arrow
profile_image
Majulis
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajímalo by mě, jak je to s volnými místy v lékárnách. Studuji tento obor a zvažuji buď odejít anebo dostudovat. Na jedné straně lidé říkají jak budu mít hezkou práci a že nebudu mít problém sehnat místo (prakticky to ale říkají lidé, kteří nemají o práci v lékárnách ani ponětí a neví jaká je situace) a na druhé straně se doslýchávám, že už se postupně naplňuje kapacita farm.asistentů a bude problém najít místo. Na školu jsem šla především kvůli uplatnění, protože jsem nemohla najít žádné místo a teď mám strach že po 3 letech nad knížkami a spoustami slz, na tom budu stejně jako než jsem to začala studovat. Jsou tu nějací lékárníci/nice či farm.asistent, které ví, jak je to se situací v lékárnách? Jsem z Plzně.

arrow
profile_image
Annniee
od 22. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Majulis: po 3 letech nad knížkami a spoustami slz

Přemýšlím o studiu farmaceutického asistenta, tak by mě situace v lékárnách také zajímala. Hodně lidí právě říká, že lékáren je hodně a místo není problém sehnat, tak mě to trochu zaráží. A k tomu, co jsi napsala... je studium opravdu až tak náročné?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majulis: na druhé straně se doslýchávám, že už se postupně naplňuje kapacita farm.asistentů a bude problém najít místo

Ale tak ono se říká, že se naplňuje kapacita farmaceutů všeobecně, že lékáren je moc, že budou jen řetězce...to jsou takové spekulace a doopravdy nikdo neví.
Pochopila jsem to správně, že studuješ farm. asistenta nebo studuješ na farmacii a uvažuješ o přejití na farm. asistenta?
Jak je to s farm. asistenty na Plzeňsku přesně nevím, ale podle mě práci seženeš, zvlášť jestli teď končíš studium. Přesyceno je hlavně na Hradecku, ale i tady bys našla práci.
Pokud jsi na farmacii tak bych se nebála, nemusíš být nutně v lékárně.
Pokud tě to baví tak bych to určitě dostudovala, farmacie je dobrý obor a práci (podle mě) určitě nejadeš. Pokud tě to nezajímá, nebaví nebo vyčerpává nebo ten obor studuješ jenom kvůli tomu, že z toho může být dobrá práce, asi bych to dál nestudovala...

arrow
profile_image
Zinnie
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Majulis:
Ahojky, myslím, že sehnat práci farm. asistenta v Plzni nebudeš mít problém. Kdybys byla z nějaké vesničky kde je jedna lékárna, tak bych se asi bála, ale Plzeň je velké město a lékáren je tam jistě dost. A to, že jsou lékárny obsazené se přeci říct nedá, protože pár let po škole jdou stejně holky třeba na mateřskou, nebo se někdo odstěhuje do jiného města atd. . Určitě by stálo za to se v lékárnách poptat, jestli do budoucna nehledají farm. asistentku, nebo při studiu jít do lékárny brigádně, abys viděla jak to tam chodí.
Já jsem z Mariánských Lázní a vím tu o dvou lékárnách, kde farmaceutické asistenty shánějí

Přeji hodně štěstí

arrow
profile_image
Majulis
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Studuji farm.asistenta, ne farmaceuta. Ty hledají docela dost, akorát jsem nevěděla jak s těma farm.asistentama. Tak to jste me docela potěšili. Ještě mi zbývá 1,5 roku. Plánujeme miminko takže do práce půjdu tak jen na rok, tak snad něco seženu i po mateřské.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené