arrow
Neprodává v Bazaru

V nejbližší době si chci pořídit kontaktní čočky a narazila jsem na internetu jak na známe optiky jako je GrandOptical nebo FocusOptik, tak na menší méně známé obchůdky, které mají jen jednu prodejnu. Také jsem se dočetla, že FocusOptik má svou privátní značku a proto by mě zajímalo jestli s němi máte nějaké zkušenosti? Říkám si, že když půjdu k Focusu, tak mi dají svou značku a někde jinde bych mohla mít ty čočky i levnější.. Celkově mi přijde, že v těch menších může být lepší příjemnější prostředí, a že v případě, že budu mít problém můžu přijít kdykoliv, kdežto v těch velkých optikách jsou specialisti jen v určité dny.

Máte někdo zkušenosti s nějakou optikou? Kdybyste byl někdo ze Zlína bylo by to super.

arrow
profile_image
Elsinka
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já mám nyní první zkušební pár čoček. Byla jsem ve Zlíně, v optice dr. Kuběny, pod zimním stadionem.
Za první zkušební pár jsem platila 350 Kč. Kolik to bude příště zatím nevím....

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moje prvé čočky som si riešila tiež vo Focuse a nikdy sa nestalo, žeby mi nutili nejaku ich značku. okrem toho v optike som si riešila vždy len prvé čočky ( po zmene dioptrií atď) potom som objednávala z internetu. Vyjde to lacnejšie

arrow
profile_image
kamiko
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za sebe můžu doporučit Optik Čech na Zarámí. Kočky co tam dělají jsou velmi příjemné, oči změřily, pak vysvětlily vše okolo nasazování a vyndávání. Cena testovací sady byla 400,-. První čočky jsem měla pocit, že mi nesedí, tak dodali další sadu. Nepřiplácela jsem nic, vše v těch 400,- Objednala jsem si u nich první tříměsíční sadu. Další vemu na netu, je totiž od 900,- levnější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené