Ahojky.
Myslíte, že může mít prostředí, ve kterém se nacházíme, vliv na psychickou stránku? Myslím to tak, že třeba když se někde něco stalo nehezkého v minulosti na nějakém místě, tak že tam přetrvávají negativní vlivy apod.
Už několikrát se mi stalo, že jsem takhle musela odjet z nějakého pobytu. Pamatuji si, že jednou jsme byli na kurzu v takovém údolí, a mělo takovou zlou pověst. Vydržela jsem tam asi 2 dny a musela jsem odjet. Nebo teď asi před měsícem jsem odjela na praxi, kde jsme bydleli v takové zapadlé ubytovně, kde bylo šero a vůbec takové děsivé prostředí. Po 3 dnech jsem musela zmizet a teď jsem se dokonce dozvěděla, že tam kdysi nějaký muž vyvraždil svou rodinu.

Docela mě to štve, protože skoro nikde nevydržím a pak se bojím i někam jet...

Co myslíte, může to být opravdu nějakými negativními vlivy, nebo je to čistě ve mně?

Děkuji za názory

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že to možné je. Moje spolužačka říkala, že její mamka cítila a poznala na kterých místech zemřel člověk. Nevím, jestli si nevymýšlí, aby byla zajímavá, ale možné to je... Moje bývalá třídní zase říkala, že se na nějakých místech také necítí dobře, že z lidí cítí určitou negativní energii a to jí prý vysává energi, nebo jí z toho bolí hlava. Já se o tyhle věci příliš nezajímám, takže opravdu nevím, jestli je to nějak možné, ale myslím si, že ano.

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je dobře, že vždy zmizíš, když se necítíš dobře. Zřejmě máš silnou intuici a poznáš negativní energii.

Cituji jennynka001: když se někde něco stalo nehezkého v minulosti na nějakém místě, tak že tam přetrvávají negativní vlivy apod

já to také cítím. Mám to i na místech kde byla jatka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené