arrow
Neprodává v Bazaru

papaya
ahoj - tedy to je úžasnýýýý ! Máš to parádní. úplně rovně. Já taky hned na všechno spěchám, ale ono je lepší radši pomalu. Ten palec trvá dlouho, i dneska cca po 2 a půl měsících ho mám takový nešikovný. Dlouho jsem kulhala, protože jsem nesměla šlapat přes palec - teď už to jde v pohodě. Tak se drž - poctivě cvič a zase napiš jaké jsou pokroky. Moc Ti to přeju. ahoj

arrow
Neprodává v Bazaru

alca
Ahojky,taky jsem byla v LD v Holešovicích,ale byla jsem u dr.Bezvody.Pan dr.Kulíšek prý dělá v narkoze a taky je prý moc šikovný.Já už jsem doma skoro dva měsíce a ještě mě skoro měsíc čeká.Jinak v LD je úplně úžasný přístup personálu,ale operaci jsem si hradila.Ta jedna noha mě vyšla na 6800Kč,bez narkozy.Jen v lokální a na to už bych nešla,byl problém mi nohu pořádně umrtvit a několikrát během zákroku mi nohu připíchli,takže pokud někdy na nějaký takový zákrok pujdu,tak jedině v narkoze.Někde obě nohy najednou dělat nechtějí,někde není problém.Já našlapovala na patu asi po týdnu a s berlema to šlo,jen je potřeba,aby se na začátku o tebe někdo postaral a po pravdě,to ti řekne každá z nás,po operaci,když to přijde k sobě,dost to bolí,ale nechá se to přežít,to už jsi asi četla.Ale stojí to za to,mě během operace našli cystu v kosti,vyčistili,opravili a tahle konkrétní bolest úplně zmizela.Nyní již od včerejška rozcvičuji,to taky bolí,ale to už je cílová rovinka.Držím palečky a jestli mohu doporučit,jdi do toho.

arrow
Neprodává v Bazaru

sarama
ahojky a děěkujůůůů.Mě nebylo vůbec řečeno,že nesmím šlapat přes palce,musím to rozhýbat a rozchodit,žádné omezení jsem nedostala.Určitě se podělím,jaké dělám pokroky.Už to snad pujde rychleji,no uvidím.Ta jizva je ještě dost citlivá,jak se to oloupalo,ta tvrdá kůže.Taky se drž a opatruj,ať máš zdravou nožku a krásnou.Papa

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte jsem 10 dní po a bolest ustupuje.Jen polohuju a leduju.Prášek na bolest jen občas.Večer ještě píchám Clexan do břicha.V pátek jdu na stehy.Zatím mám nechodící dlahu a už jsem z holí rozlámaná.Snad dostanu chodící plastovou ponožku-sádru nebo klasickou sádru s podpatkem.Jinak má první ,stále zlobící noha mě celou dobu věrně nosí a nebolí!Jenže jsem jen doma v zdr.pantofli a ujdu pár kroků.Nevím jestli při delší době chození by rozbolela.Zatím se holka drží.
papaya
Gratuluji!Máš to kráásný!Jen pěkně cvič,cvičení podle mého dr.není nikdy dost.Pořád mě upozorňuje at cvičím stále s tou první i po 8 měsících.
sarama
Děkuju.Opravdu to přestává bolet.Jen když jsem jela na převaz tak se mě v nemocnici na chodbě rozjeli hole jak tam bylo mokro a prudce jsem došlápla na tu dlahu tak mě bylo do breku jak to bolelo.Ty to máš taky moc pěkně udělaný,opravdu jsi to mě hodně vybočený.Taky se těším na lepší botky i na ty žabky-tedy určo zdravotní páč mají stélku pro moje plocháče.
alca,cheyenne
Držím pěsti k správnému rozhodnutí.Není jednoduché být dlouhodobě doma,obzvlášť nyní.Jenže zdraví máme jen jedno a potýkat se neustále s bolestí je taky na nic.Taky jsem to odkládala.Můj dr.říkal že je lepší to udělat dřív než je v kostech artroza páč se to pak hůř hojí.Jenže už tu všichni víme co dr.to jiný názor a zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

jitkaaa
Děkuji Jituš,taky jsem se sedm tejdnů nevykoupala jako člověk a něco to stálo,ale myslím,že to stálo za to.Je moc dobře,že ti bolesti ustupují.Já mívám tedkon bolesti po cvičení,jinak je to fajn a v poho.Já žádnou dlahu neměla,ale je to fakt,co doktor,to jiná metoda a postupy,já měla jen obvaz,ale celou dobu.Hlavně že tě nyní nezklamává ta první nožka.Máš ji moc pěknou.Ty rozjeté hole taky znám,když mi vyndali stehy,tak jsem musela ještě do banky a tam se mi to stalo taky,a těch svatejch...jejdanánku

arrow
profile_image
alca
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

papaya ( a také všechny ostatní )
Moc děkuju za reakci.Uvidím co řekne doktor.Všechno bych jakž takž brala,měla jsem už různé operace a už jenom napíchnout mi žílu je problém (nemluvě o kapačkách) a velká bolest,ale vše se mi vždy dobře hojilo. To je jasný, že mám strach,ale to vydržím. Pro mě je teď nejhorší ta práce a taky jak to pak vymýšlet s botama a při tom chodit "slušně" oblečená.Fakt je ten, že po různých operacích,kdy jiní byli doma třeba 6 týdnů,já byla v práci za necelý 3. S žílama jsem dokonce byla jeden pátek na op a v pondělí už v práci.Tohle je samozřejmě něco jinýho a proto ta starost.Mám už domluveno,že by pro mě jezdili z práce autem a zpět domů (všude výtah),jen abych tam byla-v knceláři..Myslím,že s oběma nohama najednou by to stejně šlo až za dlouho,ale s jednou bych to mohla zvládat dřív a navíc si na to budu brát dovolenou.A jak by se mi trochu zahojila jedna,třeba za 6-8 týd, tak bych šla s druhou (mezi tím do práce) abych pak byla omezená (boty,sport atd.) při jednom.Doufám,že vám holky nepřipadám praštěná a naivní,ale v tomhle mám dost silnou vůli,je však otázka jestli je to aspoň trochu reálný. Strašně si vážím všech vašich příspěvků,to soucítění mi dělá moc dobře,je to moc hezký a už vás mám,některé zvlášť,moc oblíbené.Také kvůli tomu jsem se vůbec zaregistrovala,abych vám mohla napsat,dřív jsem jen tu a tam nakukovala do různých témat.To jsem se ale rozepsala .. Brzy papa

arrow
Neprodává v Bazaru

papaya
ahoj - dneska jsem byla na rehabkách a dost mě tam "mučili". Palec je sice OK ale nějak se mi zase uhýbá do strany ten další prst. Myslela jsem si, že se to operací taky srovná .Takže uvidím, co na to doktor. Jinak nic nebolí. Až to půjde, dám sem aktuální fotky.
A co ty ? Co nožka ? nebolí ?
jitkaaa
To je dobře že to tolik nebolí - podle toho co píšeš to máš s touhle nohou lepší než poprvé co ? Ty hole mi taky vadily -pořád mi někam padaly, bolely mě šíleně ruce a venku když bylo mokro to pěkně klouzalo - nedovedu si představit chodit s holema ve sněhu. Tak dávej pozor a drž se ahoj !
alca
Taky jsem řešila pracovní neschopnost. Byla jsem doma 6 týdnů - doktor mi řekl, že můžu do práce dřív, ale neměl mě kdo vozit.Pracuju taky v kanclu, takže celý den sedím.Jsem taky do všeho hrrr (viz moje příspěvky). Ale tohle chce fakt doléčit a neuspěchat. Půjdu ještě s druhou nohou - to zvládnu doufám rychleji - manžel mi bude do práce vozit takže nehodlám být doma tak dlouho. Taky jsem chtěla obě nohy najednou, doktor mi to rozmluvil, protože jsem to měla fakt hodně. Po operaci jem mohla zatěžovat tu zdravou - po tomto výkonu si nedovedu představit, jak bych šla třeba na WC, do vany atd. Ale jsou tady holky, co to zvládaly....Chtěla jsem na druhou nohu jít taky hned, ale doktor mi v prosinci řekl, že to chce tak cca 3 měsíce, než se to na 100% zahojí. Po operaci nohy dost otékají, takže žádnou eleganci s botama nenaděláš. Ale to víme všechny, co jsme byly na této operaci. Tak se měj a rozhodni se správně.

Nazdar holky,
tak jsem se právě vrátila z toho nádherně zasněženého česka, kde byla nožka celkem v pohodě. Tady je 5 stupnů a vlhko a já tu nohu zase cítím. Ach jo. Je to trochu nateklé prostě po 3 měsících od operace to jde, ale cekala jsem že to bude lepší. Hlavně ten muj operovaný prst je nateklý.
Byla jsem se předvést s novou nožkou u tety, které operovali obě nohy a ta mě docela vyděsila, protože se jí pry noha zvětšila uz naporad o půl čísla. Chapete to napořád.
To by znamenalo že se nedostanu nikdy více do vsech mych krasnych botiček. A nemyslím tím lodicky, ale všechny boty. Je to možné? Prosím napište někdo svou zkušenost.
Sarama
moc zdravim konečně jsem celkem v pohodě běžela na tramvaj, ale takové to normální skákání na te noze to nejde. Zkoušela jsi na ní poskočit? A zkoušela jsi si uz všechny své botky?
Papaya
tak gratuluji už jsi y toho jednou nohou venku. Ještě chvilku a bude líp. Držím palečky.
Praj
chudáku malej ty si tedy vytrpíš. Ale poyor jak se říká do třetice všeho dobrého tak moc a moc dobrého
Jitka
myslela jsem 4. ledna na tebe a přeji super uzdravení jsi fakt statečná
zatim papa

arrow
profile_image
springla
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
po nějaké době se zase ozývám. Zítra to bude přesně 2 měsíce po operaci. Dnes po 8 rehabilitacích me fyzioterapeutka řekla, že už neví, co by se mnou cvičila a že za 20 let neviděla takhle super odoperovaný halux. Pohyblivost už je skoro uplně v pořádku a nadále si budu přes míček cvičit doma. Uvidím, co na to řekne doktor. Tahle operace je strašný risk. Stejná operace, doktor a metoda mnohdy dopadne jinak, protože co noha, to originál. S JITKOU mame stejneho doktora i metoda a vysledek jiny. Bohužel pacientka sama to moc neovlivni. Já o víkendu zkusila běžky a v pohodě, noha "vydržela". Už jsem taky lehce dala aerobik a taky OK. Takže počítám, že risknu i lyže. Já jsem taky do všeho hr Ale říkám si, že když to nebolí, tak proč ne. Jinak meziprstní korektor nosím stále, v ničem mi nevadí a doktor ho doporučoval. Noha je kolem kloubu ještě trochu oteklá..ale je to minimální!.
ALCA
určitě nejsi blázínek. Já byla s jednou nohou, s obouma najednou si to neumím představit. Doma na neschopence jsem byla jen 2 týdny, po dobu, co jsem měla nechodící sádru. Potom už jsem zvládala chodit do práce s pomocí berlí a pak i bez nich. Mám super, že mám práci přes ulici, jinak bych si to nemohla dovolit. Ted 2 měsíce po operaci už se necítím ničím omezená. Hned po operaci jsem brala Phlogenzym, což mi strašně pomohlo. A jinak stejně jako většina z nás jsem tento problém měla od malička a stále se to zhoršovalo, takže jsem se konečně rozhodla. Zatím jsem šla s jednou nohou, druhou mám jen mírně, tak zvažuju, zda do toho jít znovu. Každopádně bych to dala příští rok, dokud nejsou děti.
Přeji všem pevné nervy a hodně optimismu!!

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Nadále prosím zakládejte prosím konkrétněji zaměřená témata a držte se jich. Toto téma je již příliš rozsáhlé jak počtem stran, tak tématickým záběrem. Příklad si můžete vzít z jiných fór oblasti Plastický chirurgie. Toto je "moje" poslední téma, které bujelo volně chatovým způsobem.

Za pochopení neděkuji, zatím se mi ho nikdy v podobných případech nedostalo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené