Zdravím, mám problém..asi před třemi roky jsem přestala hrát tenis. Hrála jsem ho asi jedenáct let závodně.. Už několik let přehlížím bolest kolene, nebolí pořád, ale nemohu dělat dřepy, když udělám dřep a zvednu se tak mi tam strašlivě píchne až bych nejdradši vykřikla bolestí, ale neumím tu bolest pořádně popsat, jak kdyby se mi tam na tu chvíli něco přehodilo Stává se mi to i při vstávání z vany..
Je to docela otravný, když člověk nemůže ani dřepnout...protože má strach, že to bude zase strašná bolest... Nevíte co by to tak mohlo být? Mám zajít k doktorovi?

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem to samé (nebo alespoň podobné), občas se mi stalo, že se mi při zátěži koleno dokonce podlomilo. Obvodní doktorka mě s tím poslala na vyšetření, ale než jsem se dokopala, poslechla jsem radu známé a zkusila měsíční kúru nápoje Geladrink a zatím (cca rok) je klid... Nápoj není nijak extra chutný, ale dá se to přežít

Může to být poškozený nebo utržený meniskus, to by odpovídalo té bodavé bolesti a celkové slabosti kolene. Řeší se to operativně, laparoskopicky.
Další možnost je oslabení chrupavek, na to by pomohl zmíněný Geladrink.
A asi nejhorší varianta jsou poškozené vazy, ale to by zlobilo i v běžném provozu, nejen u dřepů, ale záleží na míře poranění.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené