arrow
profile_image
Viki28
od 19. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem tam byla a mají toho tam docela dost. Koupila jsem tam dvoje šaty kus za 250 Kč a hezkou kabelku za 300 Kč - která se mimochodem rozpadla po 1 použití ale naštěstí jsem ji slepila Co se týká botů tak to je tam problem, nikde nechtějí prodat jen jeden pár. Ještě jsem tam nakoupila nějaky krevety atd. Padělky tam mají ale podle mě ne moc hezký...

arrow
Neprodává v Bazaru

Chodím tam s kamarádkou, která si občas něco padělaného koupí. Já to nejsem cítila bych se v tom blbě. Kupuji si značkové věci na které mám peníze, ale o to tu teď nejde.

Dřív tam měli hromady těch značkových věcí, je pravda že tam zavřeli do té místnůstky, ale nebylo to zase tak nepříjemné. Jednou nás tam zavřeli a někdo tam začal větnamsky řvat a oni zhasli a zamkli a řekli nám že tam je asi kontrola a hned jak to půjde že nás pustí. No měla jsem celkem strach.
Ted asi mají drsnější a častější kontroly nemají tam tolik zboží jako dřív. Spíš nás lákali venku do aut kde to měli schované nebo když jsme došli do té místnosti tak jsme si řekli co chceme a on pro to došel do auta. Takže už si tam nevyberete tak dobře jako dřív.

Kamarádka je ujetá na ty playboy věci tak ty si tam kupuje ono ani moc nejde poznat že to jsou padělky. (teda já to nepoznám) a chtěla si koupit boty lakoste co byly v obchodě celkem drahé tak se chtěla podívat na ty jejich jestli to nebude stejné.
No nebylo to stejné byly to hrozné gumáky a ten krokodýl no chtělo se mi smát jako docela hrůza.
Kamoška má takový LV šátek hnědý s béžovýma znáčkama a nevypadá špatně. Je to příjemný materiál a ani to není do očí řvoucí padělek.

Ale rozhodně se tam nedá tak dobře nakoupit jako dřív. Měli tam krásné balerínky za 50 Kč ale musla bych si vzít asi 12 párů. Pak jsem šla po městě a viděla jsem je v jednom krámku za 200 tak jsem si je koupila tam.

Rozhodně to není pro nákupčí padělků to co to bývalo. Což si osobně myslím že je to dobře.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kokinecka: a ten krokodýl no chtělo se mi smát jako docela hrůza

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No.. já tam byla, bude to tak 2 roky zpátky. Těšila jsem se tam jak malá holka, hlavně jsem byla hodně zvědavá, moje nejlepší kamarádka je vietnamka, takže mi vykládala co všechno tam mají, některé moje kamarádky tam také chodily nakupovat tak jsem tam chtěla jet taky.

Úpřimně to na mě působilo tak divně.. z venku to je nenápadné, jdeš dovnitř a připadáš si jako na klasické tržnici. Avšak do té doby, co někdo na tebe zamává nebo ti zaťuká na rameno a úkaže, ať jdeš "za ním" když jdeš, tak tě pustí do takové malé místnosti a zase ji po tobě zavřou, do té doby tam nikoho jiného nepustí, než zase odejdeš. Z venku to mají dobře kamuflované, dveře ověšené oblečením, ani nejde poznat, že tam je nějaký vchod. Ani se jim nedivím, že to tak hlídají, pokud je totiž načape někdo přímo při činu, tak platí, a dost mastně. Proto když jsme už chtěli vyjít, tak ten vietnamec otevřel dveře, "zkontroloval stav" a jestli si ověřil čistý vzduch, tak nás pustil. Chodila všude kolem polici, no nebylo mi to nic příjemného.

Cena se samozřejmě usmlouvat dá. Koupila jsem su botasky "Nike", které opravdu nejdou rozeznat od pravých, potom jsem si koupila kabelku LV - kterou jsem ale snad nikdy nenosila, přišlo mi to blbý, je jasný že nemám kabelku za 40 litrů a každému dojde, že to je fake. A ještě jsem si koupila hodinky Ed Hardy, ale říkám, bylo to tak asi 2 roky zpátky..

arrow
profile_image
luca92
od 7. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, nešiel by niekto pozrieť túto sobotu (10.11.2012) nejaké oblečenie? ) Sama sa tam bohužiaľ neodvážim ísť. Neviete ako je to momentálne s cenami? Poprípade kde inde v brne sa dajú nakúpiť lacné kúsky oblečenia? )

arrow
profile_image
Silence
od 15. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já byla hrozně spokojená. Jeli jsme s přítelem na dovolenou a chtěli jsme pár nových kousků, jela jsem s kamarádkou, mám pocit, že z chlapů mají strach. Koupila jsem tam za 2000 dvě tašky hader, krásně se s nima smlouvalo, dokonce mi prodali po jednom i to, co měli jakože jen v 10 kusech. Většinu těch věcí mám dodnes.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky poradíte kde ta Olomoucká je?

arrow
profile_image
pj5
od 25. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já se v tržnici ptala na oblečení jendnou a bylo nám řečeno u kalhot, že nám prodají jenom balíček, kde bylo asi 10 kusů. Po jednom prodat nechtěli.
Jinak já jezdím do olomoucké na jídlo a jsem vždykcy spokojená.
Svoje zkušenosti jsem sepsala zde:
http://horre-holandsko.blogspot.cz/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené