Mám dotaz, na kosmetiku Vichy, poněvadž mám od této značky oblíbený makeup Vichy Dermablend, dostala jsem jako dárek další přípravky. Je v únoru akce v lékárnách!

Chci se zeptat ale jak nejlépe používat.
Dostala jsem čistící oplachovou pěnovou vodu Vichy (růžová), jemný vyhlazující čistící peeling Purete Thermale, a jemné zklidňující tónikum Purete Thermale (růžová).

Jak mám používat? Lze pěnu ve sprše, občas někdy dát ten peeling, pak u zrcadla odlíčit ještě odličovacím mlékem (mám Garnier) a přes to to tonikum? Je to dobrá varianta a nebo raději obměnit přípravky? Stahuje póry tento tónikum a nebo jen opravdu zklidňuje a mám raději si pořídit ten modrý tónikum od Vichy?

Mám normální pleť, se sklonem suchá, citlivá. Občas černé tečky, unavená, bez jasu. Bez akné, jinak čistá mladá pleť. 27 let. Nepoužívám krémy na vrásky, ale oblíbené Biodroga 24h hydratační, které bych dala po tóniku ráno i večer. Ale večer bych asi po tóniku nic už nedávala. Nevím, děkuji za odpovědi a rady. Vichy mám poprvé.

Reaguji na Ziralka:

Děkuji za odpověď, tak já jsem to dělala vždycky tak, že jsem sprcha (odličovací pěna) a pak odl. mléko ... to tónikum vyzkouším, mám od Vichy tu citlivější růžovou řadu, tak uvidím... Tu modrou osvěžující asi nebudu raději ani pokoušet, děkuji za radu! Trochu se teď obávám toho alkoholu, ale snad to bude ok,.. zkusím to a uvidím, případně napíšu recenzi, zatím děkuji za příspěvek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené