arrow
profile_image
Seima
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, svůj starý mobil jsem rozmlátila, takže vybírám nový mobil. Jenže.. je dost složité se vyznat v obrovské nabídce mobilů, co jsou dnes na trhu. Takže mě napadlo, že byste mi mohly doporučit nějaké hezké mobily. Co bych od něho chtěla je: fotoaparát min 2 MPx nejlépe s bleskem, MP3 přehrávač, podpora paměťovek, klasické věci (budík, kalkulačka, kalendář..), tvar chci klasický, žádné véčko nebo vysouvací. Značku bych chtěla Samsung, Sonny Ericsson nebo Nokii. Cenu tak do 5000 Kč. Ráda příjmu každý tip na mobil. Předem díky.

arrow
profile_image
Seima
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

díky za tip, vypadá na super mobil a taky cena je bomba.. hodně se mi líbí vzhled, který mi vyhovuje u málo sony ericssonů.

Nokia 5300, sice ji má kdekdo, ale všechny vídám v černé barvě, já mám červenou a tenhle mobil nemá chybu, sice nemá blesk, ale fotečky krásné, a hlavné - perfektní barevnost displeje. Najdeš tam vše, co potřebuješ, nejdříve jsem se bránila kvůli jeho rozšíření, ale když jsem ho vzala do ruky na ozkoušení, uchvátil mě a jsem s ním děsně spokojená...

arrow
profile_image
Seima
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

díky moc za rady, fakt ty mobily vypadají skvěle! konečně se mi zúžil výběr myslím že budu vybírat jeden z těch, co jste mi doporučily.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mirabela: http://www.mobilky.cz/p-33068-Sony-Ericss on-K800i. html

http://www.mobilky.cz/p-33405-Sony-Ericsson-W660i. html

slušná cena, dobrá vybavenost, volila bych jeden z nich.

Mobilky.cz - SATRON nebrat, viz názory na něj, např. tady.

arrow
Neprodává v Bazaru

Spokojená při koupi? To připouštím že při koupi budu spokojený u každé společnosti, jak jinak! Taky ceny můžou být příjemné, ale nelze zapomenout, že jedná se o šedivý dovoz, takže ty "nízké" ceny jsou i na "šedivky" normální.
V dnešní době jsou při prodeji snad všechny firmy na jedno brdo. Skutečná sranda nastává při snaze reklamovat. A pak se ukáže kvalita prodejce!

URL

tohle je můj vysněný, ale mám jiný: mám sony ericson K 750i. sice starší model, ale moc prima. hezké fotky a tak..
dřív jsem měla různé značky, nokie, siemensy..ale u SE mi to vyhovuje nejlépe..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se teď dívala na Nokii 3120c. Vypadá obyčejně nic přeplácané, přesně to co jsem hledala. Má fotoaparát 2 MPx s bleskem, slot na paměťovku, mp3 přehrávač, rádio.

arrow
profile_image
Efemera
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky teď vybírám nový mobil a v podstatě mám stejné poždavky jako Seima.
Jen od SE jsem hodně zrazená, měla jsem dva z nichž v630i jsem posílala 4x na reklamaci než mi vrátili peníze, s funkcemi jsem byla spokojená, ovšem kdyby fungovali... k800i jsem po druhé reklamaci dala do bazaru s tím, že už na to nemám nervy. podle mě jsou SE velmi poruchové telefony

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navolte si na mobilmanii.cz požadavky a srovnejte si ty, co se Vám líbí, je tam i diskuse, kde si můžete přečíst zkušenosti. Ja si tam vybrala samsung s 7330, jsem tak na 75% spokojená, ale některé věci bych mu i vytkla.

Ahoj všem uživatelkám /uživatelům, pracuji na bakalářské práci o nákupních preferencích při výběru mobilního tel. Prosím, vyplněním mého krátkého dotazníku významně podpoříte bakalářskou práci

http://vyber-mobilniho-telefonu.vyplnto.cz/
nejedná se o spam, údaje jsou anonymní a slouží jako podklad pro bakalářskou práci!
Velmi děkuji !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené