arrow
profile_image
Lilly00
od 19. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
mám dotaz ohledně mého mateřského znamínka. Od narození mám velké znamínko na boku na zádech. Je velké 5x3 cm. Před dvěma týdny jsem byla u kožní a ta si ho prohlédla nějakým kukátkem a řekla, že je správně pravidelně ohraničeno a že je v pořádku. O odstraňování nic neříkala. Řekla jen, že si ho mám kontrolovat, jestli se nějak nemění a chodit jednou za rok na kontroly. Myslíte, že si ho nemám odstraňovat? Znamínko má opravdu pravidelné ohraničení, je sice velké, ale nijak se nemění, má jednotnou barvu. Mám ho už od narození, tak nějak ke mně patří. Sice nemám moc radost z toho, že si musím vybírat třeba v létě takový plavky, aby to znamínko bylo zakrytý, ale jinak mi v ničem nevadí. Bála bych se pak i té jizvy, která by byla 100x horší jak to znamínko, tak se mi do toho odstraňování ani nechce.
Mám ho tedy nechat tak jak je? Máte některá třeba takhle velké znamínko a nehodláte ho odstraňovat? Nebo znáte třeba někoho s takhle velkým znamínkem?

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud ti nevadí a nehrozí ti žádný zdravotní problém, tak bych se ho nezbavovala.. maximálně kdyby se začlo zvětšovat nebo tak něco.. Nevidím na tom nic strašnýho

Cituji Lilly00: Nebo znáte třeba někoho s takhle velkým znamínkem?

Já znám jednu holku, co má takhle velké znaménko na tváři. Na první pohled to vypadá trochu "děsivě", ale člověk si zvykne a podle mě to k ní prostě patří, takže bych to být tebou moc neřešila

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lilly00: Bála bych se pak i té jizvy, která by byla 100x horší jak to znamínko, tak se mi do toho odstraňování ani nechce.
Mám ho tedy nechat tak jak je? Máte některá třeba takhle velké znamínko a nehodláte ho odstraňovat? Nebo znáte třeba někoho s takhle velkým znamínkem?

Mně je tedy milejší jizva než znaménko. Z nějakého mně neznámého důvodu se znamének štítím a musím se na ně pořád dívat. Nicméně pokud Ti znaménko nevadí a nejeví žádné známky maligního zvratu, tak si jej nemusíš nechat odstraňovat. Ale co mám ve svém okolí lidi, kteří měli velká znaménka a nechali si je odstranit, tak všichni říkali, že to měli udělat už dávno.

arrow
profile_image
Klarisita
od 1. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já mám taky takové mateřské znaménko na zadku ale už o dost větší než ty a to 14x5 cm. Kdybych mohla nechám si ho odstranit hned. Sice neni vidět ale myslím, že mi dost překáží v životě a vlastně sem se s ním nikdy pořádně nesžila. Vědí o tom jen mí nejbližší a tak se například v plavkách musím pořád kontrolovat. Lékaři se shodli, že by odstranění vyžadovalo 4-5 plastických operací a bylo by to velké riziko že se to nějak zvrtne a potom začne dělat problémy. Takže v podstatě vlastně ani nemám na výběr.

arrow
profile_image
slunickozlate
od 2. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, mám taky velké mateřské znaménko. Jako malá jsem se za něj strašně styděla a pořád to zakrývala, je to takové skoro úplně pravidelné kolečko ( cca 5 cm ). Na kožní chodím rok co rok, prý je naprosto ok.
Jinak mi ani nevadí, už jsem si tak nějak zvykla protože schovat se nedá ( to bych musela chodit i v létě v kalhotách což nejde - znaménko mám dole na noze zepředu ). Jsem ráda že je nás víc, nevídám moc lidí s takhle velkými znaménky... akorát asi před rokem jsem viděla holku a ta ho měla úplně na stejném místě a snad ještě větší než já a byla s nim evidentně v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené