Nemáte někdo zkušenost s vyhranou aukcí, která najednou začne běžet dál?
Aukce končila dejme tomu ve 20h. Vyhrála jsem ji, čekám na mail s účtem, pořád nic, rozkliknu po hodině odkaz a aukce je znovu otevřena a pokračuje.

To prodejce může? Znovu otevřít?

arrow
profile_image
covet
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Možná za to prodejce nemůže.... jednou se mi na Aukru taky stalo, že aukce běžela dál... pak jsem zjistila, že Aukro mělo nějaký problém na serveru či co a kvůli tomu pak prodloužili všechny aukce o 24h.

arrow
profile_image
Poison
od 5. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michalinda222:

ale to nejde ne?

arrow
profile_image
Poison
od 5. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na covet:

to bylo jen plánované prodloužení.. tahle aukce už byla uzavřená

Reaguji na covet:
S tím mám také zkušenost. A vím, že tu situaci Aukro.cz obhajovalo problémy s webem a musím říct, že opravdu problémy ve zmiňovaný den opravdu byly. A proto aby nepoškodili prodejce, tak prodlouží dobu vystavení aukce, což samozřejmě není až tak výhodné pro kupujícího.

Cituji Michalinda222: Reaguji na prskafka: ono je klidně možné, že se prodejci nelíbila částka za kterou by to mělo být prodáno a tak aukci prodloužil a tvůj příhoz smazal

On ale můj příhoz nesmazal, visí tam pořád jako nejvyšší, jen aukce jede dál. Koukla jsem na ostatní předměty co vystavoval a je to totéž. Všechny tři aukce někdo vyhrál (účastnila jsem se, ale byla ve dvou případech přehozena) a přesto jsou znovu otevřeny a lze v nich ještě přihazovat.

Zajdi na facebook a najdi si tam aukro není to poprve co se to stalo, dost lidi si na tohle stěžovalo. Je to chyba aukra ne prodavajiciho. Byt tebou napišu prodavajicimu a domluvim se s ním co a jak.

Reaguji na Verushkk: FB nemám.
Pochybuju, že bude chtít prodávající spolupracovat. Má bezpracně prodloužené všechny tři aukce, ve kterých byla docela tlačenice a na otevření jen vydělá, tutově se tam budou ještě kupující předhánět.
No nenaštvalo by vás to?
Kde to teda jsme?

Reaguji na Michalinda222: Jenže já na to nemám žádný důkaz. Místo mailu s podklady k platbě se aukce znovu rozeběhla. Může teď kdokoli přihodit

arrow
profile_image
Poison
od 5. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michalinda222:

prodejce toto neovlivní a nebude si stěžovat, že má vyšší příhozy.. chyba je na straně aukra prskafka s tím už nic neudělá

Reaguji na Michalinda222: To je na tom právě to divný.
Nejsem tam žádný začátečník, ale tohle se mi stalo prvně. Aukce skončila, jako nejvyšší příhoz vidím svůj nick a cenu (u ostatních aukcí jen ta dvě písmena) a pořád čekám mail, který neřichází. Hledám to v "moje aukro", nic, ticho po pěšině.
A najednou se mi objeví v aktuálních příhozech, jakoby ještě nebyla ukončená, přitom byla.

Ty mě teda sejou!

Reaguji na Michalinda222: To víš! A ty mě přehodíš!
S tim asi nic nevyřešíme. Napsala jsem prodejci i aukru, škoda, že jsem neudělala print stránky, na které bylo vidět, že jsem výherce.
Nemám v ruce nic, čím bych dokázala, že ty aukce už byly ukončené. Totéž teď vlastně řeší další dva výherci, akorát s nima to neproberu, protože se tam ukazuje jen začátek a konec nicku.

Akorát by mě zajímalo, jak k tomu přijde nic netušící kolemjdoucí, který si řekne: "Ty kráso, tak tohle beru!" a přihodí si....pak mu přijde z aukra omluvný dopis, že už aukce ve skutečnosti skončila a omylem se rozeběhla?

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už tu někdo psal, stačí si projít fora - třeba výpadky a tam se jeden dočte, že aukro nefungovalo, a tak prodloužily aukce končící v době výpadku. Zadavatel aukce na to nemá žádný vliv, takže zlobit se na prodejce je zvytečné. Doporučovala bych číst fora, to hodně pomůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené