méně než
10 příspěvků

Ahojte, máte nějaké zkušenosti s Newton College v Brně? Nebo znáte někoho, kdo tam studuje nebo už vystudoval?

arrow
profile_image
Luca_x
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mlads: Ahoj, já tam vystudovala Bc. Co potřebuješ vědět? Tenkrát to byla opravdu dobrá škola. Vyučovali tam lidé z praxe a skupinky studentů v hodinách byly po pár lidech, takže se ti vyučující mohli efektivně věnovat. Psalo tam hodně seminárních prací, zápočty většinou písemně a zkoušky ústně-klasika. Nejvíce jsem tam ocenila, že mi umožňovali individuální plán, když jsem celkem dost cestovala. Studovala jsem dálkově. Tenkrát bylo školné hodně drahé, 3roky stály cca 180 tis.

méně než
10 příspěvků

Ahoj, díky za odpověď Zatím jsem slyšela jen samou chválu a taky už nad ní delší dobu uvažuju. Školné je vysoké, ale nějak se to zvládnout dá. Většinu informací už vím, ale přece jen...Jak je to například s tou praxí, nabízela vám ji škola nebo jste museli hledat sami? A nemělas pak problém s uplatněním, že jsi studovala na soukromé?

Reaguji na mlads:

Můžu dotaz? Proč nejdeš na veřejnou školu?

méně než
10 příspěvků

Já jsem na veřejné, jen přístup většiny profesorů mi nevyhovuje. (Ale je to vcelku jen můj problém, když potřebuju odjet třeba na závody, soustředění apod...)

arrow
profile_image
Kler0
od 26. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

NC studuji a jsem velice spokojená ) je zde hodně preferovaný individuální přístup, což mě například velice vyhovuje ..například škola ti rozvrh sestavuje sama, ale jelikož dojíždím tak mi vyhověli na kompletním uspořádání rozvrhu dle mých představ což je paráda..škola je většinou od pondělí do středy. Je to tak proto, aby sis mohl/a během zbytku týdne bud vydělávat nebo splňovat povinnou praxi ..to je super. Praxi si bud seženeš sám/a, ale musí být v tom oboru, který samozřejmě studuješ a nebo ti dohazuje hodně věcí sama škola což je samozřejmě také velká výhoda. Školu dělám prezenčně a přivydělávám si brigádou a myslím, že když o tu školu fakt stojíš, tak se na ní dá našetřit. Musím říct, že tedy to není žádné, zaplatíš si a máš titul zadarmo. Hodně se hlídá například docházka a u zkoušek taky samozřejmě né každý obstojí, určitě je tam nějaká úleva jako například neučíš se kvanta učiva, ale většinou fakt jen to důležité, také je velkou výhodou, že například z makroekonomie vyučuje víceguvernér čnb nebo z práva nás vyučuje advokátka..jsou to lidé, kteří vědí o čem mluví..

méně než
10 příspěvků

Moc díky za informace každopádně se tam teď půjdu podívat na den otevřených dveří a ještě uvidím. A ještě jedna...jak vypadá pohovor? Je to spíš taková formalitka k přijetí?

arrow
profile_image
Kler0
od 26. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jojo nic hroznýho..jen se tě zeptají na pár otázek typu "Co očekáváš od školy? Proč sis vybral zrovna Nc?" otázka cca 10 minut )

Ahoj, také jsem student a mohu jen doporučit. Škola se studenty komunikuje a neustále se rozvíjí kupředu. Mají i nové obory: já se po ukončení Bc. chystám na Mgr. na Multimediální studia do Prahy. Školu rozhodně měnit nehodlám, Newton College má pořád co nabídnout.

arrow
profile_image
Janka32
od 27. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A já se už pomalu chystám na přijímací esej a rozhovor Tak snad mě vezmou.

Ahoj Janko, držím palce, dej vědět, jak to dopadlo!

A na jaký obor se vlastně hlásíš?

arrow
profile_image
Janka32
od 27. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, děkuju . Původně mě na škole zaujala hlavně psychologie pro manažery, ale dopadne to na mezinárodní podnikání. Jinak máš nějakou radu co tak napsat do eseje k přijetí? Moc věcí tam zatím nemám...

Jani, esej nemusí být nějak extra dlouhá. Napiš hlavně to, jak to cítíš, proč sis vybrala právě tento obor, co přinese Tobě, studovat na Newton College...
Tak to je docela skok z Psychologie pro manažery na Mezinárodní podnikání. ale věřím, že se ti na Newtonu bude líbit. Filozofie Newtonu je ve všech oborech a specializacích

arrow
profile_image
Jita01
od 18. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj NC studuji prvnim rokem. Musim priznat, ze studuji dost intenzivne a zkousky mam vetsinou za A, ale davam tomu docela dost času, abych to zvládla. Studium je jednodušší než na státní škole, to bez pochyby, vždyť se za něj platí, ale přednášky z ekonomie, nauky o podniku a práva byly zajímavé a rovněž i evropská integrace. Rovněž tak i zkoušky z těchto předmětu byly složitější a opravdu jsem se na ně dost připravovala. Nedělám to ale pro titul, ale abych něco uměla a dost věcí jsem už v praxi uplatnila. Srovnání s jinou soukromou školou nemám, ale myslím, že úroveň bude všude podobná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené