arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Ronie, přesně tam mají uvedeno 50% sleva (old packaging) - nevím jestli tím myslí jen starý obal či staré balení. Snad mi z toho vlasy nevypadají K tomu označení SALE: Vím jak to myslíš, tomu rozumím. Ale na druhou stranu, i když je to pod tou "ochrannou" hlavičkou SALE, stále se jedná o zboží, které bude nakoupeno přes internet a tam je zákonem garantována ta 14-ti denní lhůta na bezplatné vrácení zboží a odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodů. Jsem z toho jelen.

Majda345 - tohle je český e-shop!

arrow
profile_image
Ronie
od 23. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

levhardova
Na to už by to chtělo právníkaTy zákony mají určitě nějaké ty podřádky a podtěxty a dodatky,že jsem z toho jelen takyAle myslím,že jsou v právu,navíc to tam i píšou,takže vlastně víš o tom,že ti výrobky nevezmou zpět.Takže ted vlastně se sama rozhodneš jestli to risknout nebo ne.
Plně tě chápu já bych taky váhala jestli objednat nebo ne.Každopádně pak písni jak ses rozhodla a co ti přišlo.
Ale je fakt,že pokud je to solidní e-shop,tak by si nedovolily poslat nic prošlé nebo poškozené....to by zas byly sami prot sobě.
Bude to asi jen o tom designu,jak psala Majda345,že potřebují dorpodat staré obaly

arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak už mám balík doma. Konzistence i barva přípravků odpovídá, ale ta vůně je jiná. Pořád tady čichám ke starému 250 ml balení z Douglasu a tomuhle litrovému z GS Hair a je tam znatelný rozdíl - v šamponu i kondicionéru Místo typického aroma Toni&Guy v tom cítím jakoby vůni Light Blue Dolce&Gabbana. Vážně. Pátrala jsem na obalu po datu výroby/spotřeby a jediná čísla, která na něm jsou: 01401 25/2/2 Jestli se jedná o datum, tak mám přípravky z roku 2002... No budu to muset otestovat na vlasech a hlavně na objemu, který mi "normální" přípravky Toni&Guy vytvořily na hlavě vždy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené