Zdravím, moc bych si chtěla pořídit koloběžku pro dospěláka, máte někdo zkušenosti s výběrem? Měřím 173cm a co jsem zatím na internetu četla tak píšou v popisu třebas od 155cm, což bych se dost hrbila, poradíte jakou si vybrat na takovou výšku? Nebo třeba některá z vás co je takhle vysoká jakou si koupila koloběžku?

Díky za tipy

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jde o to jakou koloběžku jestli tu s velkými nafukovacími koly nebo malými plastovými. Přítel má skoro 2 metry a jezdí na té freestyle. Má ji odtud - http://www.gizmania.cz/ můžeš si i složit svou, jaké chceš barvy a tak

Měřím 171cm a mám tuto od KOSTKY. Zkoušela jsem i jiné, ale tahle mi bezkonkurenčně vyhovuje nejlépe, mám problémy s páteří a díky jízdě na koloběžce se mi vždy krásně uvolní. Vybírala jsem podle terénu, výšky - vyhovuje mi, že se nemusím moc ohýbat a když koloběžku jen vedu, normálně se o ni můžu opřít, ty nízké mi nevyhovují, má i velkou nosnost a dlouhou nášlapnou plochu, takže z kopce můžeš svézt i někoho dalšího a má velkou dojezdnost a plynule se ovládá. Je dost velká a jsou i lehčí koloběžky, tahle je prý spíš pro chlapy, ale já jsem z ní nadšená.

Reaguji na hojalka:

děkuji za příspěvek, nakonec jsem si vybrala jako ty od Kostky ale trošku jinou, to je docela sranda, jsem ráda dle tvého příspěvku, že jsem zvolila nakonec správně, v pátek jsem ji byla zkusit a musím říct, že super, nehrbila jsem se a o to mi šlo a jak píšeš, když jsem si ji vedla krásně mi tak akorát vyhovovala.

mám tady tuto:

http://www.kostka-kolobka.eu/cs/31-kolobezka-kostk a-hill-classic.html

Reaguji na šášulka:
Tak to jsem ráda, že jsem Ti pomohla. A jezdíš?
Já jsem v cizině a za přepravu koloběžky bych si mohla koupit novou, tak jsem docela nešťastná, protože původně jsem se těšila, že tu sní budu jezdit do hor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené