arrow
profile_image
allicee
od 6. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,
mám velice citlivou pleť, která se mi teď s příchodem podzimu začíná olupovat. Aby toho nebylo málo, na nose a čele se mi dělají "černé tečky".
Máte někdo zušenost s takovým typem pleti a tip na vhodnou kosmetiku?
Když používám řady na problematickou pleť (abych se zbavila nedokonalostí), jsem šupinatá víc než ryba... A když zase hodně hydratuji, o to víc se mi póry ucpávají. A to se snažím používat kosmetiku výhradně z lékárny (Bioderma, La Roche) nebo přírodní.
Zelená řada od Biodermy je super, opravdu pomůže od nedokonalostí, ale za cenu oloupaného nosu, čela, tváří...

arrow
profile_image
B.M
od 5. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Myslím, že "citlivá pleť" je spíš důsledek špatné péče. Dříve jsem se spoléhala taky na různé přípravky z lékárny na "citlivou" nebo "problematickou" pleť a skončila jsem akorát tak s dermatitidami a oloupaným nosem. To bylo z přípravků La roche, bioderma atd.

Pak jsem zkusila přírodní krém s aloe vera, na který jsem narazila v Tesku po přečtení zdejších kladných recenzí a mám po problému, přičemž stojí asi 70 korun Jmenuje se himalaya herbals.

Někdy stačí jen zkusit uplně něco jiného

arrow
profile_image
Kleon
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně tedy vyhovuje kosmetika bez silikonů, je ale pravda, že se špatně shání. V současné době mám vyzkoušená séra od UNT a některé produkty od Caudalie (některé jsou se silikony) jako např. Vinosource Sorbet. Jak použiju něco průmyslovějšího, s parabeny, silikony a další chemií, tak mám taky problémy. Že je kosmetika z lékárny, to nic neznamená - když na mne vypadne z časopisu vzorek např. od Vichy, tak ve složení většinou chemie včetně silikonů je. To, že mi vadí silikony, jsem zjistila až po mnoha letech a důkladném zkoumání složení. Je to běh na dlouhou trať, zjistit, co člověku nesedne.

arrow
profile_image
Miskoda
od 31. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené