arrow
profile_image
Bruse07
od 14. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, sem ve čtvrťáku a rozhoduji se s přihláškama na vysokou. Jelikož na střední studuji obor veřejná správa, tak by se mi hodil i na vysoké. Jediná možnost tady v Plzni jsou buď ZČU právnická-Veřejná správa nebo Metropolitní univerzita-Veřejná správa. Máte někdo s těmito obory zkušenosti a co by ste mi doporučili ?

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Ahoj,

nic ve zlém, ale.. proč proboha zvažuješ práva na ZČU?
Posledních pár let nad nimi visí Damoklův meč, a můžeš si házet kostkou, jestli jim prodlouží akreditaci, a když, tak o kolik a vůbec. (jo, Bc. zatím "funguje" a přijímá, ale být na tvém místě, bála bych se, že se to zvrtne)

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lulamae: Předpokládám, že slečna bydlí v Plzni, když píše tady v Plzni, tak je logické, že uvažuje nad VŠ v místě svého bydlistě. Obor Veřejná správa funguje normálně, akreditace je do roku 2016, tak nevím, proč by se měla bát.

Ahoj holky, vypadá to, že mě přijali na veřejnou správu do Plzně. Máte nějaké info? Jde mi o to, že bydlím v Praze, ale každý říká, že si to můžu přizpůsobit tak, že to budu v klidu zvládat dojíždění. Ted pracuji a i cesta do práce mi trvá hodinu stejně jako by mi to trvalo do Plzně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené