Ahoj všem,ráda bych se zeptala jeslti máte někdo zkušenosti s věštkyní Helena Silvan,mám velké vztahové problémy a tak bych chtěla zkusit co by mi řekli karty,ale přesně nevím ke komu jít v Praze.Děkuji

Aneee
Já tedy u ní už byla před více lety, poprvé docela něco trefila, podruhé úplně mimo a mimochodem, pokud vím, tak nyní je velice drahá. Nešla bych už za ní ani za normální cenu, natož za tu, co si teď počítá.

lollo
Já vím učtuje si 1200,- taky mi to přišlo strašně moc.
A neměla bys prosím nějakou radu,zkušenost na některou věštkyni...?

Aneee
Já chodím do Esoterie ve Vršovicích: http://www.esoterie.cz/ , zatím jsem byla spokojená, byla jsem tam asi třikrát a zatím to tak nějak vycházelo (bohužel). Teď tedy podražili, platila jsem 700.

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A co Dagmar Kludská? Je i vyhlašená mezi celebritami, navíc má i knihy, snáře.Ale asi také cca 1000kč.

svetluska
Je k té bych to mohla zkusit,ono mi je celkem jedno kolik zaplatím hlavně abych šla k někomu doporučenému a něco o tom věděl
Tak určitě děkuji za typ.

arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lollo: Já chodím do Esoterie ve Vršovicích: http://www.esoterie.cz/ , zatím jsem byla spokojená, byla jsem tam asi třikrát a zatím to tak nějak vycházelo (bohužel).

Mno, tak tam jsem také byla - tuším, že u paní Jitky Corliové a byla úplně mimo(!!Škoda peněz a času!!

arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji svetluska: A co Dagmar Kludská?

Je to tak 6 let co jsem u ní byla. Moc to také nesedělo....

Cituji skubiii: tuším, že u paní Jitky Corliové a byla úplně mimo

Tak já si stěžovat zatím nemůžu, zatím to sedělo.

arrow
profile_image
TwistedAngel
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte,

Ja som si dala vyveštiť od p. Evy Fialovej; http://www.spiritual.mysteria.cz a musím povedať, že sa mi väčšia časť z toho, čo mi povedala, už splnila. Nebolo to síce lacné, 600 Kč, ale stálo to za to.

arrow
profile_image
kltes
od 21. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já Vám mohu doporučit paní, která se mi představila jako Žaneta, ostatní jí znají jako Jaquline. Využila jsem toho, že nabízí kontakt a výklad přes Skype a mail. Zpočátku jsem tomu vůbec nedůvěřovala. Po dohodě přes telefon, kdy mi zaslala údaje o platbě, abych neprve poslala peníze na účet, což jsem udělala, se mi hned po dvou dnech ozvala, dala mi nabídku tří termínů, kdy mi to vyhovuje. Nejprve se mně ptala, zda už jsem nějaký výklad karet měla. Řekla jsem ji, že vzhledem k předchozím zkušenostem jsem docela skeptická. Líbilo se mi, že ostatní kartářky nešpinila, jen řekla, že každý má svůj styl výkladu. Ptala se mně na otázku, na kterou chci znát odpověď a pak začal výklad. Byla ochotná mi všechno vysvětlit a komunikace trvala přes hodinu. PO výkladn jsem se ptala, zda dělá jen karty, ale dělá i regresní terapie, meditace a semináře. Na jeden takový jsem přihlášená a už se moc těším na osobní setkání. Je fajn ženská, tak jsem zvědavá, co bude dál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené