arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
tohle téma jsem tu nenašla ani nevím, v jaké rubrice by mohlo být...
S holkama jsme nedávno řešily problém dnešní mužské generace a shodly jsme se všechny, že by nebylo od věci opět zavést vojnu - alespoň na půl roku. Dnešní chlapi - myslím tím, ti, co nebyli na vojně se občas zženštilí, pořád si na něco stěžují. Udělá se jim ,,bebí" a hned kňouraj. Myslím, že by jim pro zocelení prospělo trochu vojny. Co si o tom myslíte vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, souhlasím s Tebou! Na tohle téma jsem se bavila s lidmi několikrát a to dokonce i ve škole. Podle mě ti kluci měli určitou úctu, uměli si poskládat své oblečení a další věci, ale hlavně měli lepší chování ! Znám hodně chlapů co na vojně byli a taky co ne. Je to šílené, ten rozdíl mezi nimi.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Naprostý souhlas! Už jsem to taky kolikrát řešila. Je neskutečný rozdíl mezi chlapem, který na vojně byl a který ne. Až na vyjímky tvrdím, že chlap co nebyl na vojně není chlap.

Povím vám, že jsem fakt šťastná, že mám doma zrovna toho, který na vojně byl. Je to hrozně znát.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtělo by to podat nějakou petici na znovuzavedení povinné vojny na půl roku. To by bylo najednou modrých karet

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky bych byla pro...muži ale asi méně

každopádně si myslím, že aby se muž stal skutečně mužem, měl by projít určitým "testem dospělosti", a ta vojna se na to ideálně hodí. z mužů se na ní stali jaksi praktičtější silnější jedinci

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na imoen: praktičtější silnější jedinci - to je přesné

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak nedávno jsem to s jedním člověkem probírala,že Ti chlapy v dnešní době jsou jen rozmazlení fracci co si neumějí sami nic udělat,vojna by jim sakra pomohla.Nechávají se jen od maminky rozmazlovat a pak to taky tak dopadá v rodinách,s ničím nepomůžou...no katastrofa..!!

arrow
profile_image
Kendra
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně ne. Podle mě, co si baby doma vychovají, to mají. Žádná vojna tomu nepomůže. Vy byste jako fakt chtěly, aby váš přítel odešel na pár let třeba pryč od vás a ani byste nevěděly co se vám vrátí za člověka?
A hlavně. Zase o tom přemýšlejí jen ženské. Chlapi si nikde na žádném serveru nestěžují na své přítelkyně/manželky/matky. To by mě zajímalo, jak by bylo Vám, kdyby se páni bavili třeba o tom, jak svoji přítelkyni nejraději poslat někam na psychiatrii, protože je to hysterka.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kendra: vychovávat a převychovávat nikoho nehodlám,to není můj styl...jinak chlapy sice žádný server nemájí,ale drbou o tom s kamarádama zase..moc bych se zase chlapů nezastávala,kolikrát mi připadají jako z jiné planety...

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji imoen: praktičtější silnější jedinci

Chlap, který byl na vojně si jen tak na něco nestěžuje, je samostatnější, zralejší a celkově pro život použitelný, je schopný dodržovat určitá pravdila a řád. Určitě k tomu přispívá i výchova, ale vojna z kluků prostě udělá chlapy. Nic proti nikomu, ale dřív opravdu chlapi (dalo by se říct ve dvaceti kluci) neměli roupy na to vymýšlet různé zženštilé styly jako dnes (emo, nagelovaní šamponi) apod... Prostě šli ve dvaceti na vojnu a v jednadvaceti přišli "vyškolení" a daleko mužnější..obrovský rozdíl oproti dnešním dvacetiletým.

Reaguji na daisy01:
souhlas

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji imoen: z mužů se na ní stali jaksi praktičtější silnější jedinci

Zejména šikanou, co Která zrovna tam bujela ve velkém )pokud někdo zrovna nebyl parádně fyzicky zdatný.....)

Já na to nemám vyhraněný názor - jsou mnozí, kterým vojna pomohla (třeba můj strejda, který byl před ní prý pěkný kvítko, a po vojně se to zlepšilo), jsou chlapi, kteří ji na to, aby byli chlapi nepotřebují a jsou takoví, kterým to může spíše uškodit (viz. ta šikana). ten půl rok by byl navíc jen formální, protože by se za tu dobu těžko naučili to, co potřebuje umět plnohodnotný voják. Já osobně se spíš přikláním k výhodnosti profesionální armády, než polovicvičených laiků. Takže budur adši, kdyžs e rpachy, které by se vrazily do obnovy povinné vojny, dají spíš na výcvik a vybavení profesionálů......

arrow
profile_image
Kendra
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daisy01: já nemluvím o Tobě. Mluvím o jejich matkách, když jsou ženské na svoje chlapečky ťuťu ňuňu, co z něj asi vyroste že? Možná někdo, kdo se nikdy o nic nemusí snažit, všechno za něj udělá matinka.
A to já se jich v tomhle musím zastat, ona není chyba jen u nich, chyba je totiž i u nás ženských.
Áno, jsou z jiné planety, ale stejně jako pro tebe je chlap z jiné planety, Ty jsi pro chlapa taky z jiné planety. Navíc ne všichni chlapi jsou stejní, Takže bych to rozhodně nepaušalizovala, že každý musí na vojnu. Většinou to říkají takové, které mají nespokojený vztah a myslí si, že jejich přítel není hoden obdivu v ničem. Třeba to není jeho chyba.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Kendra: Podle mě, co si baby doma vychovají, to mají

přesně tak. brácha na vojně nebyl a přesto je to chlap, cos e o sebe dokáže postarat sám. jednak mu mamka neulevovala, podílel se na domácích pracích jako já, a jednak chodí odmala do turistického oddílu, takže je zocelený dost

Jinak já si nemyslím, že by vojna chlapi nějak vychovala k větší samostatnosti a starání se o domácnost. vemte si, že vojna tu byla celé dvacáté století ale přesto to byly ženy, na kterých domácnost ležela. takže envím, jak by vvojna měla ponouknout chlapa k větší samostatnosti

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji netul: Udělá se jim ,,bebí" a hned kňouraj.

Tohle dělali chlapi odjakživa - rýmička a hned umírali Myslím že na to vojna fakt nemá vliv, maximálně tak válka......Já nevím, ale když slyším zocelení, taks e mi prostě vybaví šikana a ponižování a to nemám sama ráda tak nevím, proč bych to někomu měla přát.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že ani není třeba vojna, ale stačí, aby chlap odešel včas od rodičů a osamostatnil se . Když začne bydlet sám a taky se o sebe stará sám, tak je to ideální. Nejhorší je chlap co se jen přesune od maminky k přítelkyni. Vojna bych řekla je na tohle zbytečná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené