arrow
profile_image
majdalena
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dove: podstatná informace - na VŠE je u běžných zkoušek jen jeden pokus

Jakému procentu studentů se tohle stává? Opakovat předmět, to znamená znovu odchodit přednášky?

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na majdalena:
to je u každého předmětu různé, v informačním systému jsou dostupné statistiky známek u všech předmětů včetně 4+ a toho, kolik studentů si to zvládlo opravit a kolik ne...ale nevím, jestli je to dostupné veřejně nebo jen po přihlášení...chodit na přednášky nemusíš, ani při prvním zápisu předmětu, na cvičení ano, i dvakrát, když opakuješ

arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já maturovala tento rok a od října nastupuju na VŠE. Osobní zkušenost tedy ješt nemám, každopádně tato škola je velice chválena a v ekonomickém směru je to prý nejlepší varianta. To, že uslyšíš i opak je naprosto jasné - tak je to u všeho Jinak kolem Prahy je ještě CŽU - o které jsem neslyšela teda moc chvály. (tím se nechci nikoho dotknout, nemám osobní zkušenost). A pak ekonomie na Karlovce, která je prý hodně těžká a dost zaměřená na matematiku a teoretickou ekonomii.

arrow
profile_image
nika1285
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak já bych taky doporučovala VŠE. Ty nejzákladnější info už tady psaly holky nade mnou. Ale klidně se zeptej, co by tě zajímalo.
Náročnost školy se podle mě těžko určuju, ptž každý je jiný a každému sedne něco jiného. Hlavní zárukou absolventů VŠE je ale už jen to, že tahle škola minimálně dobře vypadá v cv a je budoucími zaměstnavateli velmi dobře hodnocená.
Zároveň neznám jinou školu, kde by studenti při studiu v tak velké míře pracovali. Můžeš si dělat sama rozvrh, takže se to dá brigádám dobře přizpůsobit. Když pak vidíš, že v tvoji spolužáci vesměs všichni pracují, motivuje tě to taky pracovat, což zaměstnavvatelé taky hodně oceňují.
Z mé zkušenosti vím, že na PEF ČZU jdou všichni ti, co se na VŠE nedostali, tak bych to brala jako spíš zadní vrátka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené