arrow
Neprodává v Bazaru

Vím, že to někomu možná přijde divné, že se ptám na tohle, ale opravdu nemám s tím zkušenosti.
Přítel má bratrance a jeho žena brzy půjde do porodnice. Rádi bysme je navštívili, ale nevím si rady s dárkem co donést

Za jakékoliv rady moc děkuji

arrow
profile_image
Pegy
od 10. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, vím, že se přímo na to neptáš, ale možná by nebylo od věci oťukat, zda bratrancova žena o Vaši návštěvu v porodnici stojí. Neber to, prosím Tě, špatně. Ale z vlastní zkušenosti (dvojnásobné) - mně nebyla moc příjemná návštěva ani vlastní nejbližší rodiny s výjimkou mojí mámy (a manžela pochopitelně). Ale švagrová, tchýně atd. to jsem odmítla (a to máme vztahy výborné).
Ale jinak k Tvé otázce - určitě ne květiny, ty se obecně nedoporučují kvůli pylu a tak. Také spíše ne čokoládu - většina matek po porodu má problémy dojít si... ono vůbec v porodnici není moc prostoru na odložení nějakých darů typu hračky pro miminko... ale když už tak snad nějakou tu hračku... my jsme dostali od manželova šéfa obrovského plyšového dinosaura... bylo to nějaké interaktivní pro dítě... kvalitní, hezky zpracované... takže nějak tak...

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji za radu.
Možná jsem to napsala blbě, přítel neplánuje tam jít, ale já myslím na vše: kdyby náhodou se ozval bratranec, že máme dorazit, tak abysme tam nešli s prázdnou.
Jinak se přítel bavil se svou sestřenicí (sestra toho bratrance) a ona řekla, že do porodnice nejde, že radši přijde až k nim domů, až to dítě bude čisté a voňavé

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak u mě byla zas zkušenost opačná než u Pegy - já jsem všechny známé,kamarády a rodinu pozvala do porodnice,aby se na malou koukli a nelezli mi pak domů. V porodnici jsem měla nadstandart, takže návštěvy celý den a nikoho jsem tím nerušila (ostatní maminky). Doma jsem chtěla mít svůj klid na seznamování s miminkem a na zavedení nějakého toho režimu.
Květiny - ty jsou u nás v porodnici přímo zakázané,takže ty určitě nee.
Máš na mysli dáreček pro maminku nebo pro miminko??Pro mimi je to asi jednodušší,tam můžeš koupit prakticky cokoli,od oblečení po hračky.
Pro maminku asi moc neporadím, já dáreček od nikoho nedostala, jako myslím něco cenného. Většina mi donesla něco k snědku

arrow
profile_image
manolla
od 20. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já jsem byla také ráda,když za mnou někdo do porodnice přišel,kromě miminka tam není o nic jiného starost a mimčo stejně všetšinu času spí.Po příchodu domů jsem z návštěv moc nadšená nebyla,spíše mě vyloženě obtěžovaly.
Já bych asi taky koupila nějaký obleček nebo hračku.Jinak já jsem dostala košík s papírovými růžičkami,jinak nic......

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, děkujeme za radu. Jak dlouho se zůstává v porodnici? Včera odpoledne porodila císařem.
Jinak pro mimčo je to lehčí, to sem myslela nějakou tu hračku.
Ale pro mamku nevím...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené