arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chodím teď na rovnátka k jedné vyhlášené doktorce, je i příjemná, skvělá, ale má hrozně nepříjemnou a snad uplně hloupou sestru. Je nepříjemná, jednou byl problém, že mi neřekla, že mám přinést snímky, tak jsem se s ní dohadovala, že mi to neřekla, nicmeně minule jsem byla objednána na desátou a jedna holka přišla po mě, když sem v pul jedenácte říkala sestře, že jsem objednána na desátou začala říkat něco jako "Já to tu mám jinak" přitom na kartičce to bylo jasně dáno, holka šla samozřejmě předemnou. Setkaly ste se s tímto někdo? Jak jste to řešily? Měnit se mi jí nechce .

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo no jednou sem byla na operaci nosu a všichni doktoři a sestry byli skvělí až na jednu. Ležela sem tam 3 dny a zaplatila si nadstandart. Byla sem sama na pokoji a vedle mě ještě jedna postel na kterou sem si položila věci, náký oblečení atd. A když sem odcházela tak jedna sestra mi vynadala, že prej proč jsem si dávala na tu druhou postel věci, že to bude muset převlíkat zbytečně do čistýho Tak sem jí na to řekla, že za ty prachy co sem si to zaplatila to bude převlíkat třeba 10krát denně když budu chtít. Radši pak byla zticha.

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elle11: Tak to byla jednorázovka, to je v pohodě, ale teďko jdu ještě na jednu prohlídku, pak na nasazení a pak už jen utahovaní během roku. Jako přežiju to, ale fakt to uplně znechucuje ještě víc tam jít

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo tak to my máme ve městě taky skvělého doktora, ovšem sestřička je podobně pověstná...maximálně se můžeš nějak opatrně zmínit doktorce.

arrow
profile_image
Alal
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tohle taky znám . Paní doktorka milá a vstřícná a sestru obtěžuje i zvednout telefon.
Mají v ordinaci prázdno , sestra nakoukne ven na chodbu , pozdravíme se a zajde zpátky a v čas objednání a ještě radši pár minut po si nás volá.. no hrůza

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo to znám.. Měla jsem příšernou bolest zad při každém došlápnutí jsem trpěla tak jsem se rozhodla že půjdu k doktorovi čekala jsem v čekárně samotná nikde nikdo, přišla sestra a řekla mi že mě vzít nemůže a že asi tolik netrpim když si můžu dát nohu přes nohu nakonec jsem s tím skončila v nemocnici se zánětem sedacího nervu..

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Reza: Tak to koukám ta moje je ještě slabý odvar. Nechápu jak si může dovolit nepřijmout pacienta Nejvíc mě na tom štve, že tam chodim pravidelně :/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Monus:
To mi povídej jak já byla vytočená když mi pak řekli že mám zánět a v jiné ordinaci ze mě udělala sestra simulanta

Teda chování některých sester mě fakt udivuje...

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To já takhle změnila gynekoložku, protože sestra byla vážně hrozná . Vždycky jsem dopředu hlásila, že si chci připlatit za plastové zrcadlo a ona mi asi dvakrát řekla, že jsme my dnešní holky přecitlivělý a co na tom zrcadle vidím..(přitom to je snad moje věc..)
Příští návštěvu když jsem to nahlásila znovu (musela vypsat doklad), tak se zase dvojsmyslně uchichtla a udělala takové to "tsss" a zakroutila hlavou ...
Jindy zase zpochybňovala mnou nahlášené informace (řekla jsem jí o zdravotním stavu rodiny a na co se u nás "trpělo" ) a ona hned "no ale na to dotyčný nemohl umřít, to je nějaký divný, na to se běžně neumírá"...přitom na to opravdu zemřel..
Moji váhu si nikdy nezapamatovala a jako náhodou vždycky, když už jsem vycházela u pootevřených dveří, tak ji zařvala do celé čekárny, jeslti to je teda to číslo ... Jinak se jí pořád něco nezdálo..a měla ke všemu blbý kecy.

Sestry jsou někdy fakt divný. Ale nic jiného, než ji pokaždé uzemnit a nebo ignorovat nelze.

A vůbec nejlepší sestřičku jsem potkala na pohotovosti se zánětem močáku, když se mě nahlas před plnou čekárnou pacientů (bylo jich tam snad 10) zeptala, s čím jsem přišla a pak jaké mám příznaky (krev v moči) ! Jsem byla červená až kdoví kde, chlapi na mě upřeně zírali a já se cítila hrozně trapně Pak mi dala plastový průhledný kelímek, ať se do něj vymočím (ani mi nedala papírový ubrousek na překrytí, no prostě nic! Tak jsem horko těžko někde něco scháněla, abych s tím nemusela přede všema stepovat v čekárně..)

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle jsme taky měli u jednoho doktora - ale po tom, co lidi napsali názory na sestru na znamylekar.cz, tak šla do sebe a je v pohodě

Cituji Mia_Sofia: Sestry jsou někdy fakt divný. Ale nic jiného, než ji pokaždé uzemnit a nebo ignorovat nelze.

jo asi tak. Mám vcelku štěstí na fajn sestry všude, někde jsme se začaly i víc bavit, když doktorce něco trvalo. Ale taky pár otřesných zážitků, naštěstí jednorázovek. Pak jedna u doktorky, kam chodím pravidelně, a tu tak nějak mile ignoruji, protože kdybych si měla brát k srdci ty její pohledy nebo "uspíšení návštěvy" (v půlce rozhovoru s doktorkou, který začala doktorka, už říká třeba termín další návštěvy) apod, to bych ji musela něčím praštit.
Chápu, že povolání sestry není vždy jednoduché, ale i pro ni bude určitě lepší volit lidský přístup než každou směnu jen přežít.
Hlavně dokud je člověk relativně zdravý, při smyslech, tak se dá bránit, ale několikrát jsem slyšela zážitky starých lidí v domovech důchodců a jestli si alespoň půlku nevymysleli, tak to je občas mazec.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené