostřen pod svalem/pod žlázou, které jej samozřejmě také stlačí, neboť někde implantát musí být přichycen, aby držel ve své poloze několik let. Tudíž bych se toho vůbec nebála.
Zkušenost je taková, že velké procento klientek při následných kontrolách prohlásí: "měla jsem si dát ještě větší". Těsně po operaci jsou totiž nadmíru spokojené s velikostí, ale samozřejmě v prvních týdnech se celá oblast hojí a formuje a je přítomen otok, který za nějaký čas opadne a prsa se tak teprve po čase ukáží ve své finální podobě a klientky si povzdechnou, že předtím to bylo super a mohlo to tak klidně zůstat. Že by někdo odcházel se slovy:"měla jsem si dát menší" mi není známo Když už na augmentaci jdete, tak opravdu alespoň těch 300 ml nebo více, implantáty kolem 250 ml udělají rozdíl opravdu minimální a nelze ani výrazněji poznat zvětšení."

Zítra mě to čeká, nemůžu spát, plním si dlouholetý sen, ale vůbec nevím, zda se těšit. Mám příšernou povahu, neumím se rozhodnout, hlavně, když mi na něčem hodně záleží. (nejhorší je to, pokud mám na výběr mezi dvěma volbami), ale asi zůstanu u těch 375 ml. Půjde se mnou zítra mamka a sestra, chtějí mě před tou operací narychlo vidět s 375 ml, jak to bude vypadat. Jak je ale znám, tak to nebude až tolik objektivní, protože pro ně je všechno velké a mamka do mě neustále hučí, ať přiberu, jinak to bude vypadat blbě. (mám 163 cm/50kg). Stejně je to rozhodnutí na mě, jen jsem chtěla, aby se na mě ještě někdo podíval, ale žádná z kamarádek neměla bohužel čas.

Prohlížela jsem si teď naposledy svá prsa, je to zvláštní pocit...Co vy, jak vám bylo noc před operací?
.

arrow
Neprodává v Bazaru

17

Reaguji na Theresita:
já jsem sice byla na zmenšení, ale noc před operací jsem byla taky nervozni.
Snazila jsem se co nejdříve usnout, a pak už to bylo ráno v pohodě.
Neboj, bude to dobre.

arrow
profile_image
Theresita
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji vám všem za příspěvky a rady, tak už to mám taky za sebou...

Dnes jsem 6.den po augmentaci. Musím hrozně moc pochválit kliniku Surgal Clinic v Brně a její personál, byla jsem z toho krásného prostředí a profesionální péče naprosto paf. Kudy budu chodit, tudy je budu chválit a pokud půjdu ještě někdy na plastiku, tak určitě sem. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak vstřícným a milým přístupem personálu a pan doktor Justán jedním slovem prostě úžasný. (Ohledně vzhledu pokoje a la luxusní hotelový pokoj, kde je člověk sám a jídelníčku místního hotelu ani nemluvě, navíc máte 2 noci v ceně, člověku se ani nechce domů ).

Podělím se s vámi o své zkušenosti a doufám, že mi někdo řeknete, že jsem v tom tak blbě nelítala sama . Jsem moc ráda, že existuje tenhle web a člověk tohle všechno a především tu radost může sdílet s někým, kdo mu rozumí... (omluva za délku)

Operace byla zážitek. Asi bych si hodně rozmýšlela následnou reoperaci, a to jen za předpokladu, že by se operace vyloženě nepovedla, obdivuji holky, které do ní šly znovu. Ačkoli jsem se nebála, těšila a počítala s tím, že to bude bolet (pro krásu se holt trpí), překvapilo mě, že po augmentaci jsem byla totálně odrovnaná a ležela jak starý, válečný lazar (a strašně si nadávala do všech (ne)tvorů, že taky musím vyzkoušet každou kravinu a do čeho jsem to zase lezla). Nemám za sebou porod, nemohu srovnávat, ale nebyla to taková sranda, jak jsem čekala. Bolelo mě to a hodně. Nemohla jsem se ani pohnout, bolel mě každý sebemenší pohyb a nádech. Úplně nejhorší pro mě bylo se otočit na bok, sednout si a dojít na WC. Při sedu se mi dělaly hvězdičky před očima a odmítala jsem pít, abych to nemusela absolvovat, protože to bylo kruté. Ale po kapačkách proti bolesti už mi zase otrnulo, sice to bolelo, ale žádná hrůza. Nejhorší byl první den. Druhý a třetí už to bylo snesitelné, dokonce jsem hrdinsky odmítala prášky proti bolesti, ale sestřičky mi je pořád cpaly, že by se mi to mohlo zase "rozjet". Akorát to proklaté vstávání...to mám problém doteď.

Od té doby jsem naprosto fascinována, jak je prsní sval důležitý a hojně zapojovaný i do těch nejmenších pohybů, které si člověk vůbec neuvědomuje (A že o sobě dával hodně vědět. Takové jednoduché úkony jako otevření kliky a utrhnutí toaletního papíru se staly téměř nemožnými.) A já si připadala úplně nemožná - prostě mrtvola, která si nepodá ani hrneček s čajem, když mi sestřička zapomněla zhasnout v noci lampičku, tak jsem to po několika minutách marného boje a natahování po milimetrech s hypnotizováním lampičky a vypínače očima, musela vzdát a usnout při světle. Když jsem odcházela z kliniky domů, stála jsem rozpačitě několik desítek vteřin před zavřenými dveřmi kliniky a urputně se snažila tu proradnou kliku dostat dolů, ale ty dveře nešly zaboha otevřít, tak jsem to nakonec vzdala (doufajíc, že mou srandovní snahu nikdo nesledoval) a potupně jsem poprosila paní sestřičku, ať mě doslova pustí už domů . Ta bezmoc je snad mnohem horší než samotná bolest...

Nakonec jsem zůstala u 375 ml, střední profil, kulaté implantáty Natrelle (McGhan) pod sval. Ráno před operací mě s tím zkušebním implantátem narychlo viděla ještě mamka a říkala, že 375 ml na mě není vůbec přehnané, že si to mám dát, že to vypadá hezky, i pan doktor opakoval, že je to v pohodě. I kdybych si dala menší 345 ml, tak jde o milimetry a prý nepoznám rozdíl (Menší velikost už mi zase přišla malá).

Výsledek je krásný (skoro jsem se rozbrečela, když jsem se poprvé viděla). Je pravda, že když je ten implantát pod svalem, tak je menší, než ve zkušební podprsence, jenže já si na tu velikost nějak zatím nemůžu zvyknout. Esteticky to vypadá hezky (jsem spokojená), ale nevím, co mi straší hlavě, že mi to přijde prostě, že měly být o kousek menší, přitom jsem chtěla plný dekolt, asi je to ten nezvyk, nejbližší okolí mi říká, že je to super. (Nejdou mi na profil zatím přidat fotky.)

Otoky moc nemám, tak že se ty prsa asi už moc nezmenší nebo zmenší? Musely jste si některá dlouho zvykat? A nemáte prosím některá stejný objem v obou prsech, i když jste předtím měly maličko asymetrii? Mám jedno prso přirozeně větší než druhé, ale dostala jsem stejně do obou, ten rozdíl není nic markantního, ale jde to vidět. Když jsem se dívala fotky holek po augmentaci, tak mi přijde, že většina mate prsa úplně stejně velká. Jo a taky mi překvapivě přijdou těžká , je radost být blondýna, člověk se pořád cítí překvapen a něčemu diví .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené