arrow
profile_image
Anetěn
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho vám vydrží žehlička, aby se s ní dalo ještě rozumně vyžehlit vlasy. Já mám remingtonku rok a nahřívání už vůbec netrvá minutu, ale pět. A taky mi přijde, že už vlasy nevyžehlí tolik, jako na začátku. Jsem z toho trochu zaskočená, že by žehlička za 1500,- (S9950) vydržela jenom rok. Taky měníte takhle často?

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak to mě překvapilo. Já mám žehličku více jak pět let, no name značka za 900,- v akci z kadeřnických potřeb, zapínám ji každý den a stále žehlí jako nová. Pokud ji máš v záruce, tak bych s ní zašla do prodejny.

arrow
profile_image
Lucia_LM
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ja by som ju asi išla reklamovať

To je opravdu divné. Já měla první Remingtonku asi 4 roky, druhou mám už třetím rokem a nahřívá se pořád stejně rychle, během 30 vteřin je připravena k použití. Možná bys ji opravdu měla jít reklamovat.

arrow
profile_image
Markym
od 6. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já měla přesně tuhle a po roce mi přestal hřát jeden plát, teď sem ji byla reklamovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám remingtonku (podle mě jedna z nejlepších značek) a mám svou první asi 4 roky jednou jsem měla problém že vůbec nešla zapnout reklamovala jsem oni ji opravili a od té doby je v pohodě ted jsem si napsala ježíškovi o novou taky remington ale o therapy.
Má stará není špatná není asi tak dobrá jako před 4 lety ale furt docela dobře žehlí určitě ji nevyhodím nechám si ji pro stav nouze nebo na cestování.
určitě ten vývoj šel za tu dobu trochu dopředu tak jsem už zvědavá na tu novou. Máte někdo zkušenosti s remington therapy?

Mám také Remington a nemůžu si stěžovat. Mám jí 3 roky a zatím bez závad Takové problémy jsem mývala u jiných typů značek. Každopádně bych zkusila, jak už radily holky, reklamaci

Tak já mám docela obyčejnou ETU, mám jí už asi 4 roky a je pořád perfektní, hned se nahřeje a rovná jako ďábel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené