arrow
profile_image
Rynn
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, 13. září 2016 jsem podstoupila plastickou operaci prsou, jsem tedy zhruba 3 a půl měsíce od augmentace a zhruba někdy v listopadu, jak opadly otoky se mi z vnitřní strany na jednom prsu udělala viditelná prohlubeň, dneska zkusím vyfotit. Nicméně abych to shrnula, vím co je vlnění, v vnějších stran mám prsa jak harmoniku, ale není to vidět, jen cítit, takže neřeším, nicméně toto je vidět i když vzpřímeně stojím, ale je to vidět jen bez podprsenky na ostro, především hned po tom co ji sundám, ráno po noci bez podprsenky to není znatelné, jen když se na to zaměřím a jakmile si prso trošičku zmáčknu, tak to zázračně zmizí, prohlubeň se vyplní, v podprsence není vidět nic, nosím jen sportovky, nebo krajkové dole na gumu, s kosticemi ani push up jsem si nekupovala.
Mám kulaté Mentory pod svalem, kvůli asymetrii mám v levém 275 ml a v pravém 300 ml a v každém i jiný profil aby byly stejné, divné mi ale je, že to vlnění je v tom levém, kde je menší implantát a byl tam i větší základ, jinak jsem hubeňour, cca 50 kg, přibrat mi nejde a nikdy nešlo, operoval mě Mudr. Kment a na kontrolu jdu 18. ledna, zatím jsem mu ohledně toho nevolala, jelikož prso netvrdne, ani nebolí, nemáte některé náhodou podobnou zkušenost? Díky za všechny odpovědi

Ahoj mám to samé, jak řekl můj doktor, nic si z toho nedělejte, vlnění má každá akorát ty ostatní to mají schované pod tukem ;) mám 176 cm, 52 kg. Mám prsa 6 let a vše ok. :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené