Vím, že výdrž baterie byla vždy u iPhonu velká bída. Ale poslední dobou (tak 3 týdny) se mi baterka vybíjí doslova před očima. Běžně mám vyplé wi-fi, 3g, polohovky atd., pro jistotu jsem smazala vše co jsem za poslední dobu stáhla, aktualizovala jsem i ten iOs6 a stejně v noci, když na ten tel. ani nesáhnu, je třeba 20% pryč. Napadlo mě že vždycky v zimě se baterky víc vybíjí, ale tohle se mi neděje celou zimu Telefon mám přes půl roku takže ani by baterka neměla být "opoužívaná". Máte to někdo podobně? Nebo napadá vás, co ještě vypnout? Už si dost zoufám

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já musím dávat na nabiječku mobil každý den,v minulosti i čtyřku. Mobil ti žere baterku, protože máš v pozadí otevřené aplikace. Dvakrát zmáčkni tlačítko "home", dole se ti zobrazí lišta s aplikacemi, které máš právě otevřené. A všechno to vymaž. Tj. dlouhým stiskem aplikace, která se začne kmitat a minusem v pravém rohu mažu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sophia: Mobil ti žere baterku, protože máš v pozadí otevřené aplikace.

Nemusí to být tím. Slečna snad není hloupá a ví, že se musejí vypínat. Každopádně ikdyž je pravidlelně vypínám během celého dne, tak musím stejně mobil každou noc nabíjet.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pavla22:
Tak slečna vyjmenovala všechny věci, které si vypnula nebo vymazala, aby tomu zabránila. Tak mě napadlo toto, protože v mém okolí o tomhle nikdo neslyšel.
A píše, že:

Cituji Miss Dior: a stejně v noci, když na ten tel. ani nesáhnu, je třeba 20% pryč

. Což toto vypínání by mělo zamezit cca 20% úbytku baterie.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sophia: protože v mém okolí o tomhle nikdo neslyšel.

Tak to se omlouvám, ale opravdu mě nenapadlo, že tohle zrovna někdo neví. Přece se ty aplikace nevypnou jen tak samotné.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pavla22: Tak to se omlouvám, ale opravdu mě nenapadlo, že tohle zrovna někdo neví. Přece se ty aplikace nevypnou jen tak samotné.

No, tak někdo to bere automaticky jako vypnout křížkem nějaký program na počítači. A pokud není k Iphone příručka, a člověk je línej hledat info na internetu. Tak to nemá jak zjistit.

Holky nechci být úplně za blbku teda, jak v podstatě Pája naznačila, ale aplikace nevypínám, dřív jen Sims jsem vypínala, páč jsem to jejich kňourání hlady nemohla vydržet Jako nenapadlo mě aplikace bez zvuku vypínat, takže jsem ani nějak neřešila jestli žerou baterku nebo ne. Nicméně tohle je fakt problém až za poslední dobu, jak jsem už psala, taky jsem nabíjela většinou denně, ale to co se děje teď je hrůza, už ráno jsem bez baterky Doufala jsem že aktualizace software to změní ale prdlačky... Máte někdo iOs 6.xx? Pořád mi tam u časového pásma běží to načítací kolečko, na iOs5 se to jednoduše vyplo, tady už to "vypínátko" nemá, nevím jestli je to třeba tím...?...

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a máš vypnutý PUSH? to mi dost pomohlo, taky žral baterku jak sviňa, ale teď dám i dva dny, když nefotím nebo nejsem na netu.....

Reaguji na Amnesia:
Co je PUSH?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě taky žere Musím každý den nabíjet

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Miss Dior: a stejně v noci, když na ten tel. ani nesáhnu, je třeba 20% pryč

To je divné, musíš mít něco zaplé. Já si jednou nainstalovala app Moves- počítá kroky a divila jsem se když se mi přes noc baterka vybila z 24% na 2%, tkž jsem app vypla a vedela jsem, ze to je tím ale u tebe to je divnee

Cituji Pettttrushka: Musím každý den nabíjet

Já mám sice 3gs ale to je asi snad jedno a baterka mi vydrží i dva dny pokud na mobil nešáhnu, jen pár sms a volani.

Cituji Lintu: musíš mít něco zaplé.

Já si to právě taky myslím, ale nenapadá mě co. Jak jsem psala - všechny nový aplikace jsem pro jistotu smazala a ty starý tam mám třeba toho půl roku, tak já fakt nevim, co by mě mohlo takhle "překvapit"

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miss Dior: Hmm hmm Jinak jak ses ptala, ja mam treba software 6.1.3, a kde myslis to načítací kolečko?

Někdy mi vydrží i 4 hodiny Ale většinou je to ten den..

Každý večer dávám nabíjet. Teď mám třeba ještě 39%, ale jsem často na netu přes iphon a to hodně žere.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené