arrow
profile_image
cola123
od 14. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj kočky,
mám problém. Mám jít s přítelem na klasický vesnický hasičský ples, asi za týden. Bohužel nemám čas na lítání po obchodech a narazila jsem na jedny „vyhovující“ šaty. Přibrala jsem a na šaty pod zadek se necítím. A navíc potřebuji šaty, ke kterým si budu moct vzít boty na co nejnižším podpatku- přítel by byl o dost menší.
A k těmto šatům se cca 16ti cm štekle nehodí, co myslíte? Aby ty šaty nebyly moc nad zemí. Přikládám fotku těch, které bych si možná koupila.
Na takové plesy chodí holky v šatech, ze kterých jim všechno leze- čím víc, tím líp. A mám strach, že tam na mě každý bude čučet, že jdu v dlouhých. Některé individua tam chodí i v džínách.
A co myslíte, jaké doplňky? Hodil by se k nim nějaký pásek pod prsa? (zlatý, třpytivý, vínový). Budu moc ráda, když mi objektivně poradíte nebo mi i pošlete fotku, co by se k nim hodilo, pokud nejsou úplně celé špatné.
P.S. Moc se omlouvám za ty fusky.
Děkuji Vám z celého srdce.

Reaguji na cola123:
Myslím, že šaty jsou fajn.
Pásek bych nedávala žádný a doplňky (náušnice a náhrdelník) včetně psaníčka, bych zvolila v jedné barvě. Asi nejlépe ve stříbrné. A pokud by jsi přemýšlela i nad páskovými stříbrnými sandálky, tak už by to nemělo chybu.

Souhlas s True, taky bych to viděla na stříbrné páskové botky, stříbrný psaníčko, na krk třeba jen jemnej stříbrnej řetízek a výraznější naušnice (nebo naopak)

arrow
Neprodává v Bazaru

tak mně se teda moc nelíběj. Jako chválim styl, že jsou dlouhý a nic z nich neleze, jako to tady bývá módou, jít na ples skoro v plavkách, ale ta krátká podšívka a prosvítající nohy... já to prostě na šatech nemám ráda.

arrow
profile_image
Nikushka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se líběj a moc ti slušej, jinak souhlas se stříbrnejma doplňkama.

arrow
profile_image
cola123
od 14. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc Vám všem děkuju.
No, já Vás chápu, ale říkala jsem si, že by to právě mohlo být ok. Že to není typická "róba". Já vím, že je ples společenská událost a podle etických pravidel by opravdu měla žena mít dlouhé šaty.
Ale když na vesnicích je zvykem čím kratší- tím lepší, na což já se opravdu necítím.

A nevíte, kde sehnat nějaké hezké botky nebo i psaníčko nebo popřípadě jiné podobné šaty?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mne jsou šaty na danou příležitost akorát a pak je určitě ještě vynosíš, nebo zkrátíš. Ve víc "nóbl" šatech bys tam vypadala jako pěst na oku, protože jak už zde bylo řečeno, plesy v různých kulturních domech, apod. bývají často zaměňovány za beach party

podle mě jsou moc fajn, doplňky bych sladila do jedné barvy a bude to... šaty jsou pěkné a praktické, pásek být může, ale nemusí, boty bych zvolila nějaké asi spíš jednoduché, sama takové ty páskové nemám vůbec ráda (asi proto, že mi přijdou zoufale nepohodlné a pokud někdo nemá skutečně krásné nohy s vysokým nártem, tak i neslušivé), ale proč ne, i když sama bych asi šla spíš třeba do červených lodiček . Rozhodně bych se vyhnula šperkům na krk, vždyť šaty jsou na jedno rameno. Možná nějakej šál přes ně, ať to není takovej monolit černé. Vlasy vyčesat a klidně nějaké výrazné naušnice.
Jinak ty vesnické bály jsou peklo, ono vlastně většina slavností, všechno krátké, laciné, nesedící, ale v čemkoliv jiném pak člověk vypadá jako mimozemšťan. Ale pro člověka odjinud to je pak životní zážitek

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak večerní plesové šaty to podle fotky vzhledem k materiálu a té krátké spodničce nejsou, ale to snad zas tak nevadí. Pásek bych možná dala, ta guma v pase se mi moc nelíbí. Jak už holky říkaly, tak vyčesat vlasy, výrazné náušnice, žádný náhrdelník a ještě bych přidala třeba náramek, vhodně zvolené doplňky šaty určitě pozvednou. Pokud přijdou ostatní účastnice v diskošatech pod zadek nebo v kostýmku (), tak budeš určitě hvězda večera.
Ono se pořád nadává, jak se lidé na plesy neumějí obléci, ale taky není ples jako ples. Jinak se plesá, když vám k tomu hraje symfonický orchestr, a jinak na nějaký ten Kabát revival a člověk aby se bál, že ho někdo polije pivem nebo mu propálí šaty cigaretou.

arrow
profile_image
cola123
od 14. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na dadabus: Reaguji na truksajda: Reaguji na Lorraine:

Moc jste mi pomohly, děkuji, děkuji, děkuji.

Teď už z toho nemám takový strach. Doplňky se mi snad podaří sladit. O náhrdelníku/řetízku jsem ani neuvažovala. Ale ty naušnice nebo náramek budou fajn. Pásek taky vyzkouším.
A k vlasům.. vyčesané vlasy jsou krásné, ale mě to nesluší a nějak mě na to neužije. Tak asi zvolím sepnutých pár pramínků (jako na fotce, ale více upravené) + vlny, nebo to načešu nějak na bok, co myslíte?

arrow
profile_image
holkahnedooka
od 13. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šaty ti chválím, vzhledem k dané příležitosti jsou naprosto vyhovující, nejsou moc nóbl a ani laciné.
Stříbrné výrazné náušnice k tomu, ty vlasy na bok a budeš tam za dámičku
Tyhlety plesy mi přijdou u dost vtipné, vesnická delegace se tam jde zlít, polovička chlapů v riflích a ženy takový ty lesklý umělý, nevkusný šaty od vietnamců a v nejlepším případě co nejkratší a co nejvíc nabíraný
Tim nic neodsuzuji sama jsem z vesnice, ale ples a ples v tomle případě je diametrální rozdíl.
Kolikrát jsem měla nutkání si vzít dlouhé luxusnější šaty, ale vždycky jsem si říkala že bych moc vyčnívala i když nejspíš v dobrém, ale prostě vyčnívala..

arrow
profile_image
ChristianaHernández
od 16. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na cola123:
Já myslím, že tak, jak to máš na první fotce načesáno na bok je to krásné a sluší ti to. Zkus tam hodit nějakou tu vlnku a budeš skvělá.
Jinak šaty jsou pěkné, jen boty bych opravdu zvolila stříbrné páskové.

Rozhodně vlasy na bok s šaty na jedno rameno to bude super... k tomu nějaký ty výrazný náušnice a je to

arrow
profile_image
sasa_vonflasa
od 20. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky, přidám se k tématu, snad nevadí. za 2 týdny bych ráda šla s přítelem na myslivecký ples a chci se zeptat, jestli jsou přijatelné šaty podobné těm na obrázku?
k botům a doplňkům - botky předpokládám černé jednoduché balerínky (cca jak na dalším obrázku), doplňky prosím poraďte. podpatky mít nemůžu, jednak přítel je stejně vysoký, druhak jsem si minulý týden urvala vaz v kolenu, takže budu mít přes půl hnáty ortézu a skákat o berlích
myslíte, že nebudu za exota v šatech o berlích a s gipsem? jde mi hlavně o to, udělat přítelovi radost - plesy nesnáším, ale přítel miluje. navíc tam bude spousta přátel a kamarádů, které bych ráda viděla, ale furt nevím...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sasa_vonflasa: Posedět si s přáteli s nohou v ortéze, proč ne, ale tenhle "letní hadr" bych si osobně nebrala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené