arrow
profile_image
lucyk11
od 29. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte v současné době zkušenost s výběrovým řízením a pohovorem u Student Agency? Jedná se mi hlavně o pozici Prodejce zájezdů. Ráda bych věděla, co by mě případně čekalo a jak by toto řízení probíhalo. Zda je jedná jenom o pohovor nebo i o nějaké praktické příklady formou assessment centra. (i takovouto možost uvádí na jejich stránkách) Pokud někdo z Vás nějaké podobné výběrové řízení u SA podstoupil, budu ráda za všechny informace.

arrow
profile_image
koblizek91
od 3. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, netuším, jak je to teď, ale v SA jsem pracovala 2 roky (do srpna min. roku), a vždy se dělaly jen normální pohovory ( s personalistem nebo vedoucím daného oddělení), takže žádná assessment centra...
Na pohovorech se ptali na takový ty klasický otázky, a pak v druhém kole se psaly psychotesty.....

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lucyk11: Ahoj, pokud bys chtěla vědět něco dalšího, kromě toho co jsem ti napsala do zprávy tak dej vědět. Jinak fakt AC nebylo. Divila bych se kdyby ho letos zavedli - je to časově náročné na to kolik lidí se na tuto pozici hlásí. Takže jen potvrzuji co napsala koblizek91 s tím, že jako prodejce jsem ani dvě kola neměla - pouze jedno. Trvalo to asi 2 hodiny (šla jsem k osobnímu pohovoru asi jako druhá, ostatní čekali)

Ahoj, volala jsem do SA ohledně výběrovky na pozici účetní specialista. Personalistka na mne zapůsobila parádně. Já se chci přihlásit do VŘ na pozici účetní, ale nevím, jestli do toho jít. Nemáte někdo pracovní zkušenost jako účetní nebo administrativní pracovník v této firmě? Jestli jo, byla bych vděčná za Vaše sdělení jak to tam chodí. Co jsem četla diskuze na webu, docela mne vyděsilo, jak se k zaměstnancům chovají.

arrow
profile_image
weric
od 14. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky jsem se letos ucházela o tuto pozici v Praze a assesment centrum jsme měli. Byla to sranda, trošku jak ve škole.

Přeju hodně štěstí.

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na weric: Ale to byl pobočkář ne? Online je jen v Brně AC je ovšem sranda. Hlavně ty testy jak máš vyplnit jestli máš raději víno nebo pivo. Nevím co z toho můžou usoudit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené