arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mity: Já myslím, že v pohodě, šla bych do toho. Já používám na obličej toto
http://www.la-roche.cz/la-roche-posay-fluid-spf-50 -r10-anthelios-50ml/d-70312/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mity:
taky jsem jela do Turecka před 3 roky-měla jsem lehké pigmentovky na tvářích, proto jsem se mazala poctivě Biodermou 50, střídala jsem s LaRochePosay 50....docela silnou vrstvu jsem mazala a měla kšilt a byla ve stínu pod slunečníkem stále a do dvou dnů jsem vypadala jako stračena, tmavěhnědé mapy po obličeji a mezitím bílá kůže.......
nyní po 3 letech usilovného a drahého bělení všemi možnými prostředky to jde aspoň zakrýt korektorem, ale dosud se to nesrovnalo úplně-i když bledé, skvrny stále jsou....

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marijka:
Jsem na tom úúúplně stejně. I přes 50 mi skvrny hrozně zhnědly, přesně jak píšeš - hnědé mapy po obličeji a mezi tím bílá kůže. A měla jsem hlavu neustále pod slunečníkem. Usilovně jsem bělila...mě pomohla Porcelana, svrny zesvětlaly, pokud použiju make-up, tak se to zakryje. Ale bez mak- upu se necítím...

Jezdíš od té doby k moři? Já jsem od té doby, co mi to tak vylezlo i přes SPF 50, u moře nebyla. Když jsem totiž tenkrát přijela, měla jsem sebevědomí na bodu mrazu, fakt jsem se cítila hrozně a několik dní nevycházela z domu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na katula:
od té doby jsem u moře nebyla a sluníčka se vyloženě bojím! zkoušela jsem také porcelanu, ale i mnoho dalších krémů, co tu na omlázku holky chválily, laser, IPL....je to o dost lepší, ale bez makeupu tedy chodit nemůžu-hlavně tedy bez korektoru....
Navíc u těch krémů mi vadila dost hutná a mastná konzistence-flekatá a ještě jsem se leskla ...! Letos mě potěšila nabídka matujících krémůURL
Avene a Daylong jsem nezkoušela, ale ty, co tu holky zmiňují, mě zradily...

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji marijka: LRP Anthelios XL

takže ani tento nezabere a skvrny ztmavnou? ježiš tak co proboha zabere?

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mity: Reaguji na mity: LRP Anthelios používám v ČR a zatím mi skvrny netmavnou. Těžko říct, co to udělá u moře ... Hodně chválí i Daylong Extreme 50, prý nepropustí paprsky. Mám ho, ale používám opět jen zde, u moře jsem ho neměla. Být tebou, koupím LRP i Daylong, každou chvíli mazat a chránit si obličej kloboukem. Víc udělat nemůžeš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mity:
bohužel, co stačí jako ochrana tady, tam asi nemusí, je tam moc prudké slunce !
Já si budu teď objednávat k opalováku i kompaktní pudr SPF 50. Víc vrstev nic nezkazí.....líbí se mi od Avene a mají 3 odstíny.Přijde mi to i šikovné do kabelky na poupravení a také to i trochu zalíčí ...

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dnes jsem koupila LRP ahthelios 300ml za cenu 493 kč, prý je na stejné úrovni jako Avene, které bylo dražší.Daylong 50 neměli. Ale asi ho ještě zkusím sehnat.Fakt se bojím.U toho Eucerinu píšou přímo, že je na jizvy a pigmentové skvrny, tak ted babo rad, co ještě přikoupit.Neznám nikoho, kdo eucerin vyzkoušel,aby to nebyly jen řeči a pak skutek utek. Taky není levný.A je ho jen 50 ml.

Reaguji na katula:
Tebe jsem se chtěla zeptat, zda ti ten lrp nedělá třeba skvrny na šatech- píšou to totiž u něj, že může zabarvit oblečení a taky, jak se ti na něj nanáší makeup?

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky klobouk nemám, nestačí mi kšiltovka? A jak plavete s kloboukem třeba v moři?Sakra, nikdy jsem toto nemusela řešit, až ted. A skvrny se mi udělaly ze sluníčka od posledního porodu uplynulo 6 let, z toho to nemám.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mity: Používám LRP Anth. XL Fluid, nevím, jestli je to stejná konzistence jako máš ty, ale nevšimla jsem si, že by dělal skvrny na oblečení, není zabarvený, je bílý. Co se týká nanášení makeupu, vždycky pár minut počkám a pak nanesu a není problém.

S kšiltovkou na hlavě jsem normálně plavala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mity:
já jsem zflekatěla s takovým tím kšiltem na čelence, který jsem fakt nesundavala....klobouk víc chrání po stranách...
co jsem tady pročítala diskuze, tak všechny holky, co měly pigmentovky, se přes léto zhoršily, i když se poctivě mažou a některé už kvůli tomu prostě nejezdí k moři ...
Já moře taky miluji a potřebovala bych ho kvůli astmatu a kloubům, ale je to dilema!!

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Uvědomila jsem si, že vlastně celý život se mi na tvářích- tedy lícních kostech a nose vysejou v létě pihy- tedy ted už vím, že pigmentové flíčky, ale pokaždé i s opálením zmizely samy a nikdy mi to nevadilo. Až tuto dovču minulý rok se mi jakoby na nose slily do jednoho obr fleku přes celý nos a trochu na tváři se také slily do fleku 1x1 cm a bohužel , už nezmizely.

Holky myslíte, že mám ještě koupit ten daylong extreme a mazat obličej raději jím a ten lrp 300 ml využít na tělo a na děti?nebo raději ten eucerin, ten je prý na čerstvé jizvy?.Když jsem řekla manželovi, že mám opalovák za 500 kč, tak vykulil oči a řekl- Cože?!

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak mažel je snědý celý rok, ten se nespálí a děti jsou půl po mne a půl po něm, takže opalují se hned do hněda, to jenom já jsem to bílé vápno naší rodiny.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem zpět.
dovča dobrá, ale obličej katastrofa.Můj původně malý flek přes celý nos se rozlezl do stran, takže mám ted jakoby opticky široký nos a je tmavý. Na lícních kostech mi naskákaly další fleky. I přes neustálé mazání daylong extreme, silnou vrstvu krému na nose a nošení kšiltu celý den a i ve vodě. Pěkně jsem to tam obrečela. Manžel vůbec nechápal, proč brečím.Všichni jsou do hněda opálení, já taky, jen mám bílý obličej a v něm mi září tmavé fleky a jeden obr přes celý nos a ještě do stran od nosu. Daylong sice nedovolí opálit obličej, ale bohužel flekům nezabránil.Koupila jsem tam v lékárně nějaké neznámé bělidlo, prý 4 % hydrokinon, tak uvidím, co to udělá- prý je hodně efektivní dle lékárníka.Hoky, vy mne určitě chápete, proč jsem to obrečela- manžel mi řekl, no bože, tak máš fleky na obličeji, ony ti zase vyblednou a zmizí. Jenže se bojím, že asi nezmizí.Mne ten první flek blednul celý rok a nikdy úplně nezmizel- zůstal světle hnědý a byl vidět i pod makeupem. Vy jediné mne pochopíte.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mity: Chápu tě velmi dobře. Přesně jako já minulé léto v Řecku. Taky jsem si obličej mazala jak blbá a výsledek byl stejný, jako u tebe ...tělo hnědé, obliček bílý a s hnědými fleky. Taky jsem to tam obrečela - při každém kouknutí do zrcadla. Poslední 2 dny jsem odmítala vylézt z pokoje. A doma nanovo. Reakce mého přítele byla úplně stejná ...no a co, však ti to zas vybledne. Ano, vybledlo, po hooodně dlouhé době, ale nezmizelo. Zkus ten hydrochinon. Mě sama doktorka minulej rok řekla, když jsem u ní zoufalá hledala pomoc, že kdyby mohla, napíše mi něco s hydrochinonen, to zabírá nejvíc, ale nemůže, protože je u nás zakázaný. Správně by se ani neměly bělící přípravky používat v létě, ale názory se různí. Někde píšou, že na noc ano, pak smýt a natřít 50. Já jsem ještě donedávna používala na noc Porcelanu s 2% hydrochinonem. Teď mám pauzu, ale zase začnu. Tento krém, co máš, neznám, ale doufám, že bude účinný. Pak dej vědět.
No..přeju hlavně pevné nervy. Někdo by si mohl říct, že je to prkotina, že se moc sledujeme, ale ono, když se to toho člověka netýká, tak se mu to mluví a radí. Jedná se hold o obličej, dennodenně se díváme lidem do očí, a pokud na něm je něco jako fleky nebo něco jiného, dovede to člověku hodně srazit sebevědomí.

Ráno namaž tou 50, to každopádně, kup krycí make up a korektor, trochu se to tím zatře. Já osobně mám make up od Max Factor Long Lasting Performance a korektor v kelímku od MAC a nebo Bobbi Brown.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené