arrow
profile_image
ameeli
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím dámy, chceme s přítelem koupit jeho rodičům balíček nějakých vůni do jejich nové domácí sauny. V okolí nemáme žádnou prodejnu a proto budeme nuceni objednat přes internet naslepo, proto bych Vás chtěla požádat o nějaké tipy, které vůně jsou Vám příjemné, které máte oblíbené, ať jim nekoupíme nějaké smraďochy. Určitě uvažuji o nějaké mentolové, ale chtěla bych ještě nějaké další osvědčené tipy. Moc děkuji všem za příspěvek

arrow
profile_image
Michellka mojeid
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já mám doma infra-saunu a používám do ní jen aroma oleje jako se dávají do aroma-lampy - kápnu trochu do kalíšku s vodou a teplem se to vypařuje. Ani jsem nevěděla že jsou speciální vůně do sauny.
Mentolová, nebo spíš eukalyptová je určitě dobrá třeba na nachlazení. Já ale nejvíce zbožňuji vůni dřeva - používám santalový nebo cedrový olej a je to nádherná uvolňující relaxační vůně

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michellka: používám santalový nebo cedrový olej a je to nádherná uvolňující relaxační vůně

Já taky

Třeba zrovna mentolová vůně je mi nepříjemná. Jinak používám taky klasické olejíčky do aromalampy. Nejradši mám levandulový a pak ten santal.

arrow
profile_image
ameeli
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elienka: fakt olejíčky do aromalampy? no oni mají nejraději suchou a parní saunu a koupili jednou právě nějakou eukalyptovou voňku a ta měla objem asi 500 ml a nalila se do kýble s vodou, ze kterého se polívají kameny a pak i do té nádobky s vodou u kamenů..ale zdálo se mi, že vůně rychle vyprchává..takže by se daly použít i třeba ty malé olejíčky od saloos?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené