Dobrý den,

chci se zeptat jak to je, když mám paušál pod jedním vodafonem účtem. Resp. Jeden člověk vlastní účet a pod tím účtem má na sebe cca 10 telefonních čísel od Vodafonu. Zajímá mě, zda dotyčný může vidět mé výpisy účtu, číst sms apod. Také se chci zeptat, pokud toto číslo synchronizuji v mém mobilu s mými účty od google a gmailu, zda dotyčný nemůže též si nechat vyjet mé soukromé záležitosti a kontakty. Děkuji za odpověď.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na rocherí: Může si akorát nechat vyjet podrobný výpis, na jaká čísla si psala nebo volala. Vodafone to mám za to v obsluze internetové, ty podrobné výpisy.

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám taky svůj účet u Vodafonu a pod sebou několik telefonních čísel. V podrobném výpisu na internetu vidím přesně volaná čísla a čas a to samé čísla na které dotyčný poslal sms a v kolik hodin to bylo. Ale jde nastavit i zkrácený výpis a podrobnosti vidět nejsou.

Přečíst text sms podle mě možné nijak není a synchronizace s různými internetovými účty také není viditelná. To je záležitost telefonu a ne operátora.

Reaguji na Kačkaa: Děkuji za odpověď.

Reaguji na rocherí: Pokud je číslo registrováno ve Vodafone parku, pak je tam možnost i ukládání zpráv přímo tam, takže by ti mohl číst i zprávy. Zkus se na to podívat https://park.vodafone.cz/?tc=p109-1-11

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené