arrow
profile_image
vlčice6
od 21. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
sháním brigádu v Hradci Králové a nejlépe takovou, na kterou by se dalo chodit odpoledne po škole nebo bych měla možnost si sama směny plánovat, kdy mám čas.
Jsem nyní ještě studentem, ale rozhodla jsem se na VŠ skončit a nastoupit na pomaturitní studium jazyků. Bohužel kvůli tomu, že jsem maturovala už minulý rok nemám nárok na statut studenta, proto si budu muset od září zřejmě platit zdravotní a sociální.
Výuka by měla probíhat dopoledne, a proto bych ráda odpoledne chodila na brigádu na 4 - 6 hodin a klidně bych byla ochotna jít občas i na víkend. Pracuji teď necelý měsíc v Mc Donaldu, ale moc mi to tu nevyhovuje, ačkoliv se teprve ještě zaučuji, tak občas schytám nějakou poznámku, kterou ovšem jako nováček nemohu vědět. Proto přemýšlím, zda bych si nenašla nějakou jinou s dobrým platem, abych byla schopna z toho zaplatit 2 tisíce na studium, pak případné výdaje kvůli tomu, že nebudu studentem a měla i něco málo pro sebe a na benzín, bohatě by mi vyhovovali taky tak cca 2 tisíce.
Obracím se proto na vás, zda byste neměli nějaké návrhy na dobrou a vhodnou brigádu.Ačkoliv bydlím mimo město, tak dojíždění pro mě není problém. Napadla mě i místa jako je CrossCafe, KFC (pokud by to bylo lepší než Mc), Cinestar. V úvahu přišla i třeba brigáda v knihkupectví, kde dělala má kamarádka, ovšem měla menší plat.
Budu ráda za každý nápad a návrh, předem děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené