arrow
profile_image
Barbora4
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj holky,
před více jak měsícem mi zemřela babička. Byla to pro mě nenahraditelná osoba s kterou jsem byla denně od malinka. Po její smrti se mi o ní skoro každou noc zdá, ve smyslu, že není živá, ale je duch. Například ... byla jsem venku a najednou mi zazvonil mobil ... a na telefonu se objevilo ,,babička" ... viděsilo mě to, ale zvedla jsem to a mluvila na mě opravdu babička ... říkala, že mi toho bohužel nestihla hodně říct ... ale, že jí je dobře a je v klidu. Nebo dále se mi zdálo , že jsem byla v pokoji a přišla ke mě babička - opět jako duch .. a řikala, že přišla jen na chvilku , ale že mě stále pozoruje a ochraňuje .. Jsem ráda, že mám tyto sny .. dodávají mi jistou víru, že babiččina duše stále je .. Myslíte si, že to něco znamená? Nebo, že jsem jen blázen .. Děkuju za každý názor a odpověď

arrow
profile_image
Odi at Amo
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podlě mě určitě znamená... sny bývají tajemný a většinou nevysvětlitelný.

Myslím, že si tím tvoje podvědomí nahrazuje ztrátu babičky. Pomáhá ti od bolesti, žalu a pomáhá ti to překonat. Ale taky si myslím, že babičku tu někde máš a že na tebe dává pozor, stejně jako moje dává na mě Nejsi blázen

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem to samý, když mi umřela moje nejmilejší prababička, podle mě to znamená, že ses s tím ještě nesrovnala. Až si zvykneš na tu myšlenku, že už není s tebou, a příjmeš to, ty sny postupně zmizí nebo se ti budou zdát jen občas.

Mně bábinka odešla před dvěma lety, měla jsem ji jako maminku. Když odešla, tak se mi o ní zdávalo často. Byly to tak živé sny a já se vždycky probudila šťastná a pak jsem z toho byla špatná, že to byl jen sen. Teď už to není tak časté, ale když za mnou ve snu přijde, tak se mi pak vždycky přihodí něco nedobrého. Pochopila jsem, že mne takto přichází varovat. Takže, když se mi o ní zdá, tak pak čekám, že se něco stane Ať si o mně myslí kdo chce, co chce, tak já na tyto věci věřím. A vím proč Btw. od té doby, co mi odešla, tak není den, kdy bych jí nevěnovala myšlenku alespoň jednou denně.

Reaguji na NetaNeta:

Jj, to je taky fakt. Je to ještě hodně čerstvé. Měsíc je hodně krátká doba. Já byla ještě mátoha

mám to samé... Babička mi odešla před více jak půl rokem, ale nebyl ještě den, abych na ní nemyslela. Většinou večer v posteli brečím jak želva. A také se mi o ní často zdává. Ve snech ale nejsme samy. A kolikrát to, co se mi zdálo se pak stalo mojí mamce... takže vlastně varovala přes sny mojí mamku. Ty sny si píšu.... A hrozně mi chybí. Kdyby šlo vrátit čas, tak bych ho vrátila a byla bych s ní zase celé dětství.....

arrow
profile_image
Barbari
od 23. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

před půl rokem se zabil muj nevlastni tata,take se mi o nem hodně často zdá..myslim,že sny maji určitě nějaký význam.. přinejmenším to člověku pomůže,protože má pocit,že je se zesnulým pořád v určitém kontaktu..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moji milí jedním vysvětlením je, že zemřelí chodí často do snu, protože cítí, že se trápíte smutekem a chtějí vám pomoci. Měli byste je ale co nejdříve propustit ze svého žalu, neboť je tady držíte. Já vím, že je to těžké ale jim je už dobře tam nahoře. Ale vaše bolest je trápí a stahuje dolů. Oni budou s vámi pořád, na věky, nikdy neodejdou, jen je neuvidíte fyzickýma očima ale jsou s vámi věřte. Je samozřejmé, že smutek nějakou dobu trvá, to je normální a správné ale mnohdy tu dušičky pak zůstávájí neboť je zde pozůstalí dlouho drží a pak prosí za odvedení. Tak to jsem vám jen chtěla přiblížit. Do snu mohou skutečně chodit i aby vás před něčím varovali nebo se jen rozloučili.

Cituji Petrolejkaa: ale nebyl ještě den, abych na ní nemyslela. Většinou večer v posteli brečím jak želva.

Cituji Petrolejkaa: A hrozně mi chybí. Kdyby šlo vrátit čas, tak bych ho vrátila a byla bych s ní zase celé dětství.....

Přesně tak

Cituji Barbari: to člověku pomůže,protože má pocit,že je se zesnulým pořád v určitém kontaktu..

Jj, já se pak i cítím tak nějak trochu lépe

arrow
profile_image
Barbari
od 23. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka:
Máš pravdu,to je ono,nevlastni tata spachal sebevrazdu,ze zacatku jsem mu to nemohla odpustit,trapilo me to,samozrejme ,trapi me to porad..ale vim,že když budu truchlit,budu ho tady držet a jsou z toho všeho zmatení..proto jsem mu ,,odpustila,, to,že si vzal život a ikdyž me to trapí,tak mu přeju,aby mu tam bylo dobře a jeho duše měla klid.. prosím za něj,aby měla jeho duše klid.. v dobe,kdy se zabil jsem nečekaně otěhotněla a věřím tomu,že to má nějakou svoji souvislost.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No co se týče duše zemřelých má každý svou teorii. Ta moje je, že duše zemřelých se přichází rozloučit v den smrti maximálně pár dnů po ní. Pak už se přesouvá do dalších životů. Vyjmínky jsou kdy je duše prokletá nebo se prostě rozhodne, že tady ještě nějakou chvíli zůstane. Ale co se týče tvých snů je to spíš jen práce tvého podvědomí, protože si se s jejim odchodem ještě nesmířila. Ve tvém případě v tom vážně žádné tajemno nebo nějaký skritý vzkaz od babičky není.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elienka: Moji milí jedním vysvětlením je, že zemřelí chodí často do snu, protože cítí, že se trápíte smutekem a chtějí vám pomoci. Měli byste je ale co nejdříve propustit ze svého žalu, neboť je tady držíte. Já vím, že je to těžké ale jim je už dobře tam nahoře. Ale vaše bolest je trápí a stahuje dolů. Oni budou s vámi pořád, na věky, nikdy neodejdou, jen je neuvidíte fyzickýma očima ale jsou s vámi věřte.

lépe bych to nenapsala

Reaguji na mikkýsek:

To teda... Babička mne dost často po svém odchodu ve snu navštěvovala a to až do té doby než jsem si pořídila pejska, aby mi alespoň trošku od toho žalu pomohl. Elienka má svatou pravdu. Stále cítím, že tu se mnou je, opatruje mne.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě se o mojí babičce taky zdá, umřela před 5lety.A hodně na ní myslím, měli jsme fajn vztah. Nedávno se mi o ní zas zdalo,prý to znamená, že mě její duše přišla navštívit,což mrtví dělaji.Když zemřela, pár dnu potom sem jí všude viděla, každý druhá paní jí byla podobná.Dala bych nevím co, jí ještě jednou vidět naživo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené