arrow
profile_image
ClaireDee
od 19. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás nemá zkušenosti s tónovacími opalovacími krémy (ideálně faktor 50+), pokud ano, jaké byste doporučili? Či s jakými máte zkušenosti (dobré či špatné)?
Chystáme se s přítelem za týden na dovolenou do Řecka a sháníme něco vhodného pro přítele (trpí ztrátou pigmentace kůže - vitiligo).
Předem děkuji za jakákoliv doporučení a odezvy.

Reaguji na ClaireDee:
Samoopalovací krémy na vitiligo nejsou vhodné. Tyto krémy reagují právě na přirozený pigment kůže a místa bez pigmentace (pigmentové skvrny, vitiligo..) pouze zbarví do oranžova.
Obecně platí, že pokožka postižená vitiligem by se neměla v žádném případě vystavovat sluneční expozici, a to ani po aplikaci krémů se slunečním filtrem a UVA a UVB faktorem, protože jeho stav zhoršuje a dokonce ho vytváří.

arrow
profile_image
schinach
od 17. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na True:
Dobrý den,
nesouhlasím, mám vitiligo asi 20 let, po pobytu u moře se vždy stav kratkodobě zlepší - předpoklad je nespálit se a mazat se vysokým faktorem, flíčky vždy zarudnou dle doby expozice. Naopak po některých sluněních se objevil nový pigment v postižených oblastech. Nejvíce vitiliga mě osobně přibude nepochopitelně v období zimy.

arrow
profile_image
tynacermakova
od 1. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, mám take problem s vitiligem, nemáte nějakou dobrou radu, jak zabránít rozrůstání pigmentových skvr? Jinak měla jsem problém se štítnou žlázou, ale to je již v pořádku
Děkuji za radu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené