arrow
profile_image
paja2508
od 26. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte. Už dlouho odkládám rozhovor s přítelem, protože mě pořád připadá, že není vhodná chvíle na tak vážný rozhovor, který rozhodne o tom jestli to má mezi námi cenu dál nebo ne. S přítelem už nám to delší dobu neklape a spíše žijem vedle sebe jak spolu a právě o tom co bude dál si s ním chci promluvit, protože mě to už dlouho vnitřně ničí. Jak vy navozujete vhodnou atmosféru pro takový rozhovor, aby to hned neskončilo hádkou nebo výčitkama?

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji paja2508: Jak vy navozujete vhodnou atmosféru pro takový rozhovor, aby to hned neskončilo hádkou

Popravdě, u mě, když se o něco takového vážného snažím, tak se začnu pak hádat a vyčítat všechno já. Je to ale moje chyba, takže už nějaké speciální chvíle nehledám. Stejně vím, jak to vždy skončí (teď nemyslím hovory ohledně rozchodu atd., ten neplánuji ). Ale určitě je zbytečné chodit na večeři atd.. Pode mě, až budete sedět doma vedle sebe, tak bych o tom začla mluvit.

arrow
profile_image
De.Loris
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych naopak na tu večeři šla nebo něco dobrýho uvařila sama. Vsaď se, že bude tak zaujat dobrým jídlem že bude přistupovat na tvoje podmínky...

arrow
profile_image
HallieP
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych to viděla spíš doma, kde budete sami, v soukromí. A taky by asi nebylo zrovna vhodný, aby hrála např. televize nebo rádio, nebo aby jeden z vás u toho dělal něco jiného(vařil si večeři nebo tak něco..prostě v klidu a v tichosti si sednout a začít mluvit...Hodně štěstí

Buď uvařit něco a po večeři si promluvit, říct mu, že máš něco na srdci nebo mě poradil kámoš, že je dobré zajít někam na pivko, až bude mít v sobě 2, že se líp rozpovídá (ten můj zrovna ukecaný není), nemyslím nějaký pajzl, prostě hezkou restauračku třeba.

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já takové rozhovory vedu kdykoliv, ale my se obecně často bavíme o vážných věcech. Třeba se kouknem na film a pak se bavíme o nás, nebo vedem několikahodinové telefonáty (to by mohlo někomu připadat neosobní, ale my to tak má už čtyři roky a klape to), potom na procházkách přírodou. Prostě nenuceně, nepřipravovat se na hádku, ale jako dva dospělí lidé se bavíme o věcech, co jsou pro nás důležité. Jenže my se dokážem bavit v klidu, žádné zvyšování hlasu a rozdílné názory nebereme jako hádku, ale diskutujem a diskutujem. Třeba před třemi lety jsem si nebyla jistá, jestli chci pokračovat a přítel mě normálně ukecal a měl pravdu, je mi s ním dobře, navzájem se obohacujeme a jsme si navzájem podporou ve věcech, které ostatní nechápou a pochopit nechcou.
Držím ti palce, ať jsi spokojená s výsledkem vašeho rozhovoru, tvůj přítel i ty máte určitě na srdci spoustu věcí, co si chcete navzájem říct, tak ať se vám to v klidu vyvede.

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já takové hovory vedu zásadně na neutrální půdě, nejlépe na procházce, aby to dotyčný lépe vydýchal..... Naopak špatné zkušenosti mám z restaurací, to se protějšek zpravidla pod tíhou svědomí zlil jako hov.do

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené