arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, ráda si nechám poradit. Na střední škole jsem ráda a dobře hrála volejbal. Hodně mě bavil. Nyní jsem ,3 roky po škole, pracuji v Praze a ráda bych si zase někdy zahrála. Jenže co jsem kontaktovala kluby, tak pokud sem nehrála závodně tak o mě nikdo nemá zájem, páč jsou všichni sehraní. Je jasné, že nemám skvělou formu, ale myslím, že pro zábavu či s tréninkem se mohu hodně zlepšit. Poradíte mi kam se obrátit?
Díky

A dělala jsi aspoň jiný sport výkonnostně nebo vrcholově? Jsi hodně vysoká?

Zkus třeba najít nějakou partu, co hraje AVL (amatérskou volejbalovou ligu). Podle mě tam jde teda spíš o partu a pivo než o sport, ale pokud to opravdu umíš, vezmou tě třeba na nahrávačku. Holek je vždycky málo. Nejschůdnější variantou je ale hrát s nějakou partou bývalých volejbalistů, otrkáš se a uvidíš co dál.

Nebo se zkus vecpat někam, kde mají málo holek na trénink. Ale pokud jsi to nehrála závodně, sama uvidíš, jaký je rozdíl mezi závodním hraním i na nejnižší úrovni a hraní na střední škole. Na závodní úrovni hraješ náhru, smeč, blok nebo účko a libero, přebíhá se a je to poměrně stereotypní záležitost. No a hrají se různé signály (rychlejší náhry - jsou různě číslované), takže klasický smeč z vysoké náhry je vidět spíš při rozcvičce.

Najít klub není jednoduchý ani pro bývalý závodní hráče, bohužel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené