Bydlíme v paneláku,patří městu.Základní vybavení kuchyně-linku,sporák dodává bytový podnik,ale vždy takové obyčejné,nejlevnější.Ráda bych věděla zda se vyplatí odmítnout toto vybavení z bytového podniku a koupit si své vlastní kvalitnější.Z tohoto bytu se stěhovat nemíníme a zrovna nám dosluje jak kuchyňská linka i sporák.Která z Vás bydlí v městkém bytě? Máte linku od bytového podniku nebo jste si koupili svou? Díky.

Cituji KrásnéToulání: Máte linku od bytového podniku nebo jste si koupili svou?

Máme od bytovky, dávali nám jim zhruba v listopadu. Je docela pěkná, pěkný digestoř .... jako kdybychom měli prachy asi bychom si koupili svou a by to bylo plné podle našich představ a rohová, ale tahle není špatná...hnědé dvířka a zajímavá deska. Mohli jsme si vybrat ze 4 barev dřeva, taky to kde chceme dvířka a kde šuplíky. Dobře udělaná.

Cituji KrásnéToulání: Ráda bych věděla zda se vyplatí odmítnout toto vybavení z bytového podniku a koupit si své vlastní kvalitnějš

Pokud na to máš,tak si kup co se ti líbí,ale jinak bych byla ráda,kdyby mi někdo dal kuchyňskou linku a asi bych si koupila jen lepší sporák třeba,ony ty kuchyňské linky jsou stejně v podstatě všechny stejné - tedy pokud za ní nechceš dát desítky tisíc a nechat jí na míru postavit.

Linku mám od bytového podniku.I sporák.Ale linka už je rozklížená,prostě za ta léta co jí máme dostala zabrat.Ale podle byťáku nemáme ješte nárok na novou,má linek málo a mění ty co jsou v havarijním stavu a ostatní musíme počkat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené