Ahoj, byla bych moc ráda, kdyby mi někdo napsal své zkušenosti s venkovními žaluziemi. Já mám vnitřní, jenže ty mi v zimě příšerně "rosí" okna. Zatažená okna mám úplně mokrá, ty nezatažená jsou v pohodě. Chci to v zimě řešit právě venkovními žaluziemi. Kamarádka mě ale stále zrazuje, že se špatně čistí a hlavně při větru hrozně "mlátí". Až tak, že je stejně musela vytáhnout. Tak váhám, nechci vyhodit peníze zbytečně...

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

bydlím v pronajatém bytě, kde máme velká okna od podlahy až ke stropu. Venku máme žaluzie a jsou pořád jak prase, už jsem se nato vyprdla to čistit. Když mám otevřené třeba balkonové dveře a fouká vítr, tak je pravda, že žaluzie dost rachotí. Určitě bych si je do vlastního bytu nepořídila.

Myslím, že daleko lepší jsou venkovní rolety.
Mí rodiče je mají a jsou naprosto úžasné.
http://www.rolety-zaluzie-vftyp.cz/venkovni-rolety

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na True:
Ty rolety jsou opravdu úžasné, sice je nemáme, ale byla jsem s přítelem na návštěvě kde je mají a jsou super, šly jsme spát nad ránem a po stažení rolet byla v pokoji krásná tma, mě která se budí v létě skrz světlo naprosto báječná věcička

Martino, to máš pravdu. V pokoji kde jsou úplně stažené, je naprostá tma.
Taky je pravda, že v zimě naši ušetří za topení, protože krásně izolují a to i proti hluku.
Pokud vím, tak je má mamka krásně čísté, alespoň zevnitř. Zvenku nevím, tam se stejně nedá jak dostat.

Holky, díky za odpovědi. Nad roletami přemýšlím taky. Žaluzie jsem volila, že jsou levnější, ale tady asi nemá smysl šetřit.

určitě tady nemá smysl šetřit. Jednoznačně doporučuju venkovní rolety. Jsou bytelnější a opravdu nerachotí. NAvíc je to teď moderní a efektní architektonický doplněk. Toho otrockého čištění se ale ani u nich nezbavíš Já je myju co 14 dní.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky máme venkovní rolety, skvěle izolují proti hluku, chladu, vedru. Jenom doporučuju nechat je udělat od prověřené firmy. My je máme od Lomaxu už roky. Všichni řemeslníci co u nás kdy něco dělali je zkoušeli a chválili a jak chodí po domácnostech mají s čím srovnávat a některé se prý hodně ztuha ovládají a zasekávají.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a pokud by jsi o to stála jde při montáži k nim nainstalovat i samonavíjecí síť proti hmyzu. Nás to nenapadlo a dodatečně to tam dát už nejde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené