arrow
Neprodává v Bazaru

já jsem si otevřela ty doporučované stránky a raděj to zavřela, protože bych na ty duchy snad fakt začala věřit. Žádnýho jsem ještě neviděla a to bydlím v domě kde bydleli po bitvě už napoleonovi vojáci a umřel tu v minulosti pán na infarkt....doufám mi to rouhání nejakej dneska v noci neznepříjemní

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Antarie
Ale to volání dcerky nebo někdy srdceryvný pláč a pak nic, to je síla.
věř nebo ne, ale takhle se mi děti taky projevujou...prostě slyším jak zapiští, ale to skoro jak o život a v momentě nic..ticho po pěšině..
Todle asi děti umí, takhle se vyjadřují, když se jim něco třeba šíleného zdá..nebo já nevím..

ses

ses
když se jim něco třeba šíleného zdá.
Moje sestra když byla mladší tak ta šíleně ječela ze spaní, vždycky jsem se probudila a koukala co se děje, byl to vážně křik, pláč...jak o život, házela sebou, ale ráno si na nic ani nepamatovala...

arrow
Neprodává v Bazaru

Trřeba mamince se stává,že když delší dobu nejde za babičkou podívat se na hřbitov tak se jí o ní začne zdát,a zrovna včera jak jsme šli na hřbitov mi říkala,že kterysi den jak uklizela tak kolem ní jakoby běhal stin z jedné starny na druhou ,pak se schoval a pak zase a ona si vzpomněla,že dlouho nebyla na hřbitově...no babička se připomnělaVíéte mě to ani nevadí když vím,že jsou to naši tak jsem klidná někdz cítím hodně impulsivně .že jsou tu se mnou na jednu stranu se bojím ,alwe na druhou mě začne hřát takový ten pocit štěstí ,že se začnu usmívat a jsem šťastná,že tu se mnou jsou...babička ještě když zila mi řekla,že jsou to moji strážní andělé a ja se občas k nim pomodlím aby na mě nezapomněli a ochranovali me

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Slyšely jste někdy o astrálu? Astrálním opuštění těla? Ségře se jednou podařilo do tohoto stavu přijít, její duše opustila tělo, koukala na sebe jak spí z rohu pokoje. Dá se tak prý i cestovat. Jestli ty osoby, co se nám zjevujou v pokojích nejsou jen nějací známí lidé, co si přišli zkontrolovat co vlastně děláme

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Epona
zvláštní...
Tatou
proboha, to jsou ale stavy...todle když někdo umí, tak to je síla..a stává se jí to často?
...a hele na to je i návod
Několik rad před vaší první cestou: ( sebráno z internetových stránek)
Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Neměli byste pociťovat hlad, lae přímo před cestou nejezte.
Než začnete připravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy.
Nemějte žádné šperky a mějte volný oděv. Ležte v tmavé a teplé místnosti.
Pusťte si potichu relaxační hudbu máte-li. Metody opuštění těla Pokud se vám povedlo uvolnit a zbavit se přebytečných myšlenek, je tady několik metod opuštění těla... Pomocí vibrací:

Lehněte si, zavřete oči a úplně se uvolněte (to samozřejmě platí i pro všechny nesledující metody). Představte si, že jste odděleni od těla a ležíte dále ve svém těle. Představte si, že vaše tělo vibruje pomalu a astrální o trochu rychleji. Představte si, že vibrace, které procházejí vaším astrálním tělem můžete cítit, jako kdyby jste stáli před obrovitými reproduktory vysokými jako vy. Dále si představte, že se vibrace astrálního těla zvyšují a narůstají. Toto cvičení opravdu může navodit vibrace, pomocí kterých se dostanete ven z těla. Zvuk v hlavě:

Co možná nejživěji si představte, že slyšíte nějaký bzučivý zvuk v hlavě. Představte si, že bzukot je zpočátku velmi tichý, ale postupně začne nabývat na síle. Jak bzukot sílí, indukuje ve vás vibraci. Jak zvuk sílí, tak sílí i vibrace, které se zesílí natolik, že vás vyhodí z těla. Pád do studny:

Představte si, že se díváte do nesmírně hluboké studně. Lezete na její okraj a skočíte do ní. Padáte hlavou dolů. Jak takto letíte volným pádem, sledujete přibližující se dno studně. Snažte se představit si pocit padání se všemi detaily. Nechte se tím pocitem unést. Podaří-li se vám to budete doslova "vyhozeni" ze svého fyzického těla. Pomocí imaginace:
Soustřeďte zrak na bod asi 30cm od vašeho těla. Postupně přenášejte ohnisko do bodu vzdáleného 1,5 metru, tam nakreslete imaginární čáru rovnoběžnou s vaším tělem. Představte si rychlé vibrace podél vašeho těla a zpět. Dále si představte jak tyto vibrace vysunou vaše tělo na ono pomyslné tělo podél imaginární čáry. Soustřeďte se na potěšení z toho,že se vznášíte a zjistíte že se vaše astrální tělo pohybuje směrem vzhůru.

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ses
Vůbec, podařilo se jí to jednou a už nikdy více. No spíš se o to nesnažila, byla tenkrát dost vyděšená, myslela si že umřela. Ale pozorovala se jak dýchá, koukala i na svého přítele co tam vedle ní dělá a pak mu to vyprávěla

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ses
Ségra tenkrát koukala se zavřenýma očima do tmy, naprosto uvolnila tělo, jako by ho neměla, jen se soustředila na tu tmu a najednou se to stalo. Četla jsem pak že je to dost složité, že se to člověk musí naučit, ona zřejmě ten dar má i bez učení, akorát už ho nerozvíjí. Hlavní rada zněla, že se nesmí opustit místnost, ve které spíte, dokud si nebudete jisti způsobem, jak se do svého těla zase vrátit. Až časem se můžete vydat ven, je totiž možné že narazíte na jiná astrální těla, která třeba nebudou moc přátelská a mohla by vám ublížit. Ale když se to člověk naučí, může si takhle po nocích cestovat třeba na druhou část zeměkoule

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tatou
...se ani nedivím, že byla vystrašená, to by zamávalo s každým...i určo s jejím přítelem, když mu to povídala..a vůbec, co on na to?
...tak koukám, že v tom návodu zapomněli napsat celkem důležitou věc. A to jak se vrátit nazpět
...no každopádně je to zajímavý dar, ale asi bych to nechtěla umět..chodit ven a pak tím strašit lidi okolo sebe brrr..

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Její přítel se o tyhle věci hodně zajímal, sám to chtěl zkusit, ale nedařilo se mu to. Jednou jí o tom vyprávěl a ejhle, jí se to hned podařilo. Dost jí tenkrát záviděl... Mám kamarádku, co se zajímá o tajemno, o magii a ta tomu nemohla vůbec uvěřit, že někdo dostane takovej nijakej návod a hned se mu to podaří, je to asi dar

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ses
u nás stává často, pak přijdu a spí. Sousedce se třeba stalo, že slyšela hlasy cizí z chůvičky
jo přesně, byli jsme u známých a najednou se z jejich chůvičky začli linout hlasy jejich sousedů a zrovna je pomlouvali je (se prostě napojili na stejnou frekvenci)

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Brunka
Nakonec energie je nezničitelná
tak s tim souhlasim, známá pracuje v Motole a tam mají zvykem, že když někdo umře, tak otevřou okno, aby duše vyletěla ven. Jednou jim v pokoji umřela 17-ti letá holka, neotevřeli okno, byli v sesterně a najednou zvonek z toho pokoje, přitom ten pokoj už byl prázdný, tak do toho pokoje vešli a rozsvítilo se světlo a samo se rozlítlo okno, ta známá z toho byla na prášky, musela na psychiatrii, ale vysvětlili jí, že po té mrtvé tam zůstala čistá energie, která se holt musela někde projevit..

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Malajka
samo se rozlítlo okno
Toto se stalo mé známě, když jí umřel tatínek. Seděli s maminkou u něho a když naposledy vydechl otevřelo se okno. Říkala, že jí přeběhl mráz po zádech, ale také na to věří.

O duchách jsem už slyšela vícekrát, ale nevím jestli to přesně nazvat duchy.
Moje sestřenice se přestěhovala ke svému příteli, když začali stavět dům. Stále se jí tam v noci zdály strašné sny, většinou, když byl přítel na služebce. Pořád slyšela někoho chodit, i když už byla vzhůru. Myslela si, že jsou to jen špatné sny, protože byla v "cizím prostředí", ale bylo to i když byl doma, říkal, že sedí s vytřeštěnýma očima na posteli a křičí. Třásl s ní a nemohl jí probrat. Jednou takhle, když byl zase pryč, tak jsem za ní jela a povídali jsme si a najednou to z ní vše vypadlo, když dovyprávěla, ptala se mě, kde se cítím v bytě nejlépe, odpověděla jsem balkon, bylo léto a seděly jsme tam, ona odpověděla to samé. Začaly jsem to rozebírat dlouho do noci. Najednou se celý supr večer zhoupl, ona začala být nervózní, začala brečet, ať neodjížídím, nakonec jsem zůstala. Celou noc jsem nespala, čekala jsem, co bude. Nic se nedělo. Další dny jsme googlovali a vše co jsme našly sedělo na její vyprávění. Koupila si nějaké křišťály a já nevím co ještě přesně prováděla a od té doby má klid. Zítra se uvidíme, tak se na to znova zeptám. Ale musím říct, že to co mi vyprávěla v ten večer, tak jsem brečela taky nějak jsme asi byly propojený nebo co, protože jak to povídala, tak mi přišlo, že cítím to samé co ona.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tatou
...tos mě tedy překvapila s tím jejím přítelem, že to takhle zhodnotil, že jí dokonce záviděl. Možná jí tím povídáním do toho nějak neúmyslně zasvětil.
Nedávno jsem si povídala s babi (82let) na téma duchové, přízraky...řekla mi, že jakmile zavře oči, tak je jich kolem ní plno a že prej si za ní chodí jen popovídat, což mě překvapilo, že až tak jasně mi to všechno vyprávěla, co jako že s nima zažívá a prožívá. Dokonce mi prozradila, že za ní chodí poslední dobou hodně často děda (je už přes 12let mrtvý) a že je na ni moc hodný a že jak jí políbí, že úplně cítí jeho rty, které se dotýkají těch jejich. No podivné to je, páč jí v životě hodně ubližoval, když chodil opilý tak jí mlátil apod. byl cholerik.

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ses
jakmile zavře oči, tak je jich kolem ní plno a že prej si za ní chodí jen popovídat
Bože to bych byla vystresovaná kdybych krom svých problémů musela řešit ještě problémy mrtvých! Tak ale zase se babička určitě nebojí smrti když ví, že potom taky bude moci její duše poletovat po světě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené