arrow
profile_image
Gabikuli
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, trpím ma popraskané vlásečnicové červenofialové žilky a to nejen na obličeji kolem nosu, ale po celých nohou, v mých 30 letech si už ani nemůžu dovolit kratší sukně, dokonce se mi dělají i na dekoltu. Zdá se mi, že je to stále jen horší, může mít na to vliv antikoncepce hormonální? Je vůbec některá horm. antikoncepce, která tyto problémy nezhorušuje nebo vesměs bych hormonálku žádnou úžívat neměla. Jo a v rodině máme navíc křečáky, tak k těm mám také velké dispozice.

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
já mám taky problémy s křečákama a doktor mi říkal, že HA to zhoršuje a poradil mi, že když budu brát HA, tak mám užívat i ginkgo bilobu, že mi bude proudit víc krev v těch žílách a nebude se tam tolik městnat.

arrow
profile_image
Bridget Jones
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Domluv se s gynekologem, ať Ti napíše pokud možno nízkohormonální antikoncepci. Kamarádka, která má stejný problém, teď právě přechází na nějakou s velmi nízký obsahem hormonů. A obvoďák by Ti mohl předepsat nějakou žilní výživu.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mě je 20 a před rokem se mi začli dělat žilky na stehnech. Ptala jsem se na gyndě, zda to může být z HA (mám nízkohormonální) a doktorka mi řekla, že to musím probrat s cévařem, který zjistí příčinu a určí, zda HA můj stav ovlivňuje.
Řekla bych, že všeobecně to na žilky a žíly dobré není, ale pokud k tomu máš genetické dispozice, měla bys je tak i tak, jen ne možná tak rychle v takovém množství.
Zašla bych si s tím na cévní, já se chystám jít pro doporučení k praktikovi.

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poslední dobou pozoruji,že se mi žilky objevují na tvářích a dost mě to znepokojilo.Zvažuji vysazení antikoncepce,ale ještě předtím hledám možnosti,jak praskáním žilek předejít i bez toho,abych se musela antikoncepce vzdát.

Proto bych se ráda zeptala,zda Martini,nebo komukoli z vás,hlavně vám co zobkáte antikoncepci,ginkgo biloba pomohla?Brali jste i jiné vitamíny na posílení žilních stěn?

Máte zkušenosti s krémem Althea?Je určený přímo na žilky v obličeji..

A ještě blbý dotaz-může mít na žilky v obličeji špatný vliv samoopalovací pěna?Bez ní nemůžu vylézt z domova,jsem jak ředitel vápenky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na indulona:
je mi taky 20 a mám problémy se žilky , sem zoufalá musím se zeptat doktora na gyndě a obvoďáka.

Reaguji na meberry:
ahoj ja priebežne beriem ascorutin, povodne mi ho doktor doporučil na popraskané cievky v očiach, ale iný doktor mi zas povedal, že je to výborná prevencia proti vzniku metličiek. Takže okrem HA zobkám aj ascorutin.... Ale nemám to nijak tragické,malé miesto na ľavom stehne, premýšľam nad likvidáciou Inak je riadna blbosť, že po deťoch sa to určite zhorší, ako mystifikujú niektorí doktori, mne sa po porode nezhoršilo vobec nič.

arrow
profile_image
nikola09
od 24. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, je mi 23 už5 let beru antikoncepci (3 roky chloe, 2 roky bonadeu) mám na levém stehně fialove metličky, neni jich moc ale v jejich mistě mě strašně pobolivalo...na gynekologii mi doktor doporučil, ať na nějaky čas přestanu antikoncepci brát...bolení tedy ulevilo, na to konto mi ale řekl,že je realne že atp nebudu moci uživat, což by byla pro mne pohroma (pleť,bolesti). Nemáte někdo podobnou zkušenost ? V rodině trombozu nemáme a proto mi odmítá brát krev na vyšetřeni. Diky

arrow
profile_image
colinnek
od 1. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky já mám poraskané žilky v obličeji na dekoltu a už i na rukou a to mi je 32 let.Kožní mi řekla jedině odstranit laserem,jestli to bude pokračovat tak na tom krachnu Každopádně kosmetička mi doporučila Ascorutin 3x1 tabletu denně a pít pohankový čaj a vůbec konzumovat pohanku ve všech podobách aspoň 2x týdně.Dále na to mám sérum a krém od Alciny,chránit si pleť makeupem a žádný solarko na obličej.V pátek jdu na chemický peeling,tak dám vědět či to pomohlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené